ارزهای دیجیتال

بیایید قطار گلوله بیت کوین را درست از کارولینای جنوبی برانیم

این یک سرمقاله نظری توسط دنیس فاسولیوتیس، بنیانگذار شرکت بلاک چین کارولینای جنوبی و یکی از بنیانگذاران انجمن فناوری نوظهور کارولینای جنوبی است.

شاید بپرسید چرا؟ برای شروع، کارولینای جنوبی در آستانه یک انقلاب مالی است، بنابراین از نظر ایجاد یک تلاقی پشتیبانی از فناوری های نوظهور بلاک چین که می تواند ایالت ما را متحول کند، صحبت کنیم.

این مهم است زیرا اگرچه این صنعت در سال 2020 توسط سناتور تام دیویس (R-Beaufort) با قطعنامه سنای ایالتی به رسمیت شناخته شد، این بیماری همه گیر گروه مدافع ایالتی نوپا را مجبور کرد اولین کنفرانس بزرگ سراسری خود را به تعویق بیندازند. با این حال، اکنون با سابقه چهار ساله قانون‌گذاری به سبک وایومینگ، قطعنامه 1158 سنای SC، و بودجه از طرف مجمع عمومی برای دفتر خزانه‌داری ایالتی برای ارزیابی نقش سواد ارز دیجیتال و فناوری‌های نوظهور به نفع ایالت، داریم. جهت روشن و راه آهن پرسرعت که از طریق انجمن فناوری نوظهور کارولینای جنوبی (SCETA) به سمت ایستگاه حرکت می کند. ابتکار آموزش و سیاست SCETA بیت کوین محور SCBlockchainWeek.com برای هفته اول اکتبر برنامه ریزی شده است و کرتیس لوفتیس، خزانه دار ایالتی، یکی از چندین سخنران قابل توجه خواهد بود که دیدگاه های خود را در مورد نحوه آموزش ارز دیجیتال، راهنمایی سیاست بیت کوین و سرمایه گذاری های اقتصادی در آن به اشتراک می گذارد. بیت کوین می تواند تأثیر مثبتی بر ایالت پالمتو داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا