ارزهای دیجیتال

بنیانگذار گروه کارلی آینده صنعت کریپتو را پیش بینی می کند

با وجود شکست‌های اخیر در صنعت کریپتو، بسیاری هنوز به نتیجه بهتری در آینده امیدوار هستند. با توجه به این موضوع، دیوید روبنشتاین حمایت عمیق خود را از صنعت کریپتو اعلام کرده است. دیوید روبنشتاین یکی از بنیانگذاران گروه کارلایل، یک شرکت سرمایه گذاری جهانی سهام است. اگرچه بسیاری از صنایع تحت تأثیر این افول قرار گرفته اند، روبنشتاین فکر می کند که آنها زنده خواهند ماند.

تاجر میلیاردر آمریکایی گفت که نسبت به صنعت دارایی های دیجیتال خوشبین است. صرف نظر از محدودیت های نظارتی رمزارز، روبنشتاین حدس می زد که برخی از صنایع بلاک چین در آینده موفق خواهند شد. او همچنین دیدگاه های کنگره در مورد صنعت و انتظارات خود را از مقررات توضیح داد.

پیش بینی رمزنگاری روبنشتاین

این تاجر علاوه بر اینکه شکاک ارزهای دیجیتال است، یک سرمایه گذار طرفدار کریپتو نیز هست. میلیاردر گفت در Squawk Box CNBC که او همچنان به آینده صنایع کریپتو امیدوار است. او اظهار داشت که چیزهایی که معمولاً با خرد متعارف مطابقت ندارند بیشترین پیشرفت را دارند.

در سال 2022، بازار کریپتو شروع به کاهش کرد زیرا سرمایه گذاران نگران تشدید سیاست های پولی تهاجمی بودند. این منجر به کاهش قابل توجه بیت کوین و آلت کوین ها از بالاترین سطح خود شد. همچنین، بسیاری از دارایی های دیجیتال به دلیل فشار فروش اخیر در بازار، ارزش خود را از دست می دهند.

روبنشتاین ادعا کرد که در شرکت هایی سرمایه گذاری کرده است که به صنعت کریپتو خدمت می کنند. وی پیش بینی کرد که این صنعت با وجود اینکه اخیراً به دلیل افت اخیر خوب عمل نکرده است، بسته نخواهد شد.

در طول مصاحبه، روبنشتاین فاش کرد که در Paxos سرمایه گذاری کرده است. او مطمئن است که شرکت های بلاک چین با وجود فشار در اکوسیستم کریپتو موفق خواهند شد.

مخازن کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال در نمودار روزانه | منبع: TradingView.com

این میلیاردر همچنین توضیح داد که محرک های رشد صنعت ارز دیجیتال جوانان هستند. او رشد صنعت کریپتو را با گسترش رایانه های شخصی در دهه 2000 مقایسه کرد. در اواسط سال 2000، رایانه های شخصی در بیش از نیمی از خانواده ها در ایالات متحده وجود داشت

روبنشتاین همچنین توضیح داد که جوانان می دانند چگونه روندها را شروع کنند و حرکت دهند. از طرف دیگر، افراد مسن ترندها را شروع نمی کنند. به همین ترتیب، مردم این روند را به حرکت در می‌آورند، زیرا نسل‌های جوان در تلاش برای توسعه و تشویق ایده‌های جدید هستند.

تصمیم کنگره ایالات متحده در مورد مقررات

روبنشتاین به نگرانی های زیادی که تنظیم کننده ها ممکن است مانع نوآوری و محدود کردن بازار شوند، واکنش نشان داد. وی اظهار داشت که کنگره در مقررات دیجیتال منصفانه عمل خواهد کرد. روبنشتاین همچنین فکر می کند که بخش دیجیتال از حمایت قوی در کنگره برخوردار است. او گفت که مردم آماده اند برای لابی کردن کنگره برای ارزهای دیجیتال هزینه کنند.

این میلیاردر به افشاگری اخیر سام بنکمن-فرید اشاره کرد و گفت که او زمان زیادی را صرف لابی کردن کنگره در واشنگتن دی سی برای ارزهای دیجیتال می کند. او همچنین از بنیانگذار FTX به دلیل ترویج صنعت کریپتو تمجید کرد.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا