ارزهای دیجیتال

به روز رسانی بازار: بیت کوین و اتریوم برای بازیابی تلاش می کنند، AR و NMR به طور قابل توجهی افزایش می یابد

علیرغم شرایط بازار، ارزهای برتر، بیت کوین و اتریوم، در تلاش برای به دست آوردن مجدد ارزش خود هستند. از سوی دیگر، برخی از آلتکوین‌ها، AR و NMR جذابیت سود قابل توجهی را در 14 روز از خود نشان می‌دهند.

از زمانی که فدرال رزرو تصمیم به افزایش نرخ بهره و گزارش تورم ماه مه گرفت، بیت کوین در منطقه کوچکی بین 19000 تا 20000 دلار شناور بوده است. بنابراین، بازیابی هر گونه سرعت صعودی قابل توجهی برای آن دشوار است.

مطالب مرتبط | Solana (SOL) در روزهای گذشته زیر 33 دلار گیر کرده است زیرا فشار نزولی همچنان دست نخورده است

بیت کوین، با ارزش ترین ارز دیجیتال، از زمانی که در نوامبر سال 2021 به 67000 دلار رسید، بیش از 70 درصد از ارزش خود افت کرده است.

با این حال، با توجه به CoinGecko داده ها، BTC اکنون با قیمت 19500 دلار معامله می شود و در 7 و 14 روز گذشته به ترتیب 7.8% و 5.4% زیان را تجربه کرده است.

ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار در شرکت تجارت ارز خارجی Oanda، ادعا می کند که بیت کوین تحت فشار است و حفظ آن در سطح 20000 دلار دشوار است.

BTC در حال حاضر بالاتر از سطح 19500 دلار در نمودار ساعتی | منبع: کاراکتر قیمت BTC/USD از Tradingview.com

اتریوم در سال 2021 سال موفقی را پشت سر گذاشت و در نوامبر به بالاترین قیمت 4850 دلاری رسید. اما از ماه گذشته، قیمت اتریوم که ماه نوامبر بسیار خوبی مانند بیت کوین داشت، بین 1100 تا 1000 دلار شناور بوده است.

در همین حال، تلاش کرد و تلاش کرد تا ارزش خود را بازگرداند، اما قیمت اتریوم نتوانست بیش از 1100 دلار افزایش یابد. داده های CoinGecko نشان می دهد که ETH در حال حاضر با قیمت 1073.58 دلار معامله می شود و در 7 و 14 روز گذشته، ETH به ترتیب 10.6 و 0.6 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

رشد قابل توجه در AR و NMR

Arweave (AR)، یکی از 100 دارایی برتر ارزهای دیجیتال از نظر عملکرد و ارزش بازار، در حال رونق است، در حالی که دو مورد از رایج ترین ارزها در حال تزلزل هستند. طبق آمار CoinGecko، AR به 11 دلار رسیده است و در یک روز 10 درصد، در هفت روز 15 درصد و در چهارده روز 32 درصد افزایش یافته است.

یک شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز، Arweave قصد دارد بستری برای بایگانی طولانی مدت داده ها فراهم کند. شبکه Arweave به ماینرها پول می پردازد تا داده های شبکه را به طور دائم با استفاده از کوین اصلی خود به نام AR ذخیره کنند.

به طور مشابه، Numeraire (NMR) نیز در افزایش دهنده های هفته پیشرو است. افزایش قابل توجه 122٪ در طول یک هفته را نشان می دهد. بر اساس آمار NMR در حال حاضر 19.37 دلار معامله می شود Coinmarketcap.

علاوه بر این، در 14 روز گذشته، Numeraire نسبت به بقیه بازار ارزهای دیجیتال بهتر عمل کرده و سودهای عظیمی را به دست آورده است که در طول روز گذشته حدود 16 درصد افزایش یافته است. به گفته CoinGecko در نتیجه، حجم تجارت افزایش یافته است.

مطالب مرتبط | لایت کوین (LTC) پس از فشار نزولی مداوم به زیر 50 دلار سقوط کرد

از زمان اوج خود در ماه می سال گذشته، NMR 79 درصد کاهش یافته است. با این حال، در حال حاضر روند صعودی را نشان می دهد، که ممکن است به آن کمک کند تا از این پایین های قبلی بالاتر برود.

علاوه بر این، برخی دیگر از سکه‌ها حال و هوای مثبتی از خود نشان می‌دهند، از جمله TerraUSD با افزایش 17 درصدی در 24 ساعت گذشته، RUNE با افزایش 13 درصدی در 24 ساعت قبل، سانتیگراد با 15 درصد در مدت مشابه و CEEK با 15 درصد افزایش. .

                 Featured image from Pixabay, and chart from Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا