ارزهای دیجیتال

به نظر می رسد کاردانو (ADA) پس از کاهش به 0.43 دلار بهبود یابد – فشار برای گاوها بالاست

قیمت Cardano (ADA) در 27 ژوئن، زمانی که قیمت 0.52 دلار بود، در امتداد یک زاویه نزولی طولانی شد. از آن زمان به بعد، ADA به تدریج عقب نشینی کرد و حمایت 0.44 دلار را پیدا کرد.

با این وجود، ADA ممکن است به آرامی به منطقه سبز بازگردد، زیرا قیمت آن در طول جلسه آخر هفته پس از سقوط شدید به 0.43 دلار در روز جمعه افزایش یافت.

Cardano یک پلتفرم بلاک چین غیرمتمرکز اثبات سهام از نسل سوم است که هدف آن گزینه موثرتری برای شبکه های اثبات کار است.

مطلب پیشنهادی | اتریوم (ETH) به سمت 1000 دلار خم می شود زیرا شک بازارهای رمزنگاری را پر می کند

توکن در این نقطه در یک دوراهی قرار دارد و قیمت ممکن است در هر جهتی حرکت کند. اگر گاوها بتوانند قدرت کافی را احضار کنند، صعود به 0.64 دلار ممکن است، اما منطقه حمایتی در حدود 0.42 تا 0.44 دلار ممکن است به طور بالقوه فشار بیشتری را برای سکه ایجاد کند.

در روزهای آینده، روند کلی احتمالاً به نفع فروشندگان خواهد بود. مگر اینکه خریداران در سطح پشتیبانی فوری مداخله کنند، ADA ممکن است قبل از بهبودی قوی، یک افت طولانی را تجربه کند.

بازار خرس ADA را به سمت ضعف 7 روزه سوق می دهد

داده های Coingecko در روز یکشنبه نشان می دهد که تا زمان نوشتن این مقاله، ADA با 0.4507 دلار معامله می شود که در هفت روز گذشته 9.5 درصد کاهش داشته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال همچنان به نشان دادن شاخص‌های نزولی ادامه می‌دهد که در راس آن ناتوانی بیت‌کوین در عبور از آستانه 20000 دلار است. بر اساس آمار Coingecko، بیت کوین، محبوب ترین ارز دیجیتال، در حال حاضر با قیمت 19105 دلار معامله می شود که در هفته گذشته 11.2 درصد کاهش داشته است.

ADA total market cap at $15.6 billion on the weekend chart | Source: TradingView.com

در مقابل، اتریوم بیش از 2 درصد کاهش یافت و کمی بالاتر از آستانه 1000 دلار باقی ماند. ریپل و دوج کوین به ترتیب در 0.44 دلار و 0.05 دلار بدون تغییر باقی ماندند، در حالی که Solana با کاهش 2 درصدی به 33.04 دلار رسید. لایت کوین با 2 درصد کاهش به 50.57 دلار رسید، در حالی که پولکادوت به 6.70 دلار سقوط کرد.

ADA در نمودار CoinMarketCap از بزرگترین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار در رتبه هشتم قرار دارد. سکه در 24 ساعت کاهش 3.80 درصدی را تجربه کرد و قیمت خود را به 0.4514 دلار رساند. در نتیجه کل ارزش بازار آن 15.37 میلیارد دلار است.

گاوها برای بلند کردن کاردانو دستشان پر است

اگر گاوها بتوانند میانگین متحرک ساده 21 روزه را که اکنون در 0.50 دلار قرار دارد، دوباره به دست آورند، روند نزولی می تواند در همان اوایل باطل شود. اگر گاوها بتوانند این سطح را پس بگیرند، ممکن است بتوانند تا 1.20 دلار پیش بروند، یعنی 170 درصد افزایش نسبت به قیمت فعلی کاردانو.

همانطور که با افزایش شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 41.40 مشهود است، ADA احتمالاً در حال حاضر پیشرفت خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی | Shiba Inu (SHIB) در Pool of Crimson سبز می درخشد – چه کسی خرید می کند؟

اگر خریداران بتوانند در 24 تا 48 ساعت آینده بالاتر از روند فعلی تثبیت شوند، ADA میانگین متحرک نمایی (EMA) بحرانی 50 روزه را هدف قرار خواهد داد.

برای تحقق معکوس روند، ADA باید در 24 ساعت آینده بالاتر از حد بالای الگوی فعلی بسته شود. در مقابل، کاهش به 0.42 دلار ممکن است منطق خوش بینانه را کاهش دهد.

Featured image from Cryptoknowmics, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا