ارزهای دیجیتال

به Femex Deposit Dazzle بپیوندید و فقط برای سپرده‌ها 5000 دلار مطالبه کنید!

به نظر می رسد Phemex، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور، توجه همه صنعت را به خود جلب کرده است. آن‌ها رویداد محبوب Deposit Dazzle را برمی‌گردانند و به همه معامله‌گران فعال با پاداش جدید بیت‌کوین و دلار پاداش می‌دهند! با استفاده از Phemex Deposit Dazzle، کاربران فقط باید BTC یا USDT را واریز کنند و تا 5000 دلار جایزه به صورت BTC و USD درخواست کنند! بهترین جنبه این رویداد این است که پیوستن به آن بسیار ساده است و هر کسی ممکن است معیارهای واریز را داشته باشد.

Phemex که در سال 2019 راه اندازی شد، پلتفرمی است که توسط مدیران سابق مورگان استنلی رهبری می شود. Phemex با ارائه خدمات به حدود 5 میلیون کاربر فعال در بیش از 200 کشور، از بیش از 145 جفت معامله قراردادی با اهرم تا 100 برابر و بیش از 294 جفت معاملات نقطه ای پشتیبانی می کند و تجارت و خرید ارزهای دیجیتال را آسان و کارآمد می کند. Phemex بر اساس ارزش های صداقت، صداقت، و قابل اعتماد است. Phemex راه حل ایده آلی برای نیازهای ارزی-مالی شما با چشم اندازی عالی، تیمی متعهد و علاقه واقعی به منافع مصرف کنندگان است.

Phemex Deposit Dazzle چیست؟

به بیان ساده، Phemex Deposit Dazzle یک هدیه بیت کوین و دلار است. کاربران می توانند برای واریز بیت کوین یا USDT در پلتفرم، پاداشی به بیت کوین و دلار دریافت کنند.

این جایزه بسته به سپرده خالص شما متفاوت است، از 10 دلار (برای حداقل سپرده حداقل 0.01 BTC یا حداقل 200 USDT) شروع می شود و تا 2500 دلار (برای سپرده های حداقل 5 بیت کوین) می رسد. واریزهای جدید به حساب معاملاتی BTC یا USD شما برای شرکت در این تبلیغات. اکنون بپیوندید تا پاداش های خود را به دست آورید!

تاریخ

[Stage 1] واریز و انتقال: 0:00 UTC از 1 سپتامبر تا 19 سپتامبر 2022
[Stage 2] محاسبه پاداش: 19 سپتامبر تا 3 اکتبر 2022
[Stage 3] توزیع پاداش: 3 اکتبر 2022

شرایط و ضوابط

  1. سپرده های جدید باید به شما منتقل شود حساب معاملاتی BTC یا USD برای شرکت در این تبلیغات اگر تصمیم به واریز بیت کوین دارید، لطفا بیت کوین خود را به حساب معاملاتی بیت کوین خود منتقل کنید، اگر USDT را واریز کردید، لطفاً USDT خود را به حساب تجاری USD خود منتقل کنید.
  2. شما می توانید آزادانه با وجوهی که به حساب تجاری خود منتقل کرده اید معامله کنید. نه ضرر و نه سود در مبلغ خالص سپرده شما برای محاسبه پاداش شما لحاظ نمی شود.
  3. تا زمانی که ارزهای مربوطه در طول دوره کمپین به درستی واریز شده باشد، شرکت‌کنندگان می‌توانند در هر دو حساب معاملاتی BTC و USD خود پاداش‌های معاملاتی دریافت کنند.
  4. سپرده خالص = کل سپرده ها در طول دوره سپرده – کل برداشت ها تا توزیع پاداش. برداشت قبل از توزیع جایزه ممکن است باعث شود که پاداش شما کمتر شود.
  5. تمام سپرده های انجام شده در این دوره تبلیغاتی باید در حساب معاملاتی BTC یا USD شما باقی بماند تا زمانی که پاداش خود را دریافت کنید. انتقال از قبل شما را از تبلیغات محروم می کند.
  6. جوایز به عنوان پاداش معاملاتی BTC یا USD به حساب تجاری شما بر اساس آن حسابی که دارایی های خود را به آن منتقل کرده اید، توزیع می شود. لطفاً برای جزئیات بیشتر به شرایط و ضوابط جایزه ما مراجعه کنید.
  7. فقط سپرده‌های جدیدی که در این دوره تبلیغاتی انجام شده است، محاسبه می‌شود. انتقال وجوه از قبل موجود از کیف پول نقدی به حساب معاملاتی شما حساب نمی شود.
  8. این تبلیغات فقط برای سپرده های BTC و USDT است. سایر سپرده‌های ارز دیجیتال محاسبه نخواهد شد.
  9. شما فقط می توانید با حساب اصلی خود در این رویداد شرکت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا