ارزهای دیجیتال

بیت کوین به کانیه وست نیاز ندارد، اما شما به بیت کوین نیاز دارید

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظر توسط Jacob Kozhipatt، یوتیوبر و نویسنده است.

یکی از برجسته ترین سلبریتی ها و تأثیرات فرهنگی جهان، Ye – که قبلاً Kanye West بود – اخیراً به طور عمومی از بیت کوین حمایت کرد. چند روز پس از اینکه JPMorgan Chase & Co حساب آیکون موسیقی را لغو کرد، یک کلاه بافتنی سفارشی که نام بنیانگذار ناشناس ساتوشی ناکاموتو روی آن گلدوزی شده بود به سر داشت.

بسیاری در جامعه بیت کوین به لغو مالی او اشاره می کنند که چرا بیت کوین اهمیت دارد. در حالی که اظهارات Ye به عنوان ضد یهودی تفسیر شده است و بسیاری از آنها توهین شده اند، آنها غیرقانونی نبودند – بنابراین می توان استدلال کرد که لغو بانک او ناعادلانه است. با این حال، از آنجایی که JPMorgan یک شرکت تجاری است، نه یک نهاد دولتی، این در حیطه حقوق آنهاست که به هنرمند خدمت نکنند. بنابراین، بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال معتقدند که Ye ممکن است ارزش سیستم مالی غیرمتمرکز ارائه شده توسط بیت کوین را ببیند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا