ارزهای دیجیتال

به‌روزرسانی هفتگی: LDO عملکرد بهتری دارد، MATIC تا 65 درصد افزایش می‌یابد در حالی که اتریوم مومنتوم به دست می‌آورد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

همانطور که بازارها به آن پاسخ دادند اطلاعیه Shadow Fork 9، ETH دوباره سبز شد. اتریوم در حال حاضر به دلیل وضعیت مطلوب بازار در حال بازیابی جایگاه و پیشرفت است.

در عین حال، برخی دیگر از آلتکوین ها در نمودار هفتگی عملکرد خوبی دارند، مانند Polygon (MATIC) و Lido DAO (LDO) که طی هفته گذشته و همچنین در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت قابل توجهی داشته اند.

مطالب مرتبط | TA: قیمت بیت کوین به 22 هزار دلار افزایش یافت، چرا نزول ها همچنان پشتیبانی می شوند

تنها تعداد کمی از 100 ارز دیجیتال برتر توانسته اند سودهای دو رقمی ایجاد کنند و بقیه هنوز از اثرات طوفان بی رحم ارزهای دیجیتال رنج می برند. یکی از آنها Polygon (MATIC) است که سود قابل توجهی را نشان داد.

بر اساس آمار CoinGecko، MATIC در حال حاضر با قیمت 0.91 دلار معامله می شود که تقریباً 19.88 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته و افزایش قابل توجه 65 درصدی در هفت روز گذشته است. بعد از دیزنی فاش کرد که Polygon (MATIC) برای “برنامه شتاب دهنده” آن انتخاب شده بود، قیمت سکه به سرعت افزایش یافت.

این لیست همچنین شامل Lido DAO (LDO) است که سود قابل توجهی را تجربه کرده است. نشانه حاکمیت سازمان غیرمتمرکز خودگردان، LDO، در هفت روز گذشته با افزایش قابل توجه 167 درصد عملکرد بهتری داشته است. قیمت فعلی آن 1.68 دلار است که در 24 ساعت گذشته 6.1 درصد رشد داشته است.

با وجود اینکه LDO توانست ضررهای خود را از کاهش ماه ژوئن که در آن به پایین ترین سطح 0.432899 دلار سقوط کرد، جبران کند، اما هنوز حمایت لازم برای صعود به بالاترین سطح ماه می یعنی 3.3816 دلار را پیدا نکرده است.

ETH در حال حاضر در نمودار روزانه 1481 دلار معامله می شود منبع: ETHUSDT از Tradingview

اتریوم (ETH) در راه بازگشت مجدد است

اتریوم (ETH)، دومین سکه بزرگ، اخیراً از آستانه 1400 دلار عبور کرده است. طی 24 ساعت گذشته 9.31 درصد رشد داشته است و در حال حاضر با قیمت 1482.01 دلار معامله می شود. بر اساس گزارش CoinMarketCap، این ارز در هفت روز گذشته حدود 29.32 درصد افزایش یافته است و بنابراین در حال افزایش است.

مطابق با داده های nomicsارزش کل بازار ETH با 8.78 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 179.11 میلیارد دلار رسید. با این حال، افزایش قیمت پس از یک هفته عملکرد ضعیف و شرایط نامساعد بازار رخ داد.

اگر چه، علت خاص ناشناخته است. واقعیت این است که افزایش قیمت درست پس از معرفی نهمین فورک سایه در 14 جولای رخ داد. این نشان می دهد که افزایش قیمت ممکن است به دلیل افزایش محبوبیت اتریوم و “ادغام” قریب الوقوع آن در اثبات سهام ایجاد شود.

مطالب مرتبط | اولویت برای موج های ریپل XRP در میان نهنگ های BSC

ادغام در آخرین فراخوان لایه اجماع بنیاد اتریوم که در روز پنجشنبه برگزار شد، پوشش داده شد. تیم بیکو، یکی از اعضای بنیاد اتریوم، 19 سپتامبر را به عنوان یک تاریخ آزمایشی پیشنهاد کرد که واضح ترین نشانه را ارائه می دهد که ادغام به زودی اتفاق می افتد.

ارتقای ادغام، لایه‌های اجماع و اجرای اتریوم را برای تغییر شبکه از Proof-of-Work به Proof-of-Stake ترکیب می‌کند. پیش بینی می شود که مصرف انرژی شبکه را تا 99.95 درصد کاهش دهد، اما لزوماً منجر به کاهش هزینه تراکنش (گاز) نمی شود.

                   Featured image from Flickr, chart from Tradingview.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا