ارزهای دیجیتال

بنیانگذاران شبکه هلیوم با T-Mobile برای موبایل هلیوم «Cryptocarrier» مجهز به 5G شریک شدند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بنیانگذاران شبکه هلیوم با T-Mobile برای موبایل هلیوم «Cryptocarrier» مجهز به 5G شریک شدند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • بنیانگذاران هلیوم، Nova Labs و T-Mobile توافقنامه ای 5 ساله برای ایجاد یک شبکه بی سیم جدید 5G منعقد کرده اند.
  • هلیوم موبایل به کاربران این امکان را می دهد که بسته به کیفیت پوشش شبکه در یک منطقه خاص، بین شبکه هلیوم و T-Mobile سوئیچ کنند.
  • هلیوم موبایل، که کاربران را با توکن های جدید MOBILE تشویق می کند، قرار است در اوایل سال 2023 آنلاین شود.

هلیوم موبایل مشترکین را برای استفاده از شبکه با توکن های MOBILE تشویق می کند

Nova Labs، بنیانگذاران شبکه هلیوم، یک همکاری پنج ساله با اپراتور آمریکایی T-Mobile را اعلام کرده است که شاهد راه اندازی هلیوم موبایل، یک اپراتور تلفن همراه مجهز به رمزارز خواهد بود.

هلیوم موبایل با استفاده از زیرساخت هات اسپات های 5G هلیوم (با 4500 مورد در حال حاضر) و پوشش شبکه موجود T-Mobile، کاربران را قادر می سازد تا از اولین شبکه 5G غیرمتمرکز بهره ببرند. بسته به پوشش شبکه در یک منطقه خاص، دستگاه ها به طور خودکار بین دو شبکه – T-Mobile و Helium Mobile – سوئیچ می شوند.

هلیوم موبایل از همان مدل اقتصادی شبکه اینترنت اشیا هلیوم (IoT) استفاده خواهد کرد، یعنی انگیزه دادن به کاربران و اپراتورهای گره با توکن های رمزنگاری شده. MOBILE، توکن بومی حامل رمزنگاری که به زودی راه اندازی می شود، برای استفاده ساده از شبکه بین کاربران و برای نگهداری از پلتفرم برای اپراتورهای گره توزیع می شود. علاوه بر این، مدل اقتصادی مشوق گسترش شبکه است و به افزایش پوشش 5G به ویژه در مناطق روستایی کمک می کند.

در بخشی از بیانیه رسمی آمده است:

با مدل اقتصادی شبکه هلیوم، افراد برای کمک به ایجاد شبکه ای فراگیر در روزها و هفته ها، نه سال ها یا دهه ها، تشویق می شوند. مردم هزینه‌های سرمایه‌ای و تشریفات اداری مرتبط را حذف می‌کنند، مالکیت بخشی از شبکه را ایجاد می‌کنند، همراه با کسب توکن‌های رمزنگاری به نام MOBILE.

هلیوم موبایل قرار است در اوایل سال 2023 راه اندازی شود. طبق اعلام، برنامه های موبایل از 5 دلار در ماه برای 1 گیگابایت داده شروع می شود. سایر اطلاعات قیمت، از جمله در مورد طرح های اشتراک مختلف، به زودی ارائه می شود.

در اخبار مرتبط، توسعه‌دهندگان هسته هلیوم پیشنهادی را برای انتقال شبکه به Solana در اوایل این ماه منتشر کردند، با اشاره به نیاز به مقیاس‌پذیری بهتر با توجه به رشد سریع شبکه. آمار نهایی آرا اواخر امروز مشخص خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا