ارزهای دیجیتال

به دنبال اعلامیه «شرکت خسته کننده» ایلان ماسک، Dogecoin یک میلیارد دلار به ارزش بازار خود اضافه کرد.

به دنبال شرکت خسته کننده ایلان ماسک اعلامیه، اکنون به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا با استفاده از Dogecoin پرداخت کنند. در نتیجه، DOGE طی روز گذشته 5 درصد افزایش یافته است. اما پس از آن بیش از 2 درصد کاهش یافت. با این حال، در 24 ساعت گذشته ارزش بازار تقریباً 1 میلیارد دلار افزایش یافته است.

با ارزش بازار 10.484 میلیارد دلار، DOGE از پولکادوت و سایر ارزها پیشی گرفت و به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی شد. مطابق با CoinGecko آمار، DOGE در طول هفت روز گذشته حدود 13 درصد افزایش یافته است. قیمت در حال حاضر 0.07034 دلار است.

مطالب مرتبط | Sandbox (SAND) در 24 ساعت یک انفجار با 12٪ افزایش می یابد

سیل اخبار منفی ارزهای دیجیتال امروز در مقایسه با اکثر روزهای شش هفته گذشته جزئی تر بود. با این حال، بخش کریپتو همچنان گرفتار عدم اطمینان و اضطراب است.

داده ها از CoinMarketCap نشان می دهد که با افزایش حدود 2 درصدی در 24 ساعت گذشته، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال بالاتر از 930.89 میلیارد دلار معامله می شود. با این حال، حجم کلی تجارت ارزهای دیجیتال تقریباً 18 درصد کاهش یافت و به 53.35 میلیارد دلار رسید.

Dogecoin در حال حاضر با قیمت 0.0706 دلار در نمودار روزانه معامله می شود منبع: نمودار DOGE/USDT از Tradingview.com

پرداخت با Dogecoin برای یک سواری: اطلاعیه شرکت خسته کننده ایلان ماسک

بر اساس گزارش CNN در روز چهارشنبه، شرکت Boring این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که از DOGE برای پرداخت هزینه سواری در اخیر خود استفاده کنند. حلقه وگاس را راه اندازی کرد.

Loop یک سیستم حمل و نقل است که در آن رانندگان خودروهای تسلا مردم را از طریق تونلی در زیر لاس وگاس عبور می دهند. اولین ایستگاه Loop که جمعه گذشته آغاز به کار کرد، در خارج از مرکز همایش لاس وگاس قرار دارد، اما این شرکت قصد دارد یک شبکه 29 مایلی از تونل ها را در زیر شهر با 50 ایستگاه ایجاد کند.

اگرچه این شرکت تاریخ دقیقی ارائه نکرده است، سواری در Loop در حال حاضر رایگان است. با این حال، هزینه ها در نهایت برنامه ریزی شده است. در وب سایت وگاس لوپ آمده است که سفرهای تکی 1.50 دلار و بلیط های روزانه 2.50 دلار هزینه دارند.

انتخاب ارائه DOGE به عنوان یک گزینه پرداخت به طور همزمان انجام شد زیرا شرکت Boring تصمیم به ساخت یک ایستگاه Loop در مرکز همایش لاس وگاس گرفت.

مطالب مرتبط | تحلیلگر بلومبرگ می‌گوید بیت کوین در نیمه دوم سال 2022 دوباره رشد خواهد کرد

حتی اگر 258 میلیارد دلار طرح دعوی در دادگاه علیه ایلان ماسک و دو شرکت او، تسلا و اسپیس ایکس، شکایت شده است، او همچنان DOGE را انتخاب کرد. یک شهروند آمریکایی از این میلیاردر به اتهام تبلیغ Dogecoin شکایت کرد. بر اساس این دادخواست، ماسک متهم به شرکت در یک توطئه کتک کاری برای حمایت از ارزهای دیجیتال است.

او قبلاً برای بیش از 100 میلیون فالوور خود تعدادی میم Dogecoin را به اشتراک گذاشته است. اتخاذ DOGE به عنوان یک روش پرداخت برای سواری توسط The Boring Company یکی از چندین مزخرف است. ماسک قبلاً گفته بود که نگران شرایط فعلی بازار نیست و به افزایش دارایی های Dogecoin خود ادامه خواهد داد.

             Featured image from Flickr, chart from Tradingview.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا