ارزهای دیجیتال

بهترین سرمایه گذاری های رمزنگاری 2023: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و The Hideaways (HDWY) – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در آخرین روند صعودی کریپتو پیشرو هستند که ارزش صنعت را به 1 تریلیون دلار رساند. تحلیلگران بر این باورند که این می تواند آغازی برای بهبودی پایدار باشد که می تواند بخشی از زیان های وارده در سال جاری را جبران کند.

اگرچه The Hideaways (HDWY) یک تازه وارد نیز پیشتاز بسته است – توکن پیش فروش به لطف پاداش 100 درصدی روی همه سرمایه گذاری ها قبل از افزایش قیمت در اواخر این هفته، تقاضای زیادی دارد. این پیشنهاد به زودی به پایان می رسد، پس حتماً همین الان خرید کنید!

گزارش کار خوش بینانه ایالات متحده قیمت بیت کوین (BTC) را افزایش می دهد

بیت کوین (BTC) از آخرین گزارش وزارت کار ایالات متحده که نشان می دهد 261000 شغل جدید در ماه اکتبر اضافه شده است، جهش می کند که وضعیت اقتصاد کلان در حال بهبود را نشان می دهد. این درست پس از آن است که فدرال رزرو نرخ بهره را 0.75 درصد دیگر برای مهار تورم رو به رشد کشور افزایش داد.

سرمایه گذاران دوباره اشتهای خود را برای دارایی های رمزنگاری بازیابی می کنند و بیت کوین (BTC) همچنان انتخاب برتر است. بیت کوین در آخرین نمودارها 3.41 درصد افزایش یافت و قیمت آن برای اولین بار از سپتامبر به منطقه 21000 دلار رسید.

دیگر ارزهای رمزنگاری شده که مورد توجه قرار گرفته اند، اتریوم (ETH) و The Hideaways (HDWY) هستند که به دنبال افزایش چشمگیر آنها در ماه اکتبر بودند.

نمودارهای 24 ساعته بیت کوین (BTC) یک مسیر صعودی را نشان می دهد که نشان می دهد روند صعودی هیچ برنامه ای برای ضربه زدن به ترمز ندارد. این امر آن را به ویژه برای معامله گران کوتاه مدت که می خواهند از نوسانات قیمت استفاده کنند جذاب می کند.

اتریوم (ETH) بالاتر از یک سطح مقاومت مهم است

به همین ترتیب، اتریوم (ETH) در حال ردیابی حرکت مثبتی است که در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال مشاهده می‌شود. اتریوم آخرین بار پس از رسیدن موفقیت آمیز به بالای 1600.00 دلار پس از مواجهه با چندین رد در این منطقه، با 1642.52 دلار معامله شد.

تحلیلگران خاطرنشان کردند که چنین بردی می‌تواند رشدی را به سمت 2000 دلار باز کند – سطحی که مدت‌هاست شاهد لمس اتریوم (ETH) نبوده‌ایم.

از جنبه منفی، نگرانی سرمایه گذاران در مورد سانسور شبکه افزایش یافته است. آخرین داده‌ها نشان می‌دهد که بلوک‌های سازگار با OFAC اتریوم ۷۳ درصد رشد کرده‌اند، توجه را به سمت پروژه‌هایی که واقعاً غیرمتمرکز هستند مانند The Hideaways (HDWY) جلب کرده است.

به نظر می‌رسد که The Hideaways (HDWY) قبل از بسته شدن پیش‌فروش، 1500% + خواهد رسید

وقتی صحبت از تمرکززدایی و دموکراتیزه شدن به میان می آید، The Hideaways (HDWY) یک برنده آشکار است.

Hideaways (HDWY) اولین پروژه سرمایه گذاری املاک و مستغلات لوکس است که به سرمایه گذاران فرصتی برابر برای رای دادن در مورد تملک املاک خود می دهد – نشانه واقعی عدم تمرکز واقعی.

Hideaways (HDWY) از NFT های خود با دارایی های دنیای واقعی پشتیبانی می کند تا از ثبات آنها اطمینان حاصل کند. با حداقل 100 دلار، به سرمایه گذاران یک سرمایه گذاری پایدار و مطمئن داده می شود که نه تنها پتانسیل بالایی دارد، بلکه یک منبع درآمد غیرفعال قابل اعتماد نیز می باشد.

همانطور که رویداد پیش فروش خود را در این ماه به پایان می رساند، پیش بینی می شود که The Hideaways (HDWY) در سال 2023 به 15000 سود عظیم دست پیدا کند. همچنان می توانید آن را با یک سرقت 0.08 دلار دریافت کنید – در اواخر این هفته افزایش می یابد، بنابراین همین حالا حرکت کنید تا پاداش 100٪ خود را تضمین کنید!

شانس خود را برای سرمایه گذاری در بهترین پروژه 2023 از دست ندهید!

وب سایت: https://www.thehideaways.io

پیش فروش: https://ticket.thehideaways.io/register

تلگرام: https://t.me/thehideawayscrypto

توییتر: https://twitter.com/hdwycrypto

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا