ارزهای دیجیتال

بیت‌کوین سیگنال‌های متفاوتی را با قیمت 23000 دلار ارسال می‌کند، پتانسیل صعودی محدود شده است؟

بیت کوین با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته به حرکت خود ادامه می دهد و با حجم معاملات کمتر در پلتفرم های صرافی، ارز دیجیتال به ضرر احتمالی اشاره می کند. قیمت بیت کوین سود هفته گذشته را کاهش داده است، اما توانسته به عنوان حمایت حیاتی، سطح فعلی خود را حفظ کند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین (BTC) با حرکت جانبی طی 24 ساعت گذشته و 3 درصد ضرر در هفته گذشته با 23000 دلار معامله می شود. بایننس کوین (BNB) و پولکادوت، اولین ارز رمزنگاری شده بر اساس ارزش بازار، به شدت بهتر از بایننس کوین (BNB) عمل کرده است زیرا به نظر می رسد ریسک پذیری به بازار ارزهای دیجیتال باز می گردد.

قیمت بیت کوین در نمودار 4 ساعته در حال حرکت است. منبع: BTCUSDT Tradingview

در اخیر گزارششرکت بازرگانی QCP Capital موضع خود را تکرار می کند: پتانسیل صعودی قیمت بیت کوین پس از واکنش صعودی به رویدادهای کلان اقتصادی هفته گذشته محدود می شود. این شرکت انتظار دارد بیت‌کوین و اتریوم در هفته‌های آتی با افزایش‌های بالقوه کوتاه‌مدت به سمتی حرکت کنند.

مورد دوم را می توان بر اساس سه عامل کلان اقتصادی صعودی به قیمت تبدیل کرد: فدرال رزرو ایالات متحده (فدرال رزرو) به سیاست پولی کمتر تهاجمی اشاره کرده است، تورم ممکن است به اوج کوتاه مدت خود رسیده باشد که با کاهش قیمت منعکس شده است. کالاها، و افزایش بالقوه در بازارهای قدیمی.

QCP Capital بر این باور است که بسیاری از فعالان بازار در امور مالی سنتی موقعیت‌های فروش کوتاهی داشتند و به طور بالقوه انتظار زیان بیشتری را در فصل‌های درآمدی گذشته داشتند. این موقعیت‌ها مستعد یک «فشار کوتاه» هستند، یک حرکت ناگهانی به سمت بالا که می‌تواند به نفع بیت‌کوین و بازار ارزهای دیجیتال باشد. سرمایه QCP گفت:

پس از FOMC (کمیته بازار آزاد فدرال، پنجشنبه گذشته)، واکنش فوری بازار افزایش قیمت و فروش گسترده بود. بیت کوین به 24666 و ETH به 1793 افزایش یافت. در مجموع، BTC frontend به زیر 70% (از نزدیک به 90%) و ETH به 90% handle (از 125%) کاهش یافت.

بیت کوین BTC BTCUSDT
منبع: QCP Capital از طریق توییتر

آیا بیت کوین و اتریوم می توانند موانع میان مدت گذشته را بشکنند؟

از آنجایی که پتانسیل حرکت صعودی وجود دارد، اگر فدرال رزرو به سیاست های پولی خود تهاجمی تر شود، خرس ها می توانند حملات خود را از سر بگیرند. QCP Capital اشاره کرد که “بسیاری” از اعضای فدرال رزرو با انتظارات بازار فعلی مخالف هستند.

فعالان بازار سعی کرده اند با قیمت گذاری در افزایش نرخ بهره آینده خود از فدرال رزرو پیشی بگیرند. بنابراین، چرا برخی از اعضای فدرال رزرو ممکن است بخواهند تندروتر رفتار کنند و بازار را با افزایش بیشتر غافلگیر کنند، تقاضا را کاهش دهند و احتمالاً تأثیر عمیق تری بر کاهش تورم داشته باشند. سرمایه QCP گفت:

ما همچنان فکر می کنیم که بازارها به سمتی معامله خواهند کرد و نسبت به انتشار داده های اقتصادی حساس خواهند بود. CPI ایالات متحده چهارشنبه آینده مهم بعدی برای تماشا خواهد بود.

این شرکت تجاری معتقد است که “ادغام” آینده اتریوم بزرگترین مانع برای قدردانی آینده است. این رویداد ممکن است مسیر را برای ظهور توکن‌های فورک ETH باز کند.

اگر یکی از این توکن ها، ETH مبتنی بر اثبات کار (PoW)، بتواند سهم بازار را از ETH بر اساس اثبات سهام حفظ کند، توکن ممکن است شاهد «اختلال قابل توجه قیمت مشابه تقسیم سهام باشد. یا سود ویژه».


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا