ارزهای دیجیتال

بیت کوین با ضرر وارد آگوست می شود، آیا برای ماه پیش بینی کرده است؟

بیت کوین وارد ماه جدیدی شده است، اما قیمت آن آنطور که انتظار می رفت عمل نکرده است. پایان ماه جولای واقعاً با خبرهای خوبی همراه بود زیرا قیمت بیت کوین به بالای 24000 دلار رسیده بود. با این حال، حفظ این نقطه کار سخت تری بوده است. با استقبال بازار از ماه جدید آگوست، بیت کوین بهترین شروع ماه جدید را نداشته است و با بسته شدن روزانه قرمز وارد آن می شود.

بیت کوین به دنبال پیروزی است؟

بهبود بیت کوین در هفته گذشته توسط چیزهای مختلفی به جلو کشیده شده است. آخرین مورد، اعلام این بود که ایالات متحده پس از ثبت دو رشد منفی متوالی تولید ناخالص داخلی، اکنون در یک رکود قرار دارد و باعث شد افراد پیدا کنند که ثروت خود را کجا پارک کنند. بیت کوین به طور طبیعی برای افرادی که به دنبال فرار از تورم فزاینده بودند، یک پوشش عالی ایجاد کرد و یک روند انباشت عظیم را آغاز کرد.

مطالب مرتبط | رالی چشمگیر بیت کوین را بالای 24000 دلار قرار می دهد، اما آیا 28000 دلار هنوز ممکن است؟

شاهد بودیم که قیمت بیت کوین به سرعت چندین سطح فنی مهم را شکست. روزهای 26 و 27 پس از بسته شدن دارایی دیجیتال در هر دو روز، روزهای بسیار خوبی برای بیت کوین بودند. اما این به سرعت در چند روز آینده تغییر خواهد کرد.

با ماه جدید، بیت کوین اکنون شاهد سومین بسته قرمز روزانه متوالی خود بوده است. اکنون، با توجه به اینکه دارایی دیجیتال در بازار نزولی قرار دارد، این به هیچ وجه نگران کننده نیست، اما نشان دهنده عملکرد دارایی دیجیتال در روزهای آینده است.

BTC falls to mid-$23,000 | Source: BTCUSD on TradingView.com

یک مثال این است که اگر بهبودی فوری وجود نداشته باشد، کاهشی که به دنبال خواهد داشت، باعث افت قیمت ارز دیجیتال بیشتر از آنچه که در بهبود اخیر به دست آورده است، خواهد بود. این بدان معناست که شکست در برگزاری این رالی صعودی می تواند بیت کوین را به عشق 20000 دلاری بازگرداند.

بدیهی است که بیت کوین قبلاً حمایت قابل توجهی در این سطح داشته است و همچنان شاهد افزایش حمایت در همان نقطه است، اما اگر فشار خرید کافی در بازار وجود نداشته باشد، تفاوتی نمی کند. همچنین، از آنجایی که سرمایه‌گذاران برای کسب سود در بهبود اخیر عجله دارند، فشار فروش ممکن است بر معامله‌گران غلبه کند و تمرکز آنها را به کوتاهی بازار معطوف کند.

مطالب مرتبط | نقطه عطف جدید ممکن است ضربه ای باشد که Dogecoin باید 0.1 دلار را بشکند

این دارایی دیجیتال در دو روز گذشته بیش از 2000 دلار از دست داده است. همچنین یک بار دیگر به زیر میانگین متحرک 50 روزه خود سقوط کرده است، همان سطح فنی که یکی از شاخص های روند نزولی در بازارهای قبلی بود.

برای اینکه بیت کوین روند صعودی ایجاد کند، باید از 24800 دلار عبور کند و این سطح را حفظ کند. در غیر این صورت، احتمال کاهش سریع قیمت در طی دو روز آینده وجود دارد.

Featured image from Forbes, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا