ارزهای دیجیتال

به کاربران کیف پول 1 اینچی با توکن های OP پاداش داده می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

به کاربران کیف پول 1 اینچی با توکن های OP پاداش داده می شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

توکن‌های OP برای ادعای فعال‌ترین و معمولی‌ترین کاربران کیف پول ۱ اینچی در دسترس خواهند بود.

شبکه 1 اینچی با خوشحالی اعلام می کند که در مجموع 300000 توکن OP بین کاربران کیف پول 1 اینچی به منظور ایجاد انگیزه برای فعالیت آنها در شبکه Optimism توزیع می شود.

توزیع به صورت گذشته نگر Merkle انجام خواهد شد. توکن های OP به طور مساوی بین 3782 کیف پول منتخب از فعال ترین و معمولی ترین کاربران کیف پول 1 اینچی توزیع می شوند و در حال حاضر برای ادعا در دسترس هستند. تمام تصمیمات در مورد انتخاب کیف پول نهایی و غیر قابل مذاکره است. آن دسته از کاربرانی که کیف پول آنها انتخاب نشده است، نباید با پشتیبانی شبکه 1 اینچی تماس بگیرند. ممنون به خاطر این که قضیه را درک می کنید!

“خوش بینی یکی از کارآمدترین و محبوب ترین راه حل های L2 است.” می گوید سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch. از زمانی که 1 اینچ به Optimism گسترش یافته است، ما شاهد فعالیت قابل توجهی در آن شبکه بوده‌ایم، و این پاداش به عنوان یک انگیزه اضافی برای آنها خواهد بود تا از 1inch در Optimism استفاده کنند.

شبکه 1 اینچی در آگوست 2021 به Optimism گسترش یافت. تا اوت 2022، در مجموع بیش از 45000 کیف پول از پروتکل های 1 اینچی در Optimism استفاده می کردند. از این تعداد، 28600 کیف پول دارای اولویت شبکه Optimism بودند، به این معنی که اکثر تراکنش های خود را در آن بلاک چین انجام می دادند.

Optimism یک شبکه جمع‌آوری خوش‌بینانه لایه ۲ است که هدف آن استفاده از تضمین‌های امنیتی قوی اتریوم است و در عین حال هزینه و تأخیر آن را کاهش می‌دهد. در Optimism، راستی‌آزمایی‌های تراکنش‌ها خارج از زنجیره هستند و هزینه‌های پردازش و تراکنش را برای برنامه‌های غیرمتمرکز در شبکه کاهش می‌دهند.

طبق گفته DeFi Llama، در اواخر آگوست 2022، TVL در Optimism کمی کمتر از 900 میلیون بود. پروژه هایی که بالاترین TVL را دارند AAVE، Synthetix و Velodrome هستند.

منتظر اخبار و به روز رسانی های بیشتر از شبکه 1inch باشید!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا