ارزهای دیجیتال

بیت کوین به 1 میلیون دلار تا سال 2030: چرا کتی وود در شرط بندی جسورانه مطمئن است

پس از اخباری مبنی بر اینکه Ark Invest در صندوق بیت کوین با تخفیف سنگین Grayscale سرمایه گذاری کرده است، کتی وود، مدیر عامل شرکت، شرط جسورانه ای را دو برابر کرد که برترین ارز دیجیتال تا سال 2030 به یک میلیون دلار در هر سکه خواهد رسید.

آیا چنین پیش بینی قیمت بالایی با توجه به سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال واقع بینانه است؟ و آیا می توان به فراخوان وود پس از کاهش ETF نوآوری ARK که همتراز بیت کوین است، اعتماد کرد؟ در اینجا همه عوامل پشت سر هدف ۱ میلیون دلاری هر بیت کوین در کمتر از یک دهه آمده است.

کتی وود: بله، بیت کوین تا سال 2030 به یک میلیون دلار خواهد رسید

در مصاحبه با بلومبرگاز کتی وود، مدیر عامل Ark Invest در مورد پیش‌بینی قبلی‌اش مبنی بر اینکه بیت‌کوین تا سال 2030 به قیمت 1 میلیون دلار در هر سکه می‌رسد، سؤال شد. وود، که از بازار نزولی اخیر کریپتو و سهام منصرف نشده بود، دوباره به شرط‌بندی متعهد شد.

وود می‌گوید که پیامدهای اخیر FTX و دیگر شرکت‌های برتر ارزهای دیجیتال تنها به «آزمایش نبرد» «زیرساخت‌ها و تز» اولین ارز دیجیتال در تاریخ کمک می‌کند. او اضافه می کند که بیت کوین از این «بوی گل رز» بیرون می آید.

این اظهار نظر شاید اشاره به این باشد که چگونه اشخاص ثالث در فروپاشی اخیر به شدت مقصر بودند، در حالی که تز برای آینده ای غیرمتمرکز بدون هر گونه واسطه ای فقط بیشتر به اثبات رسیده است.

در حالی که وود خودش در مورد بیت کوین تردید ندارد، او می گوید که این وضعیت ممکن است باعث شود مؤسسات قبل از ورود تردید کنند، اما در نهایت می تواند برای سرمایه گذاری در بیت کوین «راحت تر» باشد.

Bitcoin reaching $1M by 2030 would be 6,000% | Source: BTCUSD on TradingView.com

آیا 6000٪ بازگشت سرمایه در 8 سال از اینجا امکان پذیر است؟

نظرات مدیر عامل Ark Invest را با ذره ای از نمک در نظر بگیرید. در حالی که ایده او مبنی بر اینکه بازارهای نزولی، بیت کوین را آزمایش می کند و ثابت می کند که شبکه در هر چرخه انعطاف پذیرتر و در نتیجه ارزشمندتر است، انتخاب های او تا این اواخر برنده نبوده اند.

ARK Invest Innovation ETF تقریباً 79 درصد از اوج خود کاهش یافته است. اما بیت کوین نیز نسبت به بالاترین رکورد خود در اواخر سال 2021، 79 درصد کاهش یافته است و چندین بار پس از کاهش بدتر کاهش یافته است.

با قیمت 1 میلیون دلار به ازای هر بیت کوین، بالاترین دارایی کریپتو بر اساس ارزش بازار باید بیش از 6000 درصد از پایین ترین سطح بازار نزولی فعلی در کمتر از هشت سال افزایش یابد. بیت کوین در هشت سال گذشته نزدیک به 60000 درصد رشد کرده است، بنابراین هر چیزی ممکن است – با وجود غیرمحتمل بودن.

دنبال کردن @TonySpilotroBTC در توییتر یا ملحق شوید تلگرام TonyTradesBTC برای بینش منحصر به فرد بازار روزانه و آموزش تحلیل تکنیکال. لطفا توجه داشته باشید: محتوا آموزشی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

Featured image from iStockPhoto, Charts from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا