ارزهای دیجیتال

بهمن بازی Bounce or Die را انجام می دهد، آیا گاوها می توانند در این مبارزه پیروز شوند؟

قیمت بهمن (AVAX) همچنان به حمایت کلیدی در برابر تتر (USDT) ادامه می دهد زیرا قیمت در میان مرگ یا بقا قرار می گیرد. بازار کریپتو امیدوارکننده شده است زیرا اکثر آلتکوین‌ها به نظر صعودی هستند که از پوسته‌شان بیرون می‌آیند، اما قیمت‌هایی مانند Avalanche (AVAX) به مبارزه خود برای بقا ادامه می‌دهند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن (AVAX) در نمودار هفتگی

قیمت AVAX برای تکرار حرکت از پایین‌ترین قیمت هفتگی 16 دلار به بالاترین سطح 30 دلار، با مشکل مواجه شده است، زیرا قیمت همچنان در حالت غیرفعال باقی می‌ماند. در هفته‌های اخیر، قیمت AVAX قبل از رد شدن به 30 دلار افزایش یافت و قیمت آن نتوانست بالای 22 دلار باقی بماند و به عنوان یک منطقه مورد علاقه عمل کند.

قیمت AVAX نتوانست از کانال روند نزولی خارج شود و یک سوگیری قوی صعودی ایجاد کرد زیرا بازار ارزهای دیجیتال می‌توانست برای یک صعود جزئی تنظیم شود.

قیمت AVAX از 25 دلار رد شد و برای بازپس گیری این منطقه تلاش کرده است. برای اینکه AVAX شانس افزایش روند را داشته باشد، قیمت باید 25 دلار را پس بگیرد و آن را به یک پشتیبانی تبدیل کند تا قیمت روند بالاتری داشته باشد.

اگر قیمت AVAX این ساختار نزولی را حفظ کند، می‌توانیم شاهد آزمایش مجدد قیمت AVAX در پایین‌ترین سطح هفتگی ۱۷ دلار باشیم که به عنوان پشتیبانی خوبی برای سفارش‌های خرید عمل می‌کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت AVAX – 25 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت AVAX – 17 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت AVAX در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه آواکس | منبع: AVAXUSDT در Tradingview.com

پس از آزمایش مجدد پایین ترین سطح روزانه، قیمت AVAX جهش کرد اما به دلیل علائم نزولی بیشتر که نشان دهنده فرسودگی بود، نتوانست روند صعودی را طی کند. قیمت AVAX باید پشتیبانی کلیدی خود را در 14 دلار حفظ کند. اگر قیمت آواکس نتواند این حمایت را حفظ کند، ممکن است قیمت به پایین ترین حد روزانه خود برسد.

قیمت آواکس همچنان به کاهش خود ادامه داده است که نشان می دهد سفارشات فروش بیشتری ثبت شده است.

به صورت روزانه، AVAX با قیمت 18.4 دلار زیر میانگین متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) معامله می شود. قیمت AVAX به دلیل قیمت های 22 و 38 دلاری که مربوط به 50 و 200 EMA هستند، متوقف شده است.

مقاومت روزانه (1D) برای قیمت AVAX – 22 دلار، 30 دلار.

پشتیبانی روزانه (1 بعدی) از قیمت AVAX – 14 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت AVAX در نمودار یک چهار ساعته (4H).

1662505107 272 بهمن بازی Bounce or Die را انجام می دهد، آیا
نمودار قیمت چهار ساعته آواکس | منبع: AVAXUSDT در Tradingview.com

قیمت AVAX در بازه زمانی 4H نزولی باقی می ماند و قیمت الگوی ادامه نزولی تری را تشکیل می دهد در حالی که زیر 50 و 200 EMA معامله می شود که به عنوان حمایت عمل می کنند.

قیمت AVAX زیر 50 و 200 EMA معامله می شود و اگر نتواند حمایت را در 16 دلار نگه دارد، می توانیم روند قیمت را پایین تر ببینیم. اگر قیمت AVAX از ارزش فعلی خود بازگردد، می‌توانیم قیمت ۲۰ دلار را دوباره آزمایش کنیم.

در نمودار 4H، شاخص قدرت نسبی (RSI) برای AVAX زیر 40 است، که نشان دهنده حجم سفارش فروش بیشتر برای قیمت AVAX است.

مقاومت چهار ساعته (1H) برای قیمت AVAX – 20 دلار.

پشتیبانی چهار ساعته (1 ساعت) برای قیمت AVAX – 16 دلار.

Featured Image From Currency, Charts From 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا