ارزهای دیجیتال

بلاک چین Caduceus برنامه انکوباتور M4TTER را اعلام کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لندن، بریتانیا، 6 سپتامبر 2022، Chainwire

انکوباتور M4TTER شاهد پروژه های موفقی خواهد بود که 10000 دلار کمک مالی دریافت می کنند.

امروز، بنیاد Caduceus راه اندازی M4TTER را اعلام کرد، یک انکوباتور برای ترویج DeFi، NFT، GameFi و سایر پروژه های بلاک چین. این انکوباتور دسترسی به فناوری بی بدیل Caduceus و منابع راه اندازی اضافی را از شبکه گسترده ای از کارشناسان Web 3.0 فراهم می کند.

ماموریت M4TTER ساخت و مقیاس‌سازی برنامه‌های موفق متاورس در Caduceus است. نقش آنها در دنیای به سرعت در حال رشد Web 3.0 این است که توسعه دهندگان، سرمایه گذاران و کارشناسان صنعت را به ایده های Metaverse متصل کنند. M4TTER اولین درگاه مورد نیاز برای مدیریت توسعه پروژه ها و برنامه های در حال ساخت بر روی بلاک چین Caduceus خواهد بود.

مدیر عامل Caduceus، تیم بولمن، اظهار داشت: “Caduceus از اینکه توسط M4TTER نمایندگی می شود، خرسند است زیرا ما راه جدیدی را برای پروژه های توسعه برای نصب و انکوباتور تسهیل می کنیم. پایداری Caduceus به پذیرش موفقیت آمیز زنجیره ما متکی است. ما مطمئن هستیم که پیشنهاد M4TTER مجموعه ای از مفاهیم جدید Metaverse را وارد اکوسیستم ما خواهد کرد.

پروژه های انکوباتور توسط تیم مجرب M4TTER با کمک مالی تا سقف 10000 دلار آمریکا و همچنین دسترسی به بهترین خدمات پشتیبانی در کلاس هدایت می شوند. خدمات شامل؛ پشتیبانی فنی با دسترسی به توسعه‌دهندگانی که می‌توانند از طریق فرآیند استقرار، فهرست‌بندی و نقدینگی از طریق شبکه Caduceus، اتصالات جمع‌آوری سرمایه به شبکه وسیعی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، معرفی شرکای قانونی، بازاریابی و تبلیغات در سراسر شبکه و مشاوره برای طیف وسیعی را راهنمایی کنند. مناطق پروژه

1662463525 858 بلاک چین Caduceus برنامه انکوباتور M4TTER را اعلام کرد

تیم M4TTER توسط طیف وسیعی از مشاوران Web 3.0 از جمله مشاور سرمایه گذاری Midhat Kidwai، مشاور مشارکت ورزشی BBC و اسطوره راگبی، Larence Dallaglio و مشاور حقوقی Alan Kitchin و James Slate، سرمایه گذار اولیه Web3 و NFT، اکنون بنیانگذار Web 3 پشتیبانی می شود.

نظرات جیمز اسلیت “من خوشحالم که بخشی از این تیم جدید هیجان انگیز و همچنین شبکه گسترده تر Caduceus هستم. پیشنهاد M4TTER فرصتی برای Web 3 و به طور خاص مفاهیم Metaverse خواهد بود که به تمام ابزارهایی که برای مقیاس بندی نیاز دارند دسترسی پیدا کنند.

برای اطلاعات بیشتر: https://www.m4tter.io/

درباره Caduceus

Caduceus اولین پروتکل متاورس با رندر لبه غیرمتمرکز است که به ارائه یک لایه زیرساخت توسعه متاورس اختصاص یافته است.

Caduceus تا 100000 تراکنش در ثانیه، فناوری Easy Cross Chain با معادل EVM و پل های چند زنجیره ای را ارائه می دهد. توسعه دهندگان می توانند به راحتی پروژه های غیرمتمرکز را از طریق شبکه رندر لبه Caduceus مهاجرت، رندر و استریم کنند.

مخاطب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا