ارزهای دیجیتال

بهمن (AVAX) برای رالی 25 درصدی پیش از هکاتون Web3 سئول آماده است

قیمت بهمن (AVAX) در دوره تجمیع خود 24 درصد یا 32 دلار افزایش یافته است. رخنه ای که بیش از حد از کانال موازی نزولی پیش بینی می شود، AVAX را به سطح مانع یا مقاومت آن در 25 دلار نزدیک می کند.

پس از اینکه AVAX توانست پشتیبانی را در 22.50 دلار حفظ کند، پیش بینی می شود که روند صعودی رخ دهد. بهمن اخیراً با قیمت 25 دلار به دلیل فعالیت های فروش قوی که باعث افزایش مجدد در هفته آخر جولای شد، رد شد.

چالش در اینجا مربوط به توانایی AVAX برای بالا رفتن از کانال موازی نزولی برای برانگیختن یک سنبله 24٪ از امتداد گردن الگوی معکوس سر و شانه (H&S) است.

Chart from TradingView.com

آیا بهمن می تواند مقاومت 25 دلاری را از بین ببرد؟

برای ایجاد بازگشت صعودی پس از رکود توکن در دو ماه گذشته، قیمت AVAX سطوح مقاومت 25 دلاری را دو بار بدون شکستن آن دوباره آزمایش کرد. این توکن از 22 تا 26 ژوئیه کمی کاهش یافت و جای خود را به الگوی معکوس H&S داد که در صورت تایید، ممکن است قیمت AVAX را 25٪ افزایش دهد.

با این حال، قیمت AVAX باید کانال موازی نزولی را بشکند که به توکن نیروی کافی برای عبور از مقاومت در 25.00 دلار OHo می دهد. علاوه بر این، AVAX همچنین باید قیمت خود را بالاتر از SMA 50 روزه نگه دارد تا از اصلاحات نزولی در محدوده بین 22.50 تا 19.50 دلار جلوگیری کند.

اهمیت اجتماعی یا متریک حجم اجتماعی AVAX به شدت افزایش یافته است، همانطور که در دوره 26 ژوئیه تا 3 آگوست مشاهده شد که حاکی از یک حرکت صعودی است زیرا AVAX در حال آماده شدن برای حرکت در حمایت مشاهده شده در 22.50 دلار است.

افزایش علاقه سرمایه گذاران با هکاتون آواکس آتی

افزایش احتمالی توکن به سمت 32.00 دلار می تواند با افزایش علاقه سرمایه گذار اتفاق بیفتد. در همین حال، راه‌اندازی هکاتون Avalanche که در سئول اتفاق می‌افتد، رویدادی است که انتظار می‌رود، زیرا محبوب‌ترین و معتبرترین نمادهای Web3 مانند Tracey Bowen، Mark Shim و دیگران را گرد هم می‌آورد.

این رویداد قرار است از 11 تا 12 آگوست برگزار شود که گفته می شود روند صعودی را برای افزایش قیمت AVAX به قیمت 32 دلار آغاز می کند.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت بهمن گامی نزولی را نشان می دهد زیرا با مقاومت 24.09 دلار و حمایت در 22.99 دلار روبرو می شود. در حال حاضر قیمت AVAX 2.65 درصد یا 23.27 دلار کاهش یافته است.

نمودار روزانه قیمت AVAX نشان می دهد که توکن در حال کاهش بوده است زیرا خریداران نتوانستند قیمت ها را برای عبور از سطح مقاومت 24.09 دلار افزایش دهند. علاوه بر این، الگوی سر و شانه نیز شکل گرفته است که به این معنی است که قیمت ها می توانند به حمایت 22.99 دلار و مقاومت 24.09 دلار برگردند.

aLW9vRwt

Crypto total market cap at $1.03 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from AAX Academy - Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا