ارزهای دیجیتال

بهمن برای استفاده از بخش GameFi – تقویتی برای AVAX؟

بهمن (AVAX) در تاریخ 6 نوامبر به 20.31 دلار به اوج خود رسید زیرا بهترین تلاش خود را برای بهبود از روند نزولی که بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال را در انتهای اکتبر و روزهای آغازین ماه جاری فرا گرفت، انجام داد.

با این حال، در 12 نوامبر، این ارز دیجیتال یک اصلاح شدید قیمت را تجربه کرد که آن را تا 12.51 دلار کاهش داد. روز بعد، آلتکوین بلافاصله پس از بازیابی 15 دلار بازگشت.

پس از آن، Avalanche یک بار دیگر در یک روند نزولی قرار گرفت که باعث شد حتی فقط با قیمت 14 دلار صعود کند. در زمان نگارش این مطلب، با توجه به پیگیری از کوینگککو، 20هفتم ارز دیجیتال رتبه بندی شده از نظر ارزش بازار در حال تغییر است و با 13.50 دلار تغییر می کند.

طی هفت روز گذشته، دارایی بیش از 15 درصد کاهش داشته است در حالی که در 30 روز گذشته، ارزش آن 14.4 درصد کاهش یافته است.

همانطور که معلوم است، حتی یک رشد چشمگیر در GameFi بخش فضای بلاک چین برای متوقف کردن خونریزی برای AVAX کافی نیست.

همانطور که بازار کریپتو آسیب می بیند، بهمن در جاهای دیگر رشد می کند

طبق داده‌هایی که Avalanche Talk در توییتر به اشتراک گذاشته است، 10 پروژه GameFi در بلاک چین AVAX اجرا می‌شوند. افزایش قابل توجهی در حجم محاسبه کرد در طول هفته گذشته

استان با ثبت افزایش چشمگیر 1481.77 درصدی در حجم تنها در عرض هفت روز، بیشترین سود را داشت. Owloper (290.98٪) در رده دوم قرار گرفت. در جمع پنج نفر برتر Dragon Crypto (279.76%)، Hoppers Game (118.39%) و Step App (91.87%) قرار گرفتند.

در همین حال، RaceX (68.42٪)، Crabada (44.02٪)، XANA Metaverse (43.38٪)، Domi Online (41.42٪) و BetSwirl (7.77٪) نیز در فهرست 10 فهرست برتر این اندیکاتور قرار گرفتند که هدف آن نشان دادن میزان خوب است. پروژه در یک اکوسیستم خاص اجرا می شود.

اگرچه شکاف آشکاری بین افزایش حجم ثبت شده توسط بالاترین و کمترین سودمهم ترین نکته این است که علیرغم اینکه بازار کریپتو بار دیگر به رنگ قرمز درآمده است، این پروژه ها زیر چتر اکوسیستم بهمن توانستند عملکرد نسبتا خوبی داشته باشند.

این همچنین به عنوان تأییدی بر این تصور عمل کرد که بخش GameFi در صنعت گسترده بلاک چین رشد سریع خود را آغاز کرده است.

هنوز تاثیری فوری بر قیمت AVAX ندارد

بسیار شبیه به مورد ابدیت شیبا بازی‌ای که به امید کمک به Shiba Inu راه‌اندازی شد تا قیمت معاملاتی خود را به سطوح بالاتر برساند، این بازی‌هایی که در شبکه Avalanche اجرا می‌شوند در حال حاضر از نظر مسیر قیمت هیچ تأثیری ندارند.

دلیل این امر این است که همه این بازی‌ها و بخش GameFi به طور کامل، هنوز برای افزایش تقاضا برای دارایی‌های کریپتو در سطوحی به اندازه کافی برای بالا بردن قیمت معاملات نقطه‌ای یک دارایی (در این مورد AVAX) بسیار جوان هستند.

با این حال، این می‌تواند پایه محکمی باشد که می‌تواند به بهمن و توکن AVAX آن در آینده نزدیک به ارتفاعات بیشتری برسد.

AVAX total market cap at $4.07 billion on the daily chart | Featured image from Unsplash, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا