ارزهای دیجیتال

بیت کوین، BNB، و سکه چشم بزرگ: سه پروژه رمزنگاری برای کمک به سبد شما برای زنده ماندن در زمستان رمزنگاری – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بیت کوین، BNB، و سکه چشم بزرگ: سه پروژه رمزنگاری برای کمک به سبد شما برای زنده ماندن در زمستان رمزنگاری - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

به دلیل عدم اطمینان و نوسانات، زمستان کریپتو دوره سختی برای سرمایه گذاران است. مدیریت پرتفوی خود را برای سرمایه گذاران دشوارتر می کند زیرا آنها باید بین یافتن فرصت های جدید و محافظت از سرمایه گذاری های موجود در برابر انحلال تعادل برقرار کنند. این عمل متعادل کننده می تواند باهوش ترین سرمایه گذاران را در معمای کمی قرار دهد.

برای غلبه بر این معما، سرمایه‌گذاران استراتژی‌ها و رویکردهای متعددی را اتخاذ می‌کنند، زیرا هیچ راهی برای حل مشکل وجود ندارد. از یک طرف، سرمایه‌گذاران می‌توانند دارایی‌های خود را از توکن‌های رمزنگاری به استیبل کوین‌ها به عنوان پوششی در برابر نوسانات بدون خروج کامل از بازار انتقال دهند. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران را در موقعیتی عالی نگه می‌دارد تا از هر فرصتی که می‌بینند استفاده کنند. از سوی دیگر، سرمایه‌گذاران می‌توانند به امید سودهای آتی، توکن‌های کریپتو را از پروژه‌های در حال حاضر کم‌ارزش‌تر جمع‌آوری کنند.

بیت کوین (BTC)، BNB (BNB) و Big Eyes Coin (BIG) سه پروژه رمزنگاری هستند که به سبد شما کمک می کنند تا در زمستان رمزارزها زنده بمانند. نمونه کارها شما با این پروژه ها به دلیل اصول، نشانه ها و موارد استفاده از پروژه در دست تاریخ است. ما برخی از جزئیات را در مورد هر پروژه در زیر تنظیم کرده ایم.

1663927858 599 بیت کوین، BNB، و سکه چشم بزرگ سه پروژه رمزنگاری
بیت کوین، BNB، و سکه چشم بزرگ: سه پروژه رمزنگاری برای کمک به سبد شما برای زنده ماندن در زمستان رمزنگاری - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

بیت کوین (BTC)

بیت کوین (BTC) اولین ارز دیجیتال است و در سال 2009 و درست در آستانه بحران مالی 2008 راه اندازی شد. این پروژه توسط شخص یا گروهی ناشناس طراحی شده است که با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو شناخته می شود. در وایت پیپر بیت کوین، ساتوشی توضیح داد که چگونه بیت کوین و بلاک چین به پولی مقاوم در برابر سانسور تبدیل می شوند که می تواند از طریق اینترنت برای تراکنش ها استفاده شود. بیت کوین به یک استاندارد جدید در پول خصوصی تبدیل شد و به کاربران اجازه داد تا به صورت ناشناس در اینترنت تراکنش کنند. علاوه بر این، این پروژه از یک شبکه همتا به همتا متشکل از گره‌هایی که توسط اعتبارسنجی‌ها اجرا می‌شوند، استفاده می‌کند. این گره ها از مکانیزم اجماع اثبات کار برای اعتبارسنجی تراکنش ها در شبکه و ایمن سازی شبکه استفاده می کنند. اعتبارسنجی ها هر بار که شبکه را تایید کنند، با بیت کوین پاداش می گیرند.

BTC توکن ابزار بلاک چین است. این توکن پیش‌فرض است که برای تراکنش‌های بلاک چین بیت کوین استفاده می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش کنند. همچنین می توان آن را به عنوان یک فروشگاه ارزش نگهداری کرد زیرا گمانه زنی ها وجود دارد که تبدیل به طلای دیجیتال می شود. بیت کوین در کیف پول های رمزنگاری نگهداری می شود که با استفاده از عبارات اولیه قابل دسترسی هستند.

BNB (BNB)

BNB (BNB) توکن ابزار زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است. بایننس زنجیره هوشمند بایننس را به عنوان یک بلاک چین سریع، ارزان و قابل اعتماد توسعه داد. توکن BNB کاربردهای متعددی در بلاک چین دارد و یک جزء مهم شبکه است. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند با قرار دادن توکن‌های BNB به اعتبارسنجی در بلاک چین BSC تبدیل شوند. این امکان پذیر است زیرا زنجیره هوشمند بایننس بر روی مکانیزم اجماع اثبات سهام اجرا می شود. علاوه بر این، می توانید از توکن های BNB خود برای پرداخت تراکنش ها در بلاک چین BSC استفاده کنید.

کاربران با استفاده از توکن BNB می توانند ظرفیت کامل بلاک چین BSC را تجربه کنند. این بخش مهمی از اعتبارسنجی و ایمن سازی تراکنش ها در شبکه است. علاوه بر این، توسعه دهندگان می توانند از مزایای زنجیره هوشمند بایننس زمانی که قراردادها را بر روی بلاک چین مستقر می کنند، بهره مند شوند.

سکه چشم بزرگ

Big Eyes Coin (BIG) یک توکن اجتماعی است که هدف آن انتقال نقدینگی به اکوسیستم DEFI با استفاده از رمز خود است. تای شیفت تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند با استفاده از توکن Big Eyes Coin به راحتی به خدمات مختلف DEFI دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، از NFT ها برای ارائه دسترسی بیشتر به کاربران استفاده می کند زیرا زمانی که این NFT ها را دارند، می توانند امتیازات بیشتری را در پروتکل به دست آورند. زیبایی شناسی ژاپنی به شدت بر پروژه Big Eyes Coin تأثیر می گذارد که در طراحی طلسم آن مشهود است. Big Eyes Coin از طریق توکن خود به کاربران این امکان را می دهد که جای پای بزرگتر و آسان تری در فضای DEFI داشته باشند.

با خرید بیگ آیز کوین در پیش فروش مداوم می توانید عضو پروتکل شوید. علاوه بر این، می‌توانید هنگام خرید توکن در هر مرحله پیش‌فروش، جوایزی کسب کنید یا دوستی را که توکن خریداری می‌کند دعوت کنید. پاداش های زیادی وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید، و بخش سرگرم کننده؟ شما می توانید این پاداش ها را روی هم قرار دهید.

درباره BIG بیشتر بدانید:

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/

سایت اینترنتی: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا