ارزهای دیجیتال

بیت کوین آماده عملکرد بهتر است: تحلیلگر بلومبرگ

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

پس از اینکه بانک ژاپن (BOJ) امروز یک چرخش شگفت انگیز در سیاست پولی خود را اعلام کرد، قیمت بیت کوین موفق شد نزدیک به سطح مقاومت مهم 16900 دلار افزایش یابد. BOJ اعلام کرد که به شدت باند کنترل منحنی بازده خود را به 0.50 درصد افزایش خواهد داد. در همان زمان اعلام کرد که تعداد اوراق قرضه دولتی را که هر ماه خریداری می کند به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

به گفته مایک مک گلون، تحلیلگر ارشد کالاهای بلومبرگ، این روند می تواند ادامه یابد. مک گلون به اشتراک گذاشته شده است بینش او از طریق توییتر و گفت که “طلسم گرم” برای بیت کوین در پیش است.

همانطور که این تحلیلگر خاطرنشان می کند، بیت کوین در سال 2022 به عنوان یک دارایی ریسک با اکثر ارزهای رمزپایه دیگر شکست خورده است، اما “به نظر می رسد که تمایل خود را به عملکرد بهتر از سر بگیرد.” این زمانی اتفاق می افتد که فدرال رزرو آمریکا سیاست پولی را تسهیل کند و محور خود را کامل کند.

بیت کوین قرار است عملکرد بهتری داشته باشد زمانی که…

طبق نمودار گزارش بلومبرگ اینتلیجنس، سطوحی که BTC و شاخص سهام نزدک 100 در برابر آن مقاومت کرده اند، اکنون به حمایت تبدیل شده است.

بر اساس این تحلیل، قیمت BTC در سال‌های 2020 و 2021 به دلیل محرک‌های مالی و پولی بی‌سابقه افزایش یافت و به آن اجازه داد تا از شاخص سهام پیشی بگیرد. مک گلون بیشتر توضیح داد:

با نسبت بیت کوین/ نزدک 1.5 برابری در 16 دسامبر، آنچه در بیشتر تاریخچه ارزهای دیجیتال معیار ثابت بوده، کاهش ریسک نسبی آن در مقابل شاخص سهام است. در 2 برابر، نوسانات سالانه بیت کوین در پایان سال 2022 با 4 برابر در پایان سال 2021 مقایسه می شود.

در سال آینده 2023، مک گلون انتظار دارد که این موضوع به میزان کاهش اقتصادهای جهانی بستگی دارد. بنابراین، سرمایه گذاران به هیچ وجه نباید بیت کوین را دست کم بگیرند، زیرا نسبت ریسک به سود به نفع ارز دیجیتال پیشرو است.

مک گلون ادعا کرد: «به نظر می‌رسد ریسک در مقابل پاداش مخالف تخصیص کم یا تخمین تمایل بیت‌کوین برای ادامه مسیر خود به سمت تبدیل شدن به وثیقه دیجیتال است».

به عبارت دیگر، تحلیلگر بلومبرگ پیش بینی می کند که به محض اینکه فدرال رزرو ایالات متحده دوباره چاپگر پول خود را روشن کند، نرخ های بهره را کاهش دهد و به تسهیلات پولی بازگردد، بیت کوین دوباره از بقیه بازار “بیشتر” خواهد شد.

مک گلون در توییت دیگری پیش بینی کرد که ارز دیجیتال پیشرو از سهام تسلا بهتر عمل خواهد کرد. مک گلون گفت: «کاهش تقریباً قطعی عرضه بیت‌کوین در مقایسه با افزایش تعداد سهام تسلا به نفع عملکرد بهتر ارزهای دیجیتال در زمانی که قوانین اقتصادی اعمال می‌شوند، است.

قیمت بیت کوین در سطح حیاتی

در همین حال، قیمت بیت کوین باید در کوتاه مدت به سطح بسیار حیاتی 16900 دلار برسد و سپس می تواند تداوم قوی داشته باشد. اگر چنین است، سرمایه گذاران باید به مقاومت حیاتی بعدی در منطقه 17350 دلار توجه داشته باشند.

قیمت بیت کوین نزدیک به مقاومت در نمودار 4 ساعته 16900 دلار است.

تصویر برجسته از Kanchanara در Unsplash، نمودار از TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا