ارزهای دیجیتال

بیت‌کوین ماینر نسل Greenidge به توافقی برای بازسازی بدهی با NYDIG رسید

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Greenidge Generation، یک استخراج کننده بیت کوین که در نیویورک فعالیت می کند، با وام دهنده خود، NYDIG، به یک توافق بازسازی برای بدهی 74.4 میلیون دلاری دست یافته است.

بازسازی شامل خرید 2.8 اگزاهش در ثانیه (EH/s) از استخراج کنندگان بیت کوین گرینیج توسط NYDIG خواهد بود که گرینیج میزبان NYDIG خواهد بود. این امر باعث حذف بدهی 57 تا 68 میلیون دلاری می‌شود و گرینیج را با تقریباً 1.8 EH/s از ماینرهای خود باقی می‌گذارد، در حالی که این شرکت ماینینگ را ملزم می‌کند که بقیه دارایی‌های بدون محدودیت خود را نیز برای تضمین باقی مانده وام متعهد کند.

طبق برگه مدت منتشر شده، «متوسط ​​نرخ نقدینگی ماهانه شرکت در ماه های اکتبر و نوامبر 2022 تقریباً 8 میلیون دلار بود که تقریباً 5.5 میلیون دلار در ماه مربوط به پرداخت اصل و بهره به NYDIG بود. علاوه بر این، شرکت انتظار دارد در دسامبر 2022 وجه نقد مشابه و پرداخت های مشابهی به NYDIG داشته باشد.

پیش از این، گرینیج زنگ خطر را در مورد وضعیت مالی خود به دلیل مقدار پول نقدی که می سوزاندند به صدا درآورد، که نشان می داد با چنین سرعتی تا مارس 2023 پولشان تمام می شود.

استخراج‌کنندگان بیت‌کوین با انجام سفارش‌های قدیمی بازار گاوی و مشارکت‌های جدید در افزایش نرخ هش ضربه سختی خورده‌اند، در حالی که قیمت بیت‌کوین توسط ماینرها به شدت کاهش می‌یابد. در واقع، آنها استخراج بالا و فروش پایین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا