ارزهای دیجیتال

بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار که می توانند سود زیادی برای شما به ارمغان بیاورند: PrivaCrip، VeChain، و Chainlink – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

در سالی که قبلاً یک سال بسیار چالش برانگیز برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بوده است، بازار در کل کاهش یافته است که نشان دهنده نوسانات است. از آنجایی که کریپتوکارنسی اغلب با بازار سهام همراه بوده است، این افت ممکن است به کاهش نزدک در این هفته مرتبط باشد. در اینجا سه ​​ارز دیجیتالی وجود دارد که می توانند بازده بالایی داشته باشند.

بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار که می توانند سود زیادی برای شما به ارمغان بیاورند: PrivaCrip، VeChain، و Chainlink - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

PrivaCrip (PRCR) چیست و آیا آن را در اختیار خواهد گرفت؟

PrivaCrip (PRCR) یک راه حل لایه 1 است که با Cosmos SDK ایجاد شده است که از Proof-of-Stake (PoS) با استفاده از الگوریتم های اجماع بیزانسی مقاوم در برابر خطای Tendermint استفاده می کند. رمز اصلی PrivaCrip “PRIVATE” است.

گره های شبکه هر کدام محاسباتی را برای اجماع، امنیت و قابلیت تایید انجام می دهند. راه حل لایه یک PrivaCrip (PRCR) با چندین شبکه که از پروتکل Cosmos InterBlockchain Communication (IBC) استفاده می کنند، صرف نظر از زنجیره آنها، کار می کند.

این پروتکل از مزیت های محیط های اجرایی مورد اعتماد (TEE)، مدیریت کلید و پروتکل های رمزگذاری موجود در ساختار سخت افزاری برای تمام گره های اعتبارسنجی شبکه بهره می برد. TEE ها اطمینان حاصل می کنند که گره ها نمی توانند محاسبات را در محیط های امن ببینند و از حفظ حریم خصوصی داده ها در حین انجام تجزیه و تحلیل اطمینان حاصل می کنند.

رمز بومی PRIVATE برای حاکمیت، تراکنش ها و هزینه های گاز استفاده می شود و دفتر کل اصلی PrivaCrip برای عموم باز است. حریم خصوصی قابل برنامه ریزی یک ویژگی پروتکلی است که به برنامه های کاربردی اجازه می دهد تا حریم خصوصی داده ها و پادمان های خودسرانه پیچیده را طراحی کنند. توکن ها را می توان با استفاده از یک قرارداد خصوصی که از استاندارد شبکه PrivaCrip SNIP-20 پیروی می کند، در معادل های خصوصی و قابل تعویض خود با استفاده از حریم خصوصی قابل برنامه ریزی قرار داد. بلوک‌ها هر شش ثانیه ایجاد و اضافه می‌شوند، با محدودیت نرم حدود بیست و دو تراکنش در ثانیه به دلیل محدودیت گاز در هر بلوک. حداکثر تئوری با معماری و طراحی پروتکل فعلی 10000 تراکنش در ثانیه است.

نحوه استفاده از شبکه PRCR می تواند بر هر منطقه ای که از فناوری بلاک چین استفاده می شود تأثیر بگذارد. از امور مالی، خدمات پزشکی، بانکداری، مدیریت، رسانه، شبکه‌های فروشگاهی، رای‌گیری، ارائه نادرست شخصیت، کنترل‌های دسترسی به کلید، معاملات، شبکه‌های اینترنت اشیا و شبکه، بررسی‌های شاخص اطلاعاتی و تعیین‌کننده، موسیقی و تنوع، زمین، حفاظت، دلیل خوب متفاوت است. ، سوابق، تامین مالی جمعی، توزیع، بازی و اطلاع رسانی. استاندارد تایید شده حفاظت قابل برنامه ریزی برای افزایش قرارداد برای موفقیت نهایی Web 3.0، کنوانسیون شبکه PrivaCrip با استفاده از TEE است.

این تیم اذعان می‌کند که شبکه PrivaCrip یک جعبه ایمنی امنیتی برای آینده است، که امکان توسعه پایدار dApps مخفی را فراهم می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا حداکثر امکان دسترسی و استفاده از Web 3.0 را داشته باشند. راحتی، پشتیبانی، تأثیر و تقویت اصول راهنما جامعه است.

همه افراد برای آینده شبکه PrivaCrip و امنیت آن اهمیت دارند. مهم‌ترین چیزی که هر توسعه‌دهنده‌ای می‌تواند ایجاد کند، یک گروه متعهد و همکار است، زیرا شبکه جایی است که هر تغییر بزرگی آغاز می‌شود. توسعه دهندگان به تلاش خود برای امنیت به عنوان یک امر طبیعی و به عنوان ابزاری برای باز کردن پتانسیل کامل یک آینده غیرمتمرکز ادامه خواهند داد.

اگر از طریق شبکه اتریوم وارد شوید، می توانید 15 درصد پاداش دریافت کنید.

1662465743 768 بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار که می توانند سود
بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار که می توانند سود زیادی برای شما به ارمغان بیاورند: PrivaCrip، VeChain، و Chainlink - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

چه چیزی با VeChain (VET) جدید است؟

برترین پلتفرم بلاک چین سازمانی، VeChain (VET)، از اضافه شدن موفقیت آمیز VIP-220 به شبکه آزمایشی عمومی VeChainThor خبر داد. ویژگی جدید آخرین نسخه، Finality with One Bit (FOB)، در آخرین مقاله توضیح داده شده است که پایه آن ذکر شده است که همه گره های Testnet اکنون باید به روز شوند.

حساب رسمی توئیتر بنیاد VeChain آخرین پیشرفت را اعلام کرد.

طبق گفته بنیاد VeChain، نهایی بودن بلاک یکی از ویژگی های مهم یک سیستم بلاک چین مدرن است زیرا تضمین امنیت کامل برای بلوک هایی را ارائه می دهد که الزامات خاصی را برآورده می کنند. تیم توسعه VeChain در تلاش بوده است تا الزامات را برای بهبود روش اجماع برآورده کند.

برای انجام این کار، تیم توسعه تصمیم گرفته است تا یک دستگاه نهایی که به عنوان Finality with One Bit (FOB) شناخته می شود، ایجاد و استفاده کند. VeChain این گزینه را به جای بازنویسی مکانیسم اجماع اثبات اقتدار (PoA) انتخاب کرد، چیزی که بلاک چین اتریوم آماده انجام آن است.

تیم توسعه دهنده ادعا می کند که با استفاده از FOB، آنها می توانند دو حالت اجماع را به طور همزمان اجرا کنند. طراحی فعلی VIP-220 دارای چندین مزیت است، از جمله دستیابی به نهایی بودن بلوک و حفظ قابلیت استفاده و استحکام شبکه با جدا کردن نهایی از رویه اثبات صلاحیت (PoA). ادعا می‌شود که FOB ساده است و در مقایسه با راه‌حل‌های گجت نهایی جایگزین، تکرار کمتری را به پروتکل Thor مبتنی بر PoA موجود می‌افزاید.

1662465743 959 بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار که می توانند سود
بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار که می توانند سود زیادی برای شما به ارمغان بیاورند: PrivaCrip، VeChain، و Chainlink - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

چرا Chainlink (LINK) منحصر به فرد است؟

شبکه غیرمتمرکز اوراکل ها یا حسگرهای خارج از زنجیره، Chainlink (LINK) را تشکیل می دهد. یکی از مهم‌ترین نوآوری‌ها استفاده از اوراکل‌ها است که به زنجیره‌های بلوکی اجازه می‌دهد تا داده‌ها را به صورت ایمن به منابع متمرکز و از آن‌ها منتقل کنند. هر منبع داده ای را می توان با استفاده از Oracle ثبت کرد.

توسعه دهندگان ممکن است از این حسگرها برای ساختن dapp های پاسخگو و ایمن تر (برنامه های غیرمتمرکز) به راحتی به لطف Chainlink (LINK) استفاده کنند. برخلاف کتاب سفارش، اوراکل ممکن است برای نگهداری اطلاعات قیمت در یک DEX (صرافی غیرمتمرکز) استفاده شود. موارد استفاده اوراکل اساساً نامحدود هستند. در نتیجه، Chainlink نقش مهمی در حفظ دقت داده‌هایی که این حسگرها تولید می‌کنند، ایفا می‌کند.

“مشکل اوراکل” که در میان توسعه دهندگان شناخته شده است، مشکل اصلی است که LINK برای رفع آن طراحی شده است. مشکل اوراکل از این واقعیت ناشی می شود که اکثر بلاک چین های عمومی دارای یک دفتر کل غیرقابل تغییر هستند که برای امنیت مفید است اما زمانی که داده های ارائه شده در محل اولیه نادرست باشند مشکل ساز است. در نتیجه، قبل از اینکه اطلاعات هر اوراکل در دفتر ثبت شود، باید سه بار تأیید شود.

Chainlink روش خاصی برای کار دارد. برای شروع فرآیند تأیید داده‌های اوراکل و سیم‌کشی به بلاک چین، از سرویسی استفاده می‌کند که به عنوان قرارداد سطح سرویس زنجیره پیوند (SLA) شناخته می‌شود. سه قرارداد فرعی در شروع فرآیند باز می شود. قرارداد شهرت زنجیره ای گام اولیه است. اعتبار هر اوراکل با استفاده از این پروتکل تایید می شود.

قرارداد درخواستی از طریق قرارداد تطبیق سفارش به گره های Chainlink ارسال می شود. پس از آن، گره های شبکه این شانس را خواهند داشت که پیشنهادی برای گیگ ارسال کنند. سیستم خودکار می تواند دقیقاً تعداد گره های مورد نیاز برای تکمیل یک کار خاص را انتخاب کند.

قرارداد تجمیع پیوند زنجیره ای آخرین مرحله است. این سیستم یک بررسی سه گانه نهایی برای اطمینان از صحت داده ها است.

چیزی که Chainlink (LINK) را بسیار منحصر به فرد می کند این است که ارزش بازار آن 0.41٪ از کل ارزهای دیجیتال در گردش را در ابتدای سال تشکیل می داد. این توکن در زمان نگارش به طور میانگین 0.357 درصد تسلط داشت.

هر سه سکه بالا احتمالات آینده عالی هستند. اگرچه مانند هر سرمایه‌گذاری، قبل از تبدیل شدن به یک دارنده توکن، اطمینان حاصل کنید که سکه‌های بالا با سبد سهام شما هماهنگ هستند.

برای ورود به مرحله پیش فروش و کسب اطلاعات بیشتر، لطفا روی لینک های زیر کلیک کنید:

پیش فروش: http://join.privacrip.io/

وب سایت: http://privacrip.io/

تلگرام: https://t.me/PrivaCripOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا