ارزهای دیجیتال

به خرید IMOV فکر می کنید؟ این 3 توکن می توانند سرمایه گذاری بهتری باشند

IMOV اولین برنامه تناسب اندام با پشتوانه رمزنگاری است که دارای عناصر Game-Fi و Social-Fi داخلی است. اپلیکیشن اختصاصی برای افراد در هر سن و توانایی، به لطف چشم انداز قانع کننده اش، چشم سرمایه گذاران را نیز به خود جلب کرد. هدف سه‌گانه آن تشویق میلیون‌ها نفر به سبک زندگی سالم‌تر، اتصال کاربران به Web3 و مبارزه با تغییرات آب و هوایی است.

این توکن در ماه آگوست صعودی عظیم را تجربه کرد و رکورد 0.07313 دلاری را ثبت کرد. این افزایش به سرمایه گذاران اولیه پاداش سودآوری داد. اگر به دنبال توکن‌های نوظهور دیگری هستید که می‌توانند بازدهی سخاوتمندانه‌ای را در سال جاری به شما ارائه دهند، در اینجا بهترین پیشنهادات ما وجود دارد.

بهترین توکن ها برای سرمایه گذاری در سال 2022

  • Battle Infinity (IBAT) – به طور کلی بهترین ارز دیجیتال جدید سال 2022
  • زمینی – پروژه کریپتو با یک ماموریت اجتماعی
  • راسیفی – بازی NFT افزایش یافت

3 بهترین توکن برای سرمایه گذاری در سال 2022: بررسی شده

IMOV موارد استفاده عالی (حال و آینده) دارد که محبوبیت آن را توجیه می کند. با این حال، ما معتقدیم که این سه توکن می توانند بزرگتر باشند. بیایید ببینیم چرا.

Battle Infinity (IBAT) – بهترین ارز دیجیتال سال 2022

اولین پروژه ای که به شما معرفی می کنیم Battle Infinity است. IBAT به عنوان ارز دیجیتال بومی اکوسیستم Battle Infinity عمل می کند. اگر بازار ارزهای دیجیتال را دنبال می کنید، حتما در مورد پیش فروش شهاب سنگی که چند روز پیش توسط IBAT ثبت شده است، مطلع شده اید. Battle Infinity پیش فروش 90 روزه را 66 روز زودتر به فروش رساند و توجه گسترده ای را از سراسر نشریات و جوامع کریپتو به خود جلب کرد.

در حالی که در مجموع 16500 BNB به ارزش بیش از 5 میلیون دلار جمع آوری شد، نیمه دوم در کمتر از 24 ساعت فروخته شد. واضح است که هم نهنگ ها و هم سرمایه گذاران خرد در این پروژه هستند. همچنین جالب است بدانید که این پروژه کمتر از یک ماه پس از راه‌اندازی خود، یک جامعه پر رونق در توییتر و تلگرام ایجاد کرده است.

چه چیز بزرگی است؟

Battle Infinity یک پلتفرم بازی فانتزی بازی برای کسب درآمد با دید فرا وجهی است. همانطور که می دانید بازار ورزش های فانتزی بسیار بزرگ است. پیش‌بینی می‌شود این بازار تا سال 2027 به 48.6 میلیارد دلار برسد و CAGR 13.9 درصدی را از سال 2021 تا 2027 ثبت کند. Battle Infinity روی ورزش‌های فانتزی با ادغام‌های متاورس، کریپتو و بازی برای کسب درآمد شرط‌بندی می‌کند. البته متاورس از ورزش های فانتزی بزرگتر می شود. گزارش جدیدی از McKinsey & Co پیش‌بینی می‌کند که متاورس تا سال 2030 به 5 تریلیون دلار می‌رسد. بنابراین جای تعجب نیست که هدف Battle Infinity برای ایجاد دنیای بازی‌های ورزشی فانتزی همه‌جانبه مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

1660745467 907 به خرید IMOV فکر می کنید؟ این 3 توکن می

Battle Infinity میزبان بازی‌های ویدیویی شدیدی است که بازیکنان می‌توانند با استفاده از مهارت‌های بازی خود کسب درآمد کنند. پاداش ها در توکن های IBAT پرداخت می شود. با این حال، Battle Infinity قصد ندارد دامنه خود را به بازی محدود کند. می توانید با بازیکنان دیگر ملاقات کنید، در رویدادها شرکت کنید و فضای مجازی فراگیر را در متاورز Battle Infinity تجربه کنید. این اکوسیستم همچنین دارای عناصر NFT، DeFi و P2E برای معرفی جریان های درآمدی متنوع است.

مبادله نبرد IBAT

صرافی غیرمتمرکز (DEX) جایی که توکن های IBAT با سایر ارزهای دیجیتال معامله می شوند. به پلتفرم های دیگر در اکوسیستم Battle Infinity متصل است.
بازار نبرد IBAT

بازار برای دارایی های درون بازی BEP721 مانند شخصیت ها، سلاح ها و غیره.
IBAT Battle Arena همهجانبه متاورس برای دارندگان NFT باز است. این مکان به گونه ای طراحی شده است که مکانی برای بازی ها، کنسرت ها، مهمانی ها و موارد دیگر باشد.
لیگ برتر IBAT مبتنی بر متاورس NFT بازی ورزشی فانتزی.
IBAT Battle Staking سهام دارایی های بیکار Battle Infinity در ازای APY جذاب.
بازی های نبرد IBAT فروشگاه بازی چند نفره جایی که می توانید به بازی های متنوع P2E مبتنی بر NFT بپیوندید.

Battle Infinity دارای نقاط عطف هیجان‌انگیزی است، از جمله راه‌اندازی شبکه آزمایشی Battle Swap، راه‌اندازی شبکه اصلی Battle Swap، انتشار Battle Infinity DApp Alpha (فروشگاه Google Play)، و راه‌اندازی فروشگاه کالا. ما انتظار داریم که IBAT با عبور از اهداف توسعه جدید، ارزش بیشتری پیدا کند. اگر نقشه راه طبق برنامه پیش بینی شود، پیش بینی بازده 100 برابری در یک سال دور از ذهن نیست.

اکنون می توانید IBAT را در PancakeSwap خریداری کنید. این توکن برای راه اندازی در سایر صرافی های رمزنگاری سطح 1 در مراحل بعدی برنامه ریزی شده است.

از BATTLE INFINITY دیدن کنید

Earthling (ETLG) – پروژه رمزنگاری با یک ماموریت اجتماعی

1660745467 1 به خرید IMOV فکر می کنید؟ این 3 توکن می

ارزهای دیجیتال و NFTها اغلب به دلیل استفاده ناکارآمد از انرژی و اثرات زیست محیطی مورد انتقاد قرار می گیرند. بلاک چین های جدید با استفاده از مکانیسم های اجماع انرژی کارآمد به این مسائل می پردازند. در حالی که این قابل تحسین است، یک پروژه رمزنگاری جدید در حال انجام است تا عمل کردن در مورد تغییرات آب و هوا را برای همه آسان کند. هدف این شرکت تبدیل شدن به بزرگترین بازار زنجیره ای کربن افست Web3 است. این ایده بزرگ است، با پتانسیل عظیمی برای جلب توجه جوامع رمزنگاری و غیرکریپتو در ماه‌های آینده.

این پروژه با عنوان Earthling این امکان را با سه محصول فراهم می کند. اولین مورد از آنها توکن $ETLG است که برای تراکنش ها استفاده می شود. همچنین به عنوان نشانه حکمرانی اکوسیستم عمل می کند. طبق این وب‌سایت، خرید توکن‌های زمینی به نجات سیاره زمین کمک می‌کند، زیرا این پروژه از طرح‌هایی حمایت می‌کند که با تغییرات آب و هوا و فروپاشی زیست‌محیطی مبارزه می‌کنند. این به افراد، خانواده ها و کسب و کارها قدرت می دهد تا کربن را حذف کنند، طبیعت را احیا کنند و از کربن خنثی شوند.

محصول بعدی Earthling، Carbon Token است، دارایی با اعتبار کربن. یک توکن کربن برابر با یک اعتبار کربن است. این گواهینامه دیجیتالی است که به شما امکان می دهد 1 تن CO2 منتشر کنید. این مفهوم پتانسیل عظیمی دارد زیرا شرکت ها به طور فزاینده ای به دنبال راه هایی برای دستیابی به اهداف جبران کربن خود هستند.

این پروژه همچنین Earthling DAO را معرفی می کند، مکانی که در آن جامعه پیشنهادات و رای خود را برای تخصیص بودجه به برنامه های مربوطه ارائه می دهد. هدف زمینی برای افزایش آگاهی در مورد افزایش مصرف کربن و راه های کاهش آن قابل توجه است. اگر پروژه در تحقق وعده های خود موفق شود، یکی از بهترین توکن ها برای ثبت رشد عظیم در سال جاری خواهد بود.

RACEFI – بازی NFT افزایش یافت

1660745467 395 به خرید IMOV فکر می کنید؟ این 3 توکن می

سومین پروژه ارز دیجیتال برتری که ما به شما پیشنهاد می کنیم، RACEFI است، یک بازی مسابقه ای اتومبیل رانی که در آن بازیکنان و شرکت کنندگان بخش هایی از بازی را در اختیار دارند. همچنین این اولین بازی اتومبیل رانی یکپارچه AI/ML در Solana است. جالب اینجاست که این پلتفرم بخش‌هایی از بازی را به‌عنوان NFT‌های قابل تأیید عرضه می‌کند.

RaceFi metaverse سه حالت بازی را معرفی می کند که بسته به تخصص و سرمایه اولیه خود می توانید در آنها شرکت کنید. مسابقات در RaceFi را می توان در درجه اول به دو تقسیم کرد – مسابقه خالص و مسابقه نبرد. Pure Race دوباره به دو قسمت تقسیم می شود – PvP و PvE. در حالت PvE می توانید مستقیماً ماشین را رانندگی و کنترل کنید. از طرف دیگر، حالت PvP به شما این امکان را می دهد که آمار خود را سفارشی کنید. سپس نتایج توسط سیستم هوش مصنوعی تعیین می شود. Battle Race به شما این امکان را می دهد که اتومبیل های خود را با ویژگی های جنگی مانند اسلحه و سپر ارتقا دهید.

جنبه جالب دیگر این است که هیچ محدودیت زمانی یا مسافتی در RaceFi وجود نخواهد داشت. مسابقه‌دهنده‌ها تا زمانی که یک نفر باقی بماند رقابت خواهند کرد. همچنین می‌توانید تا دو بار به صورت رایگان روی پلتفرم مسابقه دهید و نیازهای سرمایه‌گذاری اولیه را کاهش دهید.

$RACEFI نشانه اصلی اکوسیستم است. برای تمام فعالیت های درون بازی استفاده می شود. به عنوان مثال، برای مسابقه دادن اتومبیل های خود در توکن های $RACEFI باید بنزین بخرید. پول بنزینی که در مسابقه جمع آوری می شود به استخر پاداش می رود که بین سه برنده برتر تقسیم می شود. انتظار می رود که با رشد پلت فرم، ابزار RACEFI $ متنوع شود. مکانیک‌های جذاب بازی در روزهای آینده تعداد زیادی از کاربران را به سمت RACEFI جذب می‌کند و به نوبه خود باعث بهبودی برای توکن می‌شود.

نتیجه

هایپ عمر کوتاهی دارد. ما همیشه توصیه می‌کنیم فراتر از احساسات بازار نگاه کنید و در پروژه‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که چشم‌اندازهای بلندمدتی دارند و احتمالاً شتاب بیشتری به دست می‌آورند. سه پروژه متناسب با این معیارها را به شما معرفی کردیم. Battle Infinity، Earthling و RaceFi با تمرکز بر موارد استفاده و رشد پایدار، از بازار شلوغ جدا هستند.

به ویژه Battle Infinity دارای اکوسیستم وسیعی است که می تواند در ماه های آینده بازدهی کلانی را برای سرمایه گذاران در مراحل اولیه به ارمغان بیاورد. این توکن در حال حاضر برای خرید در PancakeSwap موجود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا