ارزهای دیجیتال

بنیاد APENFT دومین فراخوان 100 میلیون دلاری صندوق رویای هنری خود را اعلام کرد. – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سنگاپور، سنگاپور، 2 آگوست 2022، Chainwire

APENFT بنیاد اعلام می‌کند که دومین فراخوان ۱۰۰ میلیون دلاری صندوق رویای هنری آن در ۱ اوت آغاز می‌شود و ثبت‌نام در ۳۰ اکتبر پایان می‌یابد. موضوع فراخوان امسال «دوران پسا بشری» است. این موضوع به دنبال کشف این موضوع است که آیا آینده بشریت می‌تواند از اومانیسم سنتی خودمحور فراتر رود و چگونه مردم باید خود را در یک اکوسیستم پیچیده متشکل از حیوانات، گیاهان و سایبورگ‌های غیر انسانی قرار دهند. برندگان واجد شرایط برنده شدن از یک استخر جوایز بیش از 100000 دلار خواهند بود. علاوه بر جوایز، سازندگان از این فرصت نیز برخوردار خواهند شد تا استودیوهای هنری خود را در The Sandbox بسازند. سازندگان همچنین می‌توانند در نمایشگاه‌های آنلاین و آفلاین سالانه که توسط APENFT، کارگاه‌های آموزشی، اقامتگاه‌های هنرمندان و سایر رویدادهای آموزشی برگزار می‌شود، شرکت کنند.

1659427225 391 بنیاد APENFT دومین فراخوان 100 میلیون دلاری صندوق رویای هنری

1659427225 308 بنیاد APENFT دومین فراخوان 100 میلیون دلاری صندوق رویای هنری

سالن نمایشگاه TRON x APENFT در The Sandbox

این فراخوان برای سازندگان با هر سن، ملیت (که برای ساکنان کشورها یا مناطق تحت تحریم سازمان ملل متحد و OFAC واجد شرایط نیستند)، و حرفه ای آزاد است. از آثار هنری دیجیتال ارسال شده توسط افراد و تیم‌ها در رسانه‌های مختلف، از جمله ویدئو، انیمیشن، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، هنر صدا، و هنر مبتنی بر داده و غیره استقبال می‌کند.

ضروری‌ترین کیفیتی که ما را از سایر تماس‌ها متمایز می‌کند، ارزش‌های اصلی ما – فراگیر بودن و گشودگی عالی – است که همچنین ارزش‌هایی هستند که بر دنیای NFT ها حاکم هستند. سیدنی شیونگ، مدیر بنیاد APENFT تاکید کرد: در اینجا، هر کار خوب فرصتی برای دیده شدن دارد. ما همیشه متعهد به پرورش و حمایت از هنرمندان و خالقان جوانی بوده‌ایم که ذهنی باز، جسور، تخیلی دارند و می‌توانند سرزندگی تازه‌ای را به حوزه هنری تزریق کنند.»

همین باز بودن و فراگیر بودن در روند بررسی صندوق رویای هنر نفوذ می کند. پانل بررسی امسال متشکل از بیش از ده هنرمند، متصدی، کارشناسان حراج، متخصصان هنر و کارمندان مالی است. ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این تنوع در انتخاب پانل‌ها، نظرات حوزه‌های مختلفی مانند هنر، امور مالی، فناوری و طراحی را معرفی کند و امکان ارزیابی جامع‌تری از ارسال‌ها را فراهم کند. هیئت داوران متخصص شامل فیلیپ تیناری (مدیر مرکز هنرهای معاصر UCCA)، جاناتان کروکت (رئیس آسیا در فیلیپس)، جاش بائر (مشاور هنری)، سیلوین لوی (کلکسیونر مشهور)، و کانلان ریوس (موسس Async Art) هستند. پانل نامزدی و انتخاب شامل چنگ ران (هنرمند معاصر)، لورا شائو از مرکز هنرهای معاصر Hive، کنی شاچتر (نویسنده هنری)، سیارا سان (از بنیانگذاران C² Ventures)، کلر هوانگ (مشاور هنری Async و ستون‌نویس)، میمی نگوین (مدرس دانشگاه هنر لندن). به همراه اعضای انجمن، هیئت نامزدی و انتخاب 50 شرکت کننده را برای فینال بر اساس رای آنها تعیین می کند.

فراخوان آزاد سال گذشته با موضوع “زندگی دوم” بیش از 500 اثر هنری دریافت کرد که در میان آنها سقوط بی نهایت توسط استودیو WMD برنده جایزه اول شد و آثار ارسالی وردی جکسون، کنگ، آلین بلفرد و چنگ چنگ شی برنده جوایز نوآوری شدند. در ژانویه 2022، تمام آثار هنری برنده در یک رویداد حراج در نمایشگاه آنلاین به میزبانی مشترک APENFT و LiveArtX در Cryptovoxels فروخته شد. امسال، علاوه بر سه جایزه موجود، APENFT با Async Art همکاری کرد تا “جایزه ویژوال صوتی Async” را برای هنر قابل برنامه ریزی برای تشویق آزمایش و نوآوری در اشکال هنری تعاملی راه اندازی کند. همانطور که Conlan Rios، بنیانگذار Async Art، بیان کرد،

“Async Art ابزارهایی را برای همه فراهم می کند تا NFT های تعاملی بصری-صوتی را بدون نیاز به تسلط بر دانش کدنویسی و برنامه نویسی ایجاد کنند. از طریق Async Visual-Audio Award، از هنرمندان دعوت می‌کنیم که به ما بپیوندند تا مفهوم موجود هنر را بر سر آن تغییر دهیم و راه را برای دسته‌بندی کاملاً جدیدی از رسانه‌های قابل برنامه‌ریزی هموار کنیم. این تازه شروع کار است، اما ما معتقدیم که این بلوک‌های ساختمانی ساده دنیایی از امکانات را برای سازندگان بیرون می‌گشایند و ما واقعاً از دیدن روش‌های نابغه‌ای که مردم ممکن است از آن استفاده کنند، هیجان‌زده هستیم.»

شرکت‌کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا در کارگاه‌هایی که با همکاری APENFT و Async Art برگزار می‌شوند، شرکت کنند و به‌طور بالقوه ایردراپ‌های NFT مبتنی بر Blueprints را دریافت کنند.

1659427226 758 بنیاد APENFT دومین فراخوان 100 میلیون دلاری صندوق رویای هنری

WMD Studio، Infinite Falling (2021)، انیمیشن دیجیتال، منبع: WMD Studio

یکی دیگر از نکات برجسته صندوق رویای هنری امسال این است که در طول فراخوان و انتخاب، APENFT میزبان سه انجمن آنلاین با ArtReview خواهد بود تا در مورد گفتمان NFT در دنیای هنر، تأثیر متاورس بر خلق هنر، و مجموعه NFT و حمایت مالی بحث کند. . تاریخ و مهمانان تالارها به زودی اعلام خواهد شد. لطفا با ما همراه باشید.

فراخوان باز صندوق رویای هنر 2022 آغاز شده است، برنامه در 30 اکتبر بسته می شود. برای جزئیات بیشتر ثبت نام به آدرس زیر مراجعه فرمایید: artdreamfund.apenft.io.

درباره صندوق رویای هنر

صندوق رویای هنر توسط HE Justin Sun، بنیانگذار TRON، و سیدنی شیونگ، مدیر بنیاد APENFT، در سال 2021 حمایت شد. هدف آن شناسایی، پرورش و حمایت از هنرمندان NFT با کیفیت از طریق صندوق 100 میلیون دلاری است. به غیر از حمایت مالی برای خلق آثار هنری، این بنیاد همچنین به برندگان جوایز در زمینه بازاریابی، تبلیغات، حفاظت از حق چاپ و امور حقوقی مشاوره خواهد داد. آثار هنری برنده به‌عنوان توکن TRC-721 و همچنین در سیستم ذخیره‌سازی غیرمتمرکز BFTS به‌طور دائم در بلاک چین TRON مستقر خواهند شد. با کمک TRON و بنیاد APENFT، هنرمندان با استعداد فرصتی برای شرکت در نمایشگاه های آنلاین و آفلاین، نمایشگاه های هنری، حراج های داخلی و خارجی، همکاری با برندهای مشهور بین المللی و بهره مندی از بازاریابی متقاطع خواهند داشت.

درباره APENFT

APENFT که به طور رسمی در 29 مارس 2021 در سنگاپور ثبت شد، توسط فناوری زیربنایی بلاک چین TRON، با پشتیبانی اضافی از بزرگترین سیستم ذخیره سازی توزیع شده جهان، BitTorrent File System (BTFS) پشتیبانی می شود. هدف APENFT در هسته مأموریت ما، تسهیل اقتصاد خالق و در عین حال تسریع در شمول مالی و فرهنگی در متاورس است. چشم انداز ما این است که هم دنیای مجازی و هم دنیای واقعی را یکپارچه ادغام کنیم. بنیاد APENFT اولین بنیاد هنری NFT در جهان است که خریدهای متقاطع را انجام می دهد. هدف ما ایجاد پل ارتباطی بین ذینفعان در دنیای هنر سنتی و جامعه هنر دیجیتالی است که حول NFT ها در حال ظهور هستند، فراگیری و تنوع را ترویج می کنند، مخاطبان چند رسانه ای خود را گسترش می دهند و مشارکت همه اعضا را افزایش می دهند. در آینده، مجموعه ما از طریق مجموعه ای از نمایشگاه های آنلاین مدیریت شده در متاورس در دسترس کل جامعه قرار خواهد گرفت.

بازار APENFT | توییتر | تلگرام | اختلاف نظر

درباره Async Art

Async Art پلتفرم برتری است که در آن کاربران می توانند NFT های هنری و موسیقی مولد ایجاد، جمع آوری و بفروشند. Async موانع تکنولوژی را که بسیاری از سازندگان با آن روبرو هستند را از بین می برد و به هنرمندان با هر پیشینه ای اجازه می دهد تا در فضای Web3 شرکت کنند.

با ابزار Async Canvas ما، کاربران می‌توانند هنر و موسیقی تعاملی و آینده‌نگر را بدون دانش کدنویسی ایجاد کنند. این پلتفرم راه‌حل‌های ساده‌ای را برای سازندگان صوتی و بصری ارائه می‌کند تا NFT‌های نوآورانه بسازند، از جمله ۱/۱ و کل مجموعه.

درباره ArtReview

ArtReview که در سال 1949 تأسیس شد، یکی از پلتفرم های هنر معاصر بین المللی پیشرو در جهان است. این کتاب که هم مخاطبان متخصص و هم مخاطبان عام را هدف قرار می دهد، به گسترش دامنه هنر معاصر و ردیابی راه های تعامل آن با فرهنگ به طور کلی اختصاص دارد. همچنین صمیمی ترین خواندن را برای هنر معاصر فراهم می کند.

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا