ارزهای دیجیتال

به‌روزرسانی ابدیت شیبا اینو در انتظار است – آیا این قیمت SHIB را افزایش می‌دهد؟

ممکن است به زودی یک تجمع شیبا اینو (SHIB) برگزار شود.

رویدادهای اخیر علاقه گسترده ای را به پروژه Shiba Inu و ارز دیجیتال بومی آن برانگیخته است. روز پنجشنبه، موسس و برنامه نویس ارشد شرکت، Shytoshi Kusama، به ارتش SHIB اطلاع داد که تیم توسعه شرکت در حال کار بر روی مکانیزم سوختگی است که پیامدهایی برای کل اکوسیستم Shiba Inu خواهد داشت.

دارندگان SHIB نمی توانند از آینده نگران نباشند.

هیجان «ابدیت» شیبا اینو

از زمان انتشار فیلم Shiba Eternity در استرالیا اتفاقات زیادی افتاده است. تمام این هیجان و اشتیاق تنها با آخرین بیانیه منتشر شده توسط توییت حساب رسمی افزایش یافته است.

تیم شیبا اینو به تازگی از طریق رویداد فضایی توییتر «به‌روزرسانی انجمن ابدیت شیبا» تاریخ رسمی عرضه جهانی بازی کارتی کلکسیونی شیبا اینو را اعلام کرد.

طبق این اعلامیه، Shiba Eternity در 1 اکتبر راه اندازی می شود. انجمن Shiba Inu انتشار را به عنوان “روز دانلود” جشن می گیرد و همزمان فروشگاه های App Android و iOS را می شکند.

در نتیجه هیجان زیادی در مورد سکه و اکوسیستم کلی وجود داشت.

خبرهای خوب دیگری برای اکوسیستم وجود دارد. در زمان نگارش این مقاله، تیم توسعه هنوز آخرین اقدامات را برای شیباریوم انجام می‌دهد، به‌روزرسانی آتی که پیش‌بینی می‌شود در 30 سپتامبر یا حدوداً منتشر شود.

آن مقیاس پذیری بسیار مورد نیاز

ظاهراً، این ارتقاء مقیاس پذیری را برای اکوسیستم Shiba Inu فراهم می کند و هزینه های گاز را برای همه، به ویژه در بخش بازی، کاهش می دهد.

با این حال، آیا این برای افزایش سکه کافی خواهد بود؟

در حال حاضر ارزش این سکه بین 0.000000957 دلار و 0.00001230 دلار است. این نشان می‌دهد که این ارز در محدوده قیمتی ژوئن خود معامله می‌شود، که دوره کمتر مطلوبی برای ارزهای دیجیتال است.

Chart: TradingView.com

این کاهش قیمت که به دنبال یک صعود تدریجی از ژوئن تا آگوست به وجود آمد، نتیجه عوامل بزرگتر بازار است.

افزایش 0.75 درصدی اخیر نرخ بهره و اخبار بدتر شدن تورم سال به سال باعث ترس سرمایه گذاران و معامله گران شد. قیمت نسبت به آخرین اوج خود در 10 سپتامبر 25.06 درصد کاهش یافت.

SHIB دیده می شود در حال افزایش به مناسبت

با این وجود، از پایین ترین حد خود در 21 سپتامبر به محدوده قیمت 0.00001038 دلار رسیده است.

آخرین کاهش در $0.00001192 نشان دهنده مقاومت است. این سطح بسیار مهم است زیرا گاوها می توانند به راحتی از هر پیشرفتی به سمت سطح 78.60 Fib سوء استفاده کنند.

با توجه به اینکه توکن SHIB مبتنی بر اتریوم است، ممکن است ارزش آن تحت تأثیر اکوسیستم اتریوم قرار گیرد. شرایط فعلی بازار می تواند نوسانات سکه را افزایش دهد که ممکن است منجر به سقوط شود.

اگر بازارهای مالی بزرگ‌تر از نزول در 13 سپتامبر بازگردند، می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که SHIB روند بهبود را طی کند.

ابدیت شیبا اینو در انتظار است آیا این

SHIB total market cap at $5.8 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Coin Culture, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا