ارزهای دیجیتال

به‌روزرسانی FTX Collapse: سرمایه‌گذاران به فروش Quant (QNT) و Cosmos (ATOM)، مخفی‌گاه‌ها (HDWY) – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال تشویق شدند.

به‌روزرسانی FTX Collapse: سرمایه‌گذاران به فروش Quant (QNT) و Cosmos (ATOM)، مخفی‌گاه‌ها (HDWY) - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال تشویق شدند. 3

Quant (QNT) و Cosmos (ATOM) پس از اینکه غول صرافی رمزارز بایننس رقیب خود FTX را نجات داد، از رشد بازار رنج بردند که منجر به سقوط بزرگ بازار شد که بر روی سکه‌ها و بیشتر ارزهای دیجیتال در بازار تأثیر گذاشت.

اگر شما یک سرمایه‌گذار هستید که به دنبال تنوع‌بخشی است، پس The Hideaways (HDWY) می‌تواند مزایای زیادی را ارائه دهد زیرا رویداد پیش‌فروش آن در حال حاضر در حال انجام است.

کوانت (QNT) از آخرین آپدیت سقوط می کند

کوانت (QNT) پس از اختلافات FTX و Binance و پس از بهبودی از قرمز نزولی، کاهش پیش بینی شده بازار را گزارش کرد. زیان های مداوم، سکه را از آخرین روند صعودی خود در توسعه یک حرکت بزرگ برای زمستان کریپتو خارج کرد.

در زمان انتشار، Quant (QNT) نزدیک به 112.1 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 15.83 درصد کاهش داشته است. در همین حال، The Hideaways (HDWY) قرار است در این هفته شاهد افزایش قیمت باشد زیرا سرمایه گذاران در طول پیش فروش خود به سمت توکن هجوم آورده اند.

کریپتو قرار است در حالی افزایش یابد که مقامات شبکه کریپتو تمایلات بازگشتی را از خود نشان دادند که می‌تواند یک منطقه مایع بالا برای احیای آن تشکیل دهد.

Cosmos (ATOM) پس از دو هفته رالی مکث می کند

با توجه به CoinMarketCap، Cosmos (ATOM) اعلام کرد که این توکن در 36 ساعت گذشته به دلیل فشار فروش و سقوط بازار شرکت صرافی رمزارز FTX، 10 درصد از دست داده است.

کریپتو به پایین ترین سطح قیمت بازار رسید و به 14.34 دلار رسید. علیرغم کاهش، گاوهای نر همچنان امیدوار هستند و به دنبال تغییر هستند. Hideaways (HDWY) رتبه تحلیلگر ارتقا یافته ای دریافت کرده است و سرمایه گذاران به آن توجه می کنند. با افزایش محبوبیت، قیمت قرار است افزایش یابد، بنابراین این زمان عالی برای سرمایه گذاری است.

در ارتباط با سطح حمایت سکه، همچنان ناکارآمدی در حرکات بازار نشان داده شده است که ممکن است منجر به نمودارهایی حتی قرمز رنگ برای سکه شود.

پناهگاه ها (HDWY) از جنون FTX

تصمیم بایننس برای وثیقه در معامله FTX باعث آشفتگی در بازار ارزهای دیجیتال شد و باعث شد چندین سکه در یک لحظه سقوط کنند. سرمایه‌گذاران Quant (QNT) و Cosmos (ATOM) دارایی‌های خود را بیرون می‌کشند و از The Hideaways (HDWY) برای پتانسیل پوشش‌دهی بهتر استفاده می‌کنند.

این پروژه حول یک پلتفرم املاک لوکس می چرخد ​​که به سرمایه گذاران اجازه می دهد در املاک واقعی سرمایه گذاری کنند و در حالی که کریپتوهای مختلف را در اختیار دارند، درآمد غیرفعال از اجاره دریافت کنند. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران می‌توانند پس از همکاری با پلتفرم، بیش از 20000 درصد بازگشت سرمایه به دست آورند.

شاهکار بزرگ دیگری که The Hideaways (HDWY) را ساخته است، رشد بالقوه‌ای است که می‌تواند فراهم کند، زیرا تنها ارزش بازار کوچکی معادل 72 میلیون دلار دارد. تحلیلگران کریپتو پیش‌بینی کردند که ارزش بازار پروژه می‌تواند رشد کند و به 3 ارز دیجیتال برتر تبدیل شود.

وب سایت: https://www.thehideaways.io

پیش فروش: https://ticket.thehideaways.io/register

تلگرام: https://t.me/thehideawayscrypto

توییتر: https://twitter.com/hdwycrypto

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا