ارزهای دیجیتال

بنیانگذار Midas پیش بینی می کند بیت کوین اصلاحات زیر 10 هزار دلار را ببیند

بیت کوین (BTC) اخیراً در بهترین وضعیت خود نبوده است و از بالای 69000 دلار به قیمت فعلی حدود 19174 دلار سقوط کرده است. در حالی که سکه از نوامبر 2021 بیش از 71 درصد از ارزش خود را از دست داده است، برخی از کارشناسان کلیدی معتقدند قبل از اینکه دوباره ثبات پیدا کند، ارزش بیشتری از دست خواهد داد.

به گفته Florian Grummes، مدیر عامل Midas Touch Consulting، رمزارز پیشگام ممکن است به زیر 10 هزار دلار سقوط کند. او همچنین اظهار داشت که ممکن است قبل از یافتن حمایت و شروع به جذب به 6 هزار دلار برسد.

موسس مشاوره Midas Touch درباره بیت کوین خوشبین نیست

گرومز در مورد آینده کوتاه مدت بیت کوین خوشبین نیست زیرا معتقد است سکه فقط تا زمانی که به 6 هزار دلار برسد اصلاح خواهد شد. او گفت:

این بدترین حالت من در حال حاضر است [Bitcoin at $6,000]. من آن را رد نمی کنم. من فکر می کنم 10,000 دلار احتمالاً چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد، و سپس ما شاهد یک پرش خوب و شاید آزمایش دیگری از محدوده 10,000 تا 15,000 دلار خواهیم بود، مانند پایین بودن دوبرابر در یک نقطه، و این پایان نهایی خواهد بود. زمستان کریپتو، اما هنوز زمان می برد، فکر نمی کنم به این زودی اتفاق بیفتد.

کارشناس مالی نظرات خود را در یک مصاحبه با KITCO News در 11 اکتبر. او همچنین اشاره کرد که عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد، مانند نوسانات فعلی بازار و احساسات انحلال. او اضافه کرد که این ارز دیجیتال چندین پمپ کوچک در مسیر خود تا 6 هزار دلار خواهد دید. این کارشناس همچنین خاطرنشان کرد که برای بیرون راندن بیت کوین و کل بازار کریپتو از زمستان کریپتو، به یک رویداد ویژه نیاز است.

قیمت بیت کوین در حال حاضر حدود 19000 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت BTCUSD از TradingView.com

فلوریان نمی بیند بیت کوین به 69 هزار دلار برسد

موسس این شرکت مشاوره سرمایه گذاری نیز تردید خود را در مورد توانایی بیت کوین برای رسیدن به بالاترین قیمت قبلی خود یعنی نزدیک به 69 هزار دلار به اشتراک گذاشت. گرومز اشاره کرد که عدم قطعیت و بحران نقدینگی در حال حاضر صنعت ارز دیجیتال ممکن است مانع از رسیدن سکه به روزهای شکوه سابق خود شود. او گفت:

اگر کل این بخش کریپتو بتواند مانند گذشته بهبود یابد، پس از اینکه نصف شد، کل بخش احتمالاً در بازار صعودی جدید قرار خواهد گرفت. <…> بیت کوین از سال 2009 بی وقفه در حال افزایش است <…> اصولاً، مقررات، البته، اساساً می تواند از یک بازار گاوی جدید واقعی جلوگیری کند.

کمی امید برای بیت کوین؟

محبوبیت بیت کوین به دلیل آشفتگی مالی فعلی کاهش یافته است. همانطور که ایالات متحده با آن مواجه است بالاترین سطوح تورم در زمان های اخیر، فدرال رزرو برای کمک به تحت کنترل نگه داشتن آن، انقباضات کمی را معرفی کرد. این یکی از دلایل اصلی زمستان کریپتوهای فعلی است. در حالی که برخی از کارشناسان بیت کوین را به عنوان یک محافظ تورم می بینند، گرومز شرط خود را روی طلا گذاشته است.

با این حال، کارشناس فکر می کند که امیدی برای سکه وجود دارد. طبق گفته Grummes، زمستان کریپتو به طور معمول بین بیست و چهار تا بیست و هفت ماه طول خواهد کشید. گرومز پیش‌بینی می‌کند که یک بازار گاوی واقعی تقریباً یک سال باقی مانده است، زیرا بازار هنوز یک سال از زمستان گذشته است.

او همچنان معتقد است که بدترین سناریو آزمایش سطح قیمت 6000 دلار است. Florian Grummes پیش‌بینی می‌کند که در هفته‌های منتهی به نصف شدن دوم بیت‌کوین در ماه می ۲۰۲۴، بازار صعودی داشته باشد.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا