ارزهای دیجیتال

بیت کوین به جوانان نیجریه قدرت می بخشد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط ری یوسف، مدیر عامل Paxful و یکی از بنیانگذاران بنیاد ساخته شده با بیت کوین است.

چرخ‌های هواپیمای من به آسفالت برخورد کردند، هیجان مرا فرا گرفت – این اولین سفر من به نیجریه در یک سال گذشته بود، و احساس خوبی داشتم که برگشتم.

هرکسی که در طول هفت سال گذشته به من گوش داده باشد، می‌داند که من به آینده مردم جنوب جهانی شور و شوق و اعتقاد زیادی دارم – و هیچ کشوری وجود ندارد که من به اندازه نیجریه در مورد آن هیجان‌زده باشم.

در حال نوشتن این مطلب، 10 روز گذشته را در کشور گذرانده ام. من این افتخار را داشتم که در رویدادی به میزبانی آژانس ملی توسعه فناوری اطلاعات (NITDA) صحبت کنم تا توضیح دهم که بیت کوین چگونه به توانمندسازی جوانان نیجریه کمک می کند. این فرصتی بود تا با مردم در دولت صحبت کنیم و توضیح دهیم که چرا آنها باید بیت کوین را در آغوش بگیرند – این راه حلی برای بهبود زندگی مردم، به ویژه جوانان است، و در حال حاضر نیز اتفاق می افتد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا