ارزهای دیجیتال

به گفته ARK، اصلاح بازار خرسی ممکن است به پایان برسد. استدلال درونی

شادی کردن! بازار خرسی ممکن است تمام شده باشد. این تز اصلی پشت سر است ماه جولای بیت کوین گزارش. ARK دلیل می‌کند: «از آنجایی که قیمت بیت‌کوین در بازار صعودی سال 2021 به طور سهموی افزایش پیدا نکرد، اصلاح بازار نزولی آن ممکن است به پایان برسد. و منطقی است، به نظر می‌رسد اعداد آن را نشان می‌دهند، و به نظر می‌رسد. با این حال، آیا ما خودمان را گول می زنیم؟ آیا استدلال ARK خیالبافی است؟ بیایید داده ها را بررسی کنیم و ببینیم چه چیزی به ما می گوید.

اول از همه، “بیت کوین ماه جولای را 16.6 درصد افزایش داد و از 19965 دلار به 23325 دلار رسید که مهم ترین افزایش آن از اکتبر 2021 است.” تا اینجای کار خیلی خوبه. آیا می توانیم اعلام کنیم که اصلاح بازار نزولی به پایان رسیده است؟ خب، «احتمال دستیابی به هزینه دلتای آن کاهش یافته است، ریسک نزولی بیت کوین در بازار نزولی از نظر فنی بر مبنای هزینه دلتا آن، در حال حاضر 13890 دلار است.» این عدد دور به نظر می رسد. شاید بیت کوین کم کم از زاغه خود خارج می شود.

بیت کوین 72 درصد نسبت به بالاترین رکورد خود اصلاح شده است. اگرچه این کاهش با اصلاحات درون چرخه‌ای مطابقت دارد، مانند فروپاشی کووید در سال 2020، بیت کوین معمولاً با تصحیح بیش از 80 درصد پایین‌ترین چرخه‌های جهانی را پیدا می‌کند.

این به نظر امیدوارکننده نیست. با این حال، شاید درد بیشتری در پیش باشد… ARK ادعا می‌کند: «با توجه به همبستگی مثبت بین بیت‌کوین و سهام ایالات متحده از زمان کووید، ایالات متحده که پیشروترین محرک قیمت بیت‌کوین است، نشان‌دهنده یک محیط نوظهور در بازار ریسک است». ظاهراً ایالات متحده اخیراً پیشتاز گاوها بوده است. کامل. بیت کوین به همه کمک هایی که می تواند در این زمان های سخت دریافت کند نیاز دارد.

آیا ما بازار خرس را ترک می کنیم؟ بیایید به نشانه ها نگاه کنیم

  • “به نظر می رسد که سرایت در بازارهای کریپتو مهار شده است، زیرا سرمایه سلسیوس و Three Arrows رسما اعلام ورشکستگی کردند.”

اعلام می کند اخبار سلسیوس، NewsBTC پس از هفته‌ها حدس و گمان و شنیده‌ها، مشاوران حقوقی سلسیوس به طور رسمی به رگولاتورها اطلاع داده‌اند که وام‌دهنده ارزهای دیجیتال برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 ثبت نام کرده است. اعلام می کند آن 3ACگفتیم، “صندوق تامینی کریپتو 3 Arrows Capital قرار است یکی دیگر از ستون‌های سرفصل‌های بازار نزولی سال 2022 باشد و به لحظات بی‌رحمانه بازار خرسی که شامل سقوط Terra Luna و درام CeFi می‌شود، بپیوندد.”

  • “به نظر می رسد اهرم در اکوسیستم کریپتو در حال باز شدن است و مسیری را برای بازیابی هموار می کند.”

این فوق العاده است. باشد که این اتفاق ادامه پیدا کند.

  • بیت کوین پس از معامله کمتر از هزینه سرمایه‌گذار خود برای اولین بار از مارس 2020، سطوح پشتیبانی عمده‌ای را پس گرفت و بالاتر از هزینه بازار خود معامله می‌شود.

خبر عالی آیا این واقعی است، پس؟ آیا به این سرعت از بازار نزولی خارج می شویم؟

BTC price chart for 08/09/2022 on Kraken | Source: BTC/USD on TradingView.com

سایر عوامل، معدنچیان و رعد و برق

  • با وجود فشار مداوم ماینرها، اقتصاد بیت کوین در تعادل است.

خوب، برخی از ماینرها فروختند و برخی دیگر ماشین های خود را رد کردند. با این حال، به نظر می رسد فشار در حال کاهش است و به نظر می رسد خورشید می درخشد.

  • به نظر می‌رسد راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری بیت‌کوین در حال افزایش است، زیرا ظرفیت شبکه لایتنینگ به بالاترین حد خود رسیده است.»

شبکه لایتنینگ مو به مو با بازار نزولی پیش رفت و حتی تسلیم نشد. مردم در حال ساختن هستند و راه حل L2 بزرگتر و بهتر از همیشه است. به نظر می‌رسد رشد ظرفیت LN در طول بازارهای نزولی سرعت می‌گیرد و نشان‌دهنده تغییر در احساسات از شور و نشاط و حدس و گمان به آزمایش و ایجاد راه‌حل‌های بلندمدت برای بیت‌کوین است.

  • با توجه به کاهش مداوم فعالیت های اقتصادی، از جمله اشتغال، فدرال رزرو ممکن است در نیمه دوم سال تغییر کند.

آیا آمریکا در میانه رکود اقتصادی است؟ نظرات متفاوت است، اما نتایج یکسان است. مردم در سراسر جهان در حال مبارزه هستند. این کاهش عمدتاً به کاهش موجودی، سرمایه‌گذاری‌های مسکونی و غیرمسکونی و هزینه‌های دولت مربوط می‌شود. سیگنال‌های رکود قوی می‌تواند فدرال رزرو را مجبور به تغییر موضع جنگ‌طلبانه خود کند.»

  • بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری نتوانست حرکت بالای 3 درصد را حفظ کند و اکنون در حال کاهش است و رقابت کمتری را برای دارایی های رمزنگاری شده ایجاد می کند.

اوراق قرضه دولتی امن ترین سرمایه گذاری برای سال ها و سال ها بود. امروزه، آنها دیگر بچه جدید بلوک نیستند. بیت کوین بچه جدید بلوک است. این بازار نزولی ممکن است بیش از «انحراف مختصر» نباشد. بالاخره ممکن است دوباره به تجارت برگردیم.

Featured Image by Alexa from Pixabay | Charts by TradingView

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا