ارزهای دیجیتال

بلاک چین FLOW چیست و چرا قیمت آن در 24 ساعت گذشته 100 درصد افزایش یافته است؟

هر کسی که به نمودارها نگاه کند، FLOW را به دلیل افزایش قیمت باورنکردنی آن دیده است. دارایی دیجیتال پس از رشد بیش از 100 درصدی در یک واحد، از در سایه بودن در رادار سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. با این حال، دلیل این تجمع کمتر شناخته شده است. در این مقاله نگاهی داریم به FLOW و آنچه باعث افزایش قیمت در روز گذشته شده است.

متا نیوز کاتالیزور است

روز پنجشنبه، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه متا (که قبلاً با نام فیسبوک شناخته می شد) در حال پیشبرد برنامه های NFT خود است. این شرکت در حال اجرای یک ویژگی NFT برای پلتفرم خواهر خود در اینستاگرام در 100 کشور بود. این پلتفرم به اعماق فضای متاورس و NFT رفته بود و این اعلام بازار را شوکه نکرد. با این حال، اخبار طولانی مدت با یک بازیکن جدید منتشر شد که قبلاً نامی از آن در برنامه نبوده است.

به طور طبیعی، از آنجایی که NFT ها برای اجرا به یک بلاک چین نیاز دارند، متا باید بلاک چینی را که از آن استفاده خواهد کرد، اعلام می کرد. برخلاف پیش‌بینی همه بود که غول رسانه‌های اجتماعی از یکی از شبکه‌های پیشرو NFT برای پیاده‌سازی این ویژگی استفاده خواهد کرد. با این حال، اعلام کرد که بلاک چین FLOW شریک رسمی آن برای میزبانی NFT ها در بلاک چین خواهد بود.

FLOW trading at $2.7 | Source: FLOWUSD on TradingView.com

خبر این اعلامیه به سرعت منتشر شد و در نتیجه بلاک چین FLOW به رسمیت شناخته شد. زمانی که روز تمام شد، قیمت آن بیش از 100٪ افزایش یافته بود و به بالای 2.50 دلار معامله می شد. در حالی که سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری بر روی این شهرت جدید هجوم آوردند.

FLOW به افزایش خود ادامه می دهد

یک روز از انتشار اخبار متا می گذرد، اما FLOW به هیچ وجه کاهش نیافته است. دارایی دیجیتال به سرعت افزایش یافته است زیرا حمایت بیشتری از جامعه کریپتو به دست آورده است. در زمان انتشار این خبر در روز پنجشنبه، FLOW در حدود 1.85 دلار معامله می شد. در زمان نوشتن این مقاله، قیمت آن تا 2.74 دلار معامله می شود. این به عنوان بالاترین قیمت دو ماهه جدید برای دارایی دیجیتال ثبت می شود.

بلاک چین FLOW توسط Dapper Labs ساخته شد و در سپتامبر 2019 راه اندازی شد. این بلاک چین دارای یک جامعه قوی از حامیان است، زیرا Dapper Labs پشت ایجاد CryptoKitties در سال 2017 بوده است. هنگامی که آن NBA Top Shot را راه اندازی کرد، بلاک چین FLOW توجه بیشتری را به خود جلب کرده بود.

با وجود این، بلاک چین نتوانسته است به جایی برسد که با رهبران بازار مانند اتریوم و سولانا رقابت کند. با این حال، محبوبیت اینستاگرام ممکن است هنوز آن را به یک رقیب برتر تبدیل کند.

رالی FLOW آن را در بازار به سمت بالا سوق داده است. این ارز در حال حاضر بیست و نهمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 2.8 میلیارد دلار است. این امر آن را از ارزهای رمزنگاری شده مانند ApeCoin، Algorand و Bitcoin Cash جلوتر قرار می دهد.

Featured image from The Coin Republic, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا