ارزهای دیجیتال

به توکن های لیست شده جدید در KuCoin شیرجه بزنید: ICON (ICX) – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

به توکن های لیست شده جدید در KuCoin شیرجه بزنید: ICON (ICX) - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 8

KuCoin اخیراً طیف گسترده‌ای از سکه‌های جدید را در ماه جولای فهرست کرده است، اما یکی از فهرست‌های اخیر و هیجان‌انگیز ICON (ICX) است.

ICON یک لایه منبع باز بلاک چین DPoS و پلتفرم قرارداد هوشمند است که برای ایجاد تعامل بیشتر بلاک چین ها با یکدیگر طراحی شده است.

ICON (ICX) چیست؟

توکن های لیست شده جدید در KuCoin شیرجه بزنید

ICON یک پروژه بلاک چین مبتنی بر کره جنوبی است که در سال 2017 توسط مین کیم راه اندازی شد. هدف آن این است که یک بلاک چین قابل همکاری باشد که در آن چندین صنعت و نوع کسب و کار بتوانند در یک شبکه واحد وجود داشته باشند.

انجمن ها و گره های ICON به طور مستقل با قوانین و الگوریتم های اجماع متفاوت اداره می شوند. این جوامع مربوطه همه به جمهوری مرکزی ICON متصل هستند، که به عنوان یک نقطه ارتباطی بدون اختیار حاکمیت بر جوامع فردی عمل می کند.

پیاده‌سازی بلاک چین سازمانی ICON، Loopchain، یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین شبکه‌های بلاک چین عامل جهان است. این توسط برخی از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها در کره جنوبی، از جمله دانشگاه های بزرگ، دولت ها، سیستم های بیمارستانی، بانک ها و شرکت های خدمات مالی استفاده می شود.

توکن ICX شبکه ICON را نیرو می دهد و به عنوان وسیله ای برای انتقال ارزش و تراکنش ها استفاده می شود. ICX همچنین توسط DApp های ساخته شده در بالای شبکه اصلی استفاده خواهد شد، بنابراین به شرکت کنندگان شبکه اجازه می دهد تا از ICX برای خدمات مختلف ارائه شده در اکوسیستم استفاده کنند.

یکی از نکات مهم در مورد ICON این است که قراردادهای هوشمند آن با استفاده از یک زبان برنامه نویسی همه منظوره به نام جاوا توسعه می یابد. این امر بلاک چین را برای طیف گسترده ای از توسعه دهندگان بسیار قابل دسترسی می کند زیرا آنها مجبور نیستند زمان خود را برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی جدید تلف کنند.

1659090811 356 به توکن های لیست شده جدید در KuCoin شیرجه بزنید

بنیاد ICON بر ترویج و توسعه پروتکل ICON نظارت دارد. علاوه بر این، Icon Republic به‌عنوان مرکز عملیات بلاک‌چین آیکون عمل می‌کند و بر فرآیند تولید ICX جدید نظارت می‌کند.

نماد (ICX) چگونه کار می کند؟

برخلاف بیت کوین، آیکون در واقع برای دستیابی به اجماع در شبکه به فرآیند استخراج تکیه نمی کند. در عوض، ICX از یک الگوریتم اجماع اثبات مشارکت استفاده می‌کند.

بلاک چین همکاری بین پنج محصول جداگانه خود را تضمین می کند:

  • نماد جمهوری – سیستم حاکمیت شبکه
  • انجمن های نماد – شبکه ای از گره ها در یک سیستم حکومتی واحد
  • C-Reps – گره های انتخابی در هر جامعه ای که برای برقراری ارتباط با جمهوری آیکون انتخاب می شود
  • گره های C – زیرساخت برای هر جامعه در شبکه
  • گره های شهروندی – می تواند در یک جامعه تراکنش انجام دهد اما قدرت رای ندارد

الگوریتمی که بلاک چین آیکون را تقویت می‌کند، Loopchain نامیده می‌شود و امکان ارسال پیام بین تمام گره‌های Icon Republic را می‌دهد. این یک بلاک چین سازمانی با کارایی بالا است که دارای ویژگی های قرارداد هوشمند است که در آن ادغام شده است.

این پروژه همچنین دارای یک پروتکل انتقال بلاک چین (BTP) است که ارتباط متقابل زنجیره ای را بین هر نوع بلاک چین با قابلیت قرارداد هوشمند امکان پذیر می کند. تا کنون، کاربران می‌توانند با استفاده از Nexus، دارایی‌ها را بین ICON و زنجیره هوشمند Binance، Near Protocol، Moonriver و موارد دیگر پل بزنند.

1659090811 48 به توکن های لیست شده جدید در KuCoin شیرجه بزنید

$ICX چیست؟

$ICX نماد ابزار و حاکمیت پشت پروژه است. برای پرداخت تمام هزینه های تراکنش در شبکه و پرداخت پاداش بلوک حدود 10 درصد به سهامداران استفاده می شود. در حال حاضر، نرخ سهام 7.87 درصد را پرداخت می کند.

علاوه بر این، توکن ICX می تواند به عنوان وثیقه در پلتفرم های مختلف DeFi استفاده شود تا بتوانید وام های رمزنگاری دریافت کنید.

ICX یکی از برترین ICOهای رمزنگاری در نیمه دوم سال 2017 بود. آنها زمان مناسبی را برای راه اندازی در اواسط شور و شوق ICO در سال 2017 انتخاب کردند. معاملات در پایان اکتبر 2017 آغاز شد، زمانی که بیت کوین از 5 هزار دلار به 20 هزار دلار افزایش یافت. ICX از 0.40 دلار به ATH 12.66 دلار در کمتر از سه ماه افزایش یافت. سرمایه گذاران ICO که آن را به قیمت 12 دلار فروختند، بازده آسانی 100 برابری کردند زیرا قیمت ICO 0.12 دلار بود.

تجزیه و تحلیل سکه

آیکون در حال حاضر در جایگاه 133 قرار دارد و ارزش بازار آن 272 میلیون دلار است. این سکه اکنون در مجموع 98 درصد نسبت به بالاترین رکورد خود در حال معامله است.

تحلیل بلند مدت

1659090812 716 به توکن های لیست شده جدید در KuCoin شیرجه بزنید

با نگاهی به نمودار هفتگی بالا، به وضوح می توانیم سفر دیوانه وار ICX را در دو سال گذشته ببینیم. این ارز دیجیتال واقعاً در دسامبر 2020 شروع به افزایش کرد و در چند ماه اول سال 2021 به رشد خود ادامه داد و قیمت 3.20 دلاری را در مارس 2021 به ثبت رساند.

از آنجا، ICON تا تابستان 2021 سقوط خواهد کرد تا زمانی که پشتیبانی در حدود 0.8 دلار در پایان آگوست پیدا شود. سپس با صعود به بالای 2.00 دلار و رسیدن به 2.50 دلار، دومین رالی بالاتر را تجربه کرد. جالب اینجاست که وقتی بقیه صنعت موفق به انجام این کار شدند، ICON نمی‌توانست تاریخ جدیدی را در اینجا تنظیم کند.

در اکتبر 2021 تغییر کرد و از آن زمان تاکنون روند نزولی داشته است.

در طول تسلیم بازار 2022، ICON از بالای 1.00 دلار سقوط کرد و تا زمانی که حمایت در محدوده 0.2 دلار در چند هفته اخیر یافت شد، به کاهش ادامه داد.

برای ریکاوری، اولین سطح قوی مقاومت برای شکست در 0.5 دلار قرار دارد. پس از آن 0.81 دلار (نزولی 0.236 Fib Retracement)، 1.00 دلار، 1.17 دلار (نزولی 0.382 Fib) و 1.50 دلار قرار می گیرند.

بیایید نگاهی به نمودارهای کوتاه مدت بیندازیم تا ببینیم به کجا می رویم.

تحلیل کوتاه مدت

1659090812 702 به توکن های لیست شده جدید در KuCoin شیرجه بزنید

نمودار روزانه نشان می دهد که ICX در چند ماه گذشته چقدر صاف بوده است. این سکه در ابتدای آوریل بالای 1 دلار معامله می شد، اما به سرعت به زیر آن سقوط کرد زیرا بیت کوین شروع به باز شدن کرد. در طول تسلیم بازار، ICX حمایت 0.6 دلار را پیدا کرد. با این حال، این حمایت در نهایت در ماه مه شکسته شد، زیرا ICX به روند کاهشی خود ادامه داد تا اینکه در ژوئن به پایین‌ترین حد 0.22 دلار رسید.

از آن زمان، ICX در محدوده‌ای بین 0.22 تا 0.32 دلار معامله می‌شود. باید این محدوده فعلی را بشکند تا مسیر بعدی بازار را دیکته کند. شکست بالای 0.6 دلار نشان می دهد که رشد بلندمدت برای ICX در حال ورود است، زیرا سطح MA 200 روزه در اینجا قرار دارد.

چرا KuCoin بستر مناسبی برای تجارت و سرمایه گذاری در این توکن است؟

KuKoin به عنوان “People’s Exchange” شناخته می شود و برای همه طبقات سرمایه گذاران ساخته شده است. KuCoin اولین صرافی آلتکوین با بیش از 700 دارایی و بیش از 1200 جفت معاملاتی است. همچنین شامل تعدادی از جواهرات رمزنگاری مانند BLOK، CHMB، VR، KMA، و DAO است که لیست اولیه خود را در KuCoin داشتند.

KuCoin در حال حاضر معاملات نقطه ای، معاملات حاشیه، معاملات فیات P2P، معاملات آتی، سهامداری و وام را به بیش از 18 میلیون کاربر در 207 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد.

طبق CoinCodex، KuCoin یک صرافی برتر ارز دیجیتال است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا