ارزهای دیجیتال

بلاک چین غول پیکر آرگو استخراج بیت کوین دارای جریان های نقدی منفی و کاهش قیمت سهام است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

اگرچه به نظر می رسد که زمستان کریپتو به پایان رسیده است، اما تاثیر آن بر بیت کوین و بازار ارز دیجیتال همچنان باقی است. چندین شرکت مرتبط با کریپتو به دلیل فشار موجود در بازار، افت کرده اند. برخی از آنها با وجود نفوذ نیروها در هنگام مدیریت عملیات خود همچنان برای برپا ماندن می جنگند.

اکثر شرکت های مرتبط با استخراج بیت کوین گرمای بیشتری از روند نوسان بازار دریافت می کنند. اکثر ماینرهای بیت کوین کسب و کارهای خود را تعطیل کرده اند، اما برخی از آنها به دلیل اینکه نتوانستند طوفان را تحمل کنند، اعلام ورشکستگی کردند.

بنا به گزارش ها، بلاک چین آرگو با جریان نقدینگی منفی مواجه است و ارزش سهام آن در حال کاهش است. فشار برای غول ماینینگ کریپتو در تامین مالی عملیات مستمر خود بیشتر می شود. شکست‌های بیشتر در چنین تلاش‌های تامین مالی می‌تواند منجر به توقف فرآیند آن یا کاهش شدید نقدینگی در آینده شود.

بلاک چین غول پیکر آرگو استخراج بیت کوین بدون منابع کافی برای مبارزه با ورشکستگی

ماینر BTC با انتشار بیانیه ای برنامه های مالی قبلی خود را افشا کرد. این نشان می دهد که چگونه این شرکت در حال بررسی فرصت های اقتصادی متنوع بوده است. با این حال، هیچ اطمینان مشخصی در امضای چنین قراردادهایی یا تکمیل معاملات پربار ندارد.

این نشان داد که شرکت باید فعالیت های مالی را با ارائه سرمایه در گردش کافی برای نیازهای عملیاتی خود انجام دهد. چنین رشد اقتصادی برای پایداری آن در دوازده ماه آینده از امروز برای جلوگیری از ورشکستگی ضروری است.

به گفته مطبوعات، این شرکت یک طرح مشارکت با یک سرمایه گذار برای تولید 27 میلیون دلار از طریق پذیره نویسی سهام داشت. با این حال، تلاش ناموفق بود.

همچنین، بلاک چین آرگو فروش برخی از تجهیزات ماینینگ خود را برای حفظ وجوه نقد و افزایش نقدینگی خود گزارش داد. به عنوان مثال، فروش حدود 3843 دستگاه جدید Bitman S19J Pro را در آخرین دسته از موجودی این شرکت که برای اکتبر برنامه ریزی شده بود، ثبت کرد.

سهام بلاک چین آرگو سقوط کرد

به دنبال وضعیت مالی نزولی اخیر، عملکرد سهام آرگو به شدت کاهش یافته است. داده ها حاکی از کاهش تقریبا 50 درصدی در 24 ساعت گذشته است. همچنین گزارش سهام از ابتدای سال حاکی از افت بیش از 80 درصدی است.

مبارزه آرگو مدتی است که ادامه دارد. سرانجام، شرکت استخراج بیت کوین وام ۲۵ میلیون دلاری با پشتوانه بیت کوین از گلکسی دیجیتال، یک شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری، در سپتامبر ۲۰۲۱ دریافت کرد. هدف این وام پشتیبانی از الزامات جریان نقدی استخراج‌کننده و برنامه‌های توسعه در تگزاس غربی است.

آرگو بیت کوین خود را به فروش رسانده است و در طول سال 2022 به صورت ماهانه نگهداری می کند. این حرکت گزینه ضروری برای کاهش بخشی از توافق و افزایش ترازنامه آن است. در ژوئن امسال، این شرکت حدود 637 بیت کوین را به قیمت 24500 دلار به ازای هر توکن فروخت.

شمع بیت کوین در منطقه قرمز l BTCUSDT در Tradingview.com

با این حال، به نظر می رسد بیشتر از آنچه که تولید کرده است، توکن های بیت کوین می فروشد. در ماه ژوئن، این شرکت حدود 179 بیت کوین استخراج کرد اما 637 بیت کوین فروخت.

featured Image From Pexels, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا