ارزهای دیجیتال

بیت کوین با حفظ قیمت بالای 16500 دلار قدرت نشان می دهد. آیا این تله خرس است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت بیت کوین بالاترین قیمت قبلی خود یعنی 18000 دلار را از دست می دهد زیرا بایننس تصاحب FTX را رد می کند و قیمت با کاهش به منطقه 15500 دلار پاسخ می دهد.
  • قیمت BTC همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت بیت کوین از پایین ترین سطح 15500 دلار در بازه های زمانی روزانه جهش می کند زیرا هدف قیمت برای بازیابی به سمت میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) است.

در چند روز گذشته، بازار کریپتو نامنظم بوده است، به طوری که قیمت بسیاری از آلتکوین ها، از جمله بیت کوین (BTC) پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه بایننس پس از انجام بررسی های لازم، FTX را در اختیار نخواهد گرفت، برای بقا در حال مبارزه است. هفته های گذشته شاهد عملکرد خوبی بودیم که قیمت بیت کوین (BTC) از پایین ترین سطح 19200 دلار به 21600 دلار رسید. اکثر آلتکوین ها با افزایش بیش از 200 درصدی، از جمله DOGE که از منطقه 0.55 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار می رسد، روند صعودی دارند و بسیاری امیدوارند که بازیابی بیشتر شود. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو کوتاه شد و باعث ترس زیادی در مورد اینکه بازار به کجا می رود، منجر شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

خبر نجات بایننس با تصاحب FTX خوب بود. با این حال، بایننس پس از انجام بررسی های لازم، تصمیم گرفت FTX را تصاحب نکند، زیرا این امر بر بازار تأثیر منفی گذاشته است و قیمت بیت کوین را در یک حرکت مارپیچی به 15500 دلار رساند.

قیمت بیت کوین از این منطقه جهش کرد و قدرت بالایی را به منطقه 17300 دلاری نشان داد زیرا قیمت قصد دارد بالاتر رود. قیمت بیت کوین باید تا منطقه 18500 دلار افزایش یابد و به عنوان یک منطقه تقاضا عمل کند تا از فروش در امان بماند.

مقاومت هفتگی برای قیمت BTC – 18500 دلار.

پشتیبانی هفتگی از قیمت بیت کوین – 15500 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه بیت کوین | منبع: BTCUSDT در Tradingview.com

قیمت بیت کوین در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا قیمت آن پس از جهش از منطقه 15500 دلاری بالای حمایت 16500 دلار معامله می شود که باعث شد بیت کوین منطقه تقاضای خود را به خرس ها از دست بدهد.

اگر قیمت بیت کوین به بالای 18500 دلار برسد، می توانیم شاهد افزایش قیمت بیت کوین باشیم. شکستن زیر یک منطقه 16000 دلاری یک تله خرس خواهد بود زیرا قیمت ممکن است کاهش یابد.

مقاومت روزانه برای قیمت BTC – 17500 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت BTC – 16500 تا 15500 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا