ارزهای دیجیتال

بهمن (AVAX) ممکن است سقوط کند، اما بیرون نیست، در اینجا دلیل آن است

بهمن (AVAX) از زمانی که بازار نزولی شروع شد ضربه بسیار سختی خورده است. دارایی دیجیتالی که در نوامبر 2021 به بالاترین حد خود یعنی 146 دلار رسید، کمتر از 15 دلار معامله نمی شود. این منجر به کاهش اعتماد به دارایی دیجیتال شده است. با این حال، پروتکل هایی مانند Avalanche در طول زمان نشان داده اند که گاهی اوقات می توان آنها را دست کم گرفت و آخرین اعلامیه پروژه این را ثابت می کند.

بهمن به ساختن ادامه می دهد

به طور معمول، در طول بازار صعودی، زمانی که مشارکت در فضا کاهش می یابد، بسیاری از پروتکل ها تمایل دارند به اندازه ای که معمولا ساخته می شوند، ساخته نشوند. با این حال، Avalanche به توسعه محصولات خود ادامه داده و راه اندازی Core Web را اعلام کرده است.

یکی از موانع اصلی ورود برای کاربرانی که تازه وارد فضای غیرمتمرکز مالی (DeFi) شده اند این است که حرکت در این فضا چقدر سخت است. انجام کارها و معامله در DeFi اغلب می تواند یک فرآیند پیچیده باشد، به همین دلیل است که Avalanche Core Web را برای رفع این مشکل راه اندازی کرده است.

این مجموعه جدیدی از محصولات است که به کاربران DeFi این امکان را می دهد تا بتوانند تمام توکن های خود و همچنین NFT های خود را در یک مکان مدیریت کنند. Core Web این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بدون نیاز به جابجایی بین چندین سایت و برنامه، چندین کار را انجام دهند.

AVAX trading at $14.8 | Source: AVAXUSD on TradingView.com

کاربران می توانند به صدها برنامه غیرمتمرکز (DApps) در شبکه Avalanche دسترسی داشته باشند و همچنین می توانند به زیر شبکه ها دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، نه تنها برای Avalanche بلکه برای شبکه های بیت کوین و اتریوم نیز کار می کند. کاربران می‌توانند با استفاده از Core Web، بین هر شبکه سازگار با EVM تعویض، تجارت، پل زدن و سوئیچ کنند.

شرط بندی در AVAX

AVAX، نماد بومی اکوسیستم Avalanche، بخش قابل توجهی از ارزش بالای تاریخ خود را در طول سال 2022 از دست داده است. هیچ مهلتی برای دارایی دیجیتال وجود ندارد.

TVL در Avalanche نیز روند قیمت خود را دنبال کرده است. این رقم در دسامبر 2021 به بالاترین رقم تاریخ 12.21 میلیارد دلار رسید. TVL آن در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله به 1.3 میلیارد دلار رسیده است که بیش از 89 درصد کاهش داشته است.

با این حال، با پیشرفت هایی که در جریان است، همچنان ارزش زیادی برای برگزاری آواکس وجود دارد. همچنین مهم است که به خاطر داشته باشید که نهنگ ها چگونه دارایی دیجیتال را مشاهده می کنند. داده‌های WhaleStats نشان می‌دهد که نهنگ‌های بهمنی در حال حاضر فقط حدود 27000 دلار AVAX دارند. اگر این به عنوان شاخصی از تمایل سرمایه گذاران به توکن در نظر گرفته شود، برای AVAX بسیار نزولی است. قیمت در 30 روز گذشته حدود 50 درصد کاهش یافته است و اگر AVAX نتواند 14.5 دلار را نگه دارد، ممکن است در آینده این ارز دیجیتال به زیر 13 دلار کاهش یابد.

Featured image from Binance Academy, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا