ارزهای دیجیتال

بهمن بریدگی های جامد در اواسط هفته – آیا AVAX می تواند نویز مثبت را حفظ کند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

توکن بومی Avalanche، AVAX، در این هفته صعودی قوی را به ثبت رساند که نشان می‌دهد آلت‌کوین با قیمت‌های فعلی‌اش جذابیت زیادی پیدا می‌کند.

بر اساس داده‌های Coingecko در روز جمعه، در زمان نوشتن این مقاله، AVAX با 1.9 درصد افزایش در هفت روز گذشته با 19.95 دلار معامله می‌شود.

ارزش بازار این توکن در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد و در روز سه شنبه بیش از 11 درصد رشد کرد که بازگشتی سریع از عملکرد نزولی آن در آخر هفته بود.

مطلب پیشنهادی | قیمت توکن CEL با ورشکستگی درجه سانتیگراد 50 درصد کاهش یافت

توکن AVAX از انباشت مناسبی برخوردار است

حجم معاملات طی معاملات روزانه 73 درصد افزایش یافت. این نشان می‌دهد که توکن اکنون در حال خرید است و خریداران فعالانه با AVAX معامله می‌کنند.

جدیدترین افزایش قیمت آواکس پس از آزمایش مجدد سطوح حمایتی ماه ژوئن این سهام رخ داد. این نتیجه با رفتار نوسان قیمت آواکس مطابقت دارد، زیرا از حالت گوه ای خارج شده است.

Image: The Coin Republic

اگر این عملکرد در دو هفته بعد ادامه یابد، قبل از تحقق مقاومت می توان یک صعود جزئی را پیش بینی کرد.

قیمت AVAX سد 18.26 دلاری را همراه با میانگین متحرک نمایی 50 و 200 به یک پایه پشتیبانی تبدیل کرده است. این عوامل برای تعیین جهت آینده بهمن بسیار مهم هستند.

بهمن دیده شده در حال آزمایش مجدد سطح 21 دلار

در صورتی که قیمت توکن از این سطح جهش کند، سرمایه گذاران می توانند افزایش 10 درصدی را پیش بینی کنند تا میانگین متحرک چهار ساعته 200 را مجدداً در 20.01 دلار آزمایش کنند. اگر خریداران همچنان پافشاری کنند و بر سطح ذکر شده غلبه کنند، Avalanche سد 21.47 دلار را دوباره آزمایش خواهد کرد.

AVAX روز چهارشنبه قبل از اینکه گاوها صندلی راننده را پس بگیرند به پایین ترین سطح خود یعنی 16.37 دلار رسید. این توکن در روز پس از مواجهه با مقداری مقاومت به دلیل فشار فروش نزدیک به سطح 50 درصدی شاخص قدرت نسبی، حدود 18.20 دلار معامله شد.

این توکن در روز پس از مواجهه با مقداری مقاومت به دلیل فشار فروش نزدیک به سطح 50 درصدی شاخص قدرت نسبی، حدود 18.20 دلار معامله شد. از روز چهارشنبه، شاخص جریان پول (MFI) برای آلتکوین نشان دهنده انباشت قابل توجهی است.

CETaL6lP

AVAX total market cap at $5.6 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

بهمن TVL در دیفای افزایش می یابد

در همین حال، ارزش کل قفل شده Avalanche برای سه ماهه دوم تقریباً 70٪ بر حسب دلار نسبت به سه ماهه کاهش یافت، اگرچه مقدار AVAX قفل شده در DeFi رشد کرد.

مطلب پیشنهادی | Loopring Wobbles در 2 ماه گذشته – آیا LRC می تواند در این حلقه بماند؟

نوسانات اخیر بازار بر سلامت شبکه تأثیری نگذاشته است، زیرا سهامداری و تمرکززدایی شبکه در سراسر بازار نزولی قوی باقی مانده است.

AVAX مزایای زیادی را در قسمت زنجیره ای چیزها نیز فراهم می کند. به عنوان مثال، عرضه آن توسط نهنگ ها به طور قابل توجهی از پایین ترین سطح ماهانه 43.55 درصد در روز پنجشنبه به بالاترین میزان ماهانه 43.89 درصد در روز جمعه افزایش یافت.

پس از تجربه رشد قابل توجهی که از سال 2021 شروع شد، تعداد استفاده از شبکه Avalanche تثبیت شد و عملکرد مالی آن در سه ماهه اول سال جاری بهبود یافت.

چندین نقطه عطف مهم به نتایج سه ماهه اول کمک کردند، از جمله اجرای برنامه های رشد، توسعه زیرشبکه و گسترش اکوسیستم. چشم انداز سه ماهه دوم 2022 خوش بینانه است و پیش بینی می شود که حرکت قوی ادامه یابد.

Featured image from Fintechs.fi, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا