ارزهای دیجیتال

بیت‌جت برای اطمینان دادن به کاربران پس از فروپاشی FTX، صندوق حفاظت خود را به 300 میلیون دلار افزایش می‌دهد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بیت‌جت برای اطمینان دادن به کاربران پس از فروپاشی FTX، صندوق حفاظت خود را به 300 میلیون دلار افزایش می‌دهد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

Bitget که پیشرو در صرافی ارزهای دیجیتال جهانی است، اعلام می کند که صندوق حفاظت خود را به 300 میلیون دلار افزایش می دهد تا حفاظت بهتر و اطمینان بیشتری را برای کاربران کریپتو فراهم کند. این بخشی از تلاش‌های اصلی Bitget در ایجاد اعتماد در بازار رمزنگاری پس از فروپاشی FTX است که کاربران را با ضررهای هنگفتی مواجه می‌کند. این ابتکارات همراه با یک صندوق سازندگان 5 میلیون دلاری برای حمایت از کاربران FTX، همراه با طرح به اشتراک گذاشتن سند اثبات درخت مرکل، که در دست آماده سازی است و به زودی 30 روز دیگر منتشر خواهد شد.

صندوق حفاظت Bitget در جولای امسال با هدف حفاظت از دارایی های رمزنگاری شده کاربران راه اندازی شد. این صندوق با سرمایه ای به ارزش 200 میلیون دلار، متشکل از 6000 بیت کوین و 80 میلیون دلار آمریکا راه اندازی شد. این صندوق کاملاً از خود تأمین مالی می شود و به انعطاف پذیری و اختیار بیشتری اجازه می دهد تا به طور مؤثر دارایی های کاربران را بدون بوروکراسی خارجی یا تغییر سیاست پوشش دهد.

صندوق حمایتی افزایش یافته 300 میلیون دلاری از ارزهای دیجیتال محبوب با نقدینگی بالا مانند BTC، USDT و USDC تشکیل خواهد شد. صرافی متعهد شده است که ارزش صندوق را برای سه سال آینده بدون برداشت تضمین کند. اگر ارزش صندوق با کاهش قیمت BTC کاهش یابد، Bitget به پوشش این موقعیت ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که موجودی در هر زمان کمتر از 300 میلیون دلار نباشد. برای اطمینان از شفافیت، تمام اطلاعات مربوط به صندوق برای عموم آزاد است و کاربران می توانند آدرس کیف پول را در اینجا مشاهده کنند.

«گسترش صندوق حفاظت از بیت‌گت حرکت دیگری است که بیت‌جت انجام می‌دهد تا به افزایش اعتماد و اطمینان در فضای کریپتو به‌طور کلی کمک کند. این صندوق با کار به عنوان یک ذخیره اضطراری و با سرمایه اضافی، می‌تواند ایمنی و حفاظت بالایی را برای کاربران، به ویژه در شرایط شدید و غیرقابل پیش‌بینی در فضای رمزنگاری، ارائه دهد. ما بر این باوریم که سیاست‌های مدیریت ریسک مانند صندوق‌های حفاظتی تبدیل به یک هنجار برای مبادلات برجسته و قابل اعتماد خواهد شد.»

گریسی چن، مدیر عامل Bitget.

او می افزاید:

«Bitget تلاش می‌کند تا روی تلاش‌های کیفی کار کند تا مطمئن شود که پلتفرم امن و پایدار با حفاظت کافی برای کاربران ما است. ما به تمرکز بر ابتکارات در ایجاد یک اکوسیستم رمزنگاری قابل اعتماد و شفاف برای همه ادامه خواهیم داد.»

درباره Bitget

بیت گتکه در سال 2018 تاسیس شد، به عنوان یکی از پنج صرافی برتر ارزهای دیجیتال در جهان با محصولات نوآورانه و خدمات تجارت اجتماعی به عنوان ویژگی‌های اصلی آن می‌ایستد و در حال حاضر به بیش از 8 میلیون کاربر در بیش از 100 کشور در سراسر جهان خدمات ارائه می‌دهد.

این صرافی متعهد به ارائه راه‌حل‌های تجاری یک مرحله‌ای و ایمن برای کاربران است و هدف آن افزایش پذیرش کریپتو با همکاری شرکای معتبر از جمله فوتبالیست افسانه‌ای آرژانتینی، لیونل مسی، تیم فوتبال پیشرو ایتالیایی یوونتوس، شریک رسمی رمزنگاری PGL Major و شرکای پیشرو است. روح تیمی سازمان ورزش های الکترونیکی

برای سوالات رسانه ای، لطفا تماس بگیرید

[email protected]

[email protected]

برای همکاری در بازار، لطفا با [email protected] تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا