ارزهای دیجیتال

بیت کوین با داده های CPI کمتر از حد انتظار می رود | BTCUSD 10 نوامبر 2022

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بیت کوین در یک حرکت چشمگیر پس از اعلام داده های CPI اکتبر، 10 درصد پس گرفته است. CPI پایین‌تر از حد انتظار بود و باعث افت دارایی‌های ریسکی از جمله ارزهای دیجیتال شد.

به ویدیوی زیر دقت کنید:

ویدئو: تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTCUSD): 10 نوامبر 2022

قبل از اینکه بگوییم هر نوع پایینی وارد است، هنوز هم می‌توان نزولی بیشتری در پیش داشت، با این حرکت اخیر چیزی جز یک آزمون مجدد نزولی نیست.

آیا قطره یک الگوی گوه صعودی را پر کرد؟

حرکت نزولی ممکن است یک گوه صعودی عظیم را پر کرده باشد که باعث لمس سوم و بسته شدن روزانه در خط روند پایین شود. همچنین یک واگرایی صعودی روزانه در شاخص قدرت نسبی وجود دارد، تا زمانی که BTCUSD امروز دوباره به پایین‌ترین حد خود نرسد. اما با توجه به این همه وحشت، فروپاشی بیشتری ممکن است در پیش باشد.

Does the bull div support a bullish wedge pattern? | Source: BTCUSD on TradingView.com

مطالب مرتبط: حمام خون بیت کوین کریپتو را به پایین ترین سطح بازار خرسی می رساند | BTCUSD 8 نوامبر 2022

بیت کوین RSI به بالاترین سطح فروش ماهانه تا کنون رسید

در دو بازه زمانی مختلف، بیت‌کوین در حال کار بر روی سیگنال‌های رکوردشکنی است. بازه های زمانی هفتگی یک واگرایی احتمالی صعودی را نشان می دهد. این اولین مورد در تاریخ بیت کوین پس از رسیدن به شرایط فروش بیش از حد در RSI خواهد بود.

شاخص قدرت نسبی ماهانه همچنین بیشترین فروش را در کل تاریخ بازار ارزهای دیجیتال دارد.

BTCUSD_2022-11-10_13-34-16

بیت‌کوین همچنین می‌تواند روی خط روند ترسیم شده فقط بر اساس بسته شدن کار کند. اگر ارز دیجیتال برتر در این سطح باقی بماند، طبق نظریه موج الیوت به طور بالقوه می‌توانیم ضربه پنجم را دریافت کنیم.

BTCUSD_2022-11-10_13-33-04

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا