ارزهای دیجیتال

بشکه های اتریوم از 1700 دلار گذشته – هدف بعدی: 2000 دلار

قیمت اتریوم (ETH) از 1700 دلار فراتر رفت که حکایت از حرکت صعودی دارد. و همه جا خوردند.

جیمز سیفارت، تحلیلگر تحقیقاتی بلومبرگ، تحت تأثیر قرار گرفت: «اتریوم درست از طریق مقاومت در آنجا عبور کرد.»

بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال به دنبال افزایش 0.75 درصدی نرخ بهره فدرال رزرو افزایش یافتند. این در واقع یک نوع دومینوی خوش بینانه برای فضای کریپتو بود.

آیا ETH می تواند بالای 1700 دلار بماند؟

اکنون، که اتریوم توانست کارهای غیرقابل تصوری را انجام دهد، تنها کاری که باید انجام دهد این است که این حرکت را حفظ کند و تمام تلاش خود را برای ماندن در بالای خط 1700 دلار انجام دهد.

علاوه بر این، سهام نزدک کامپوزیت نیز با وجود رکود اقتصادی ایالات متحده که در گزارش تولید ناخالص داخلی فاش شده بود، 2.67 درصد افزایش یافت. این بالاترین رکورد اخیر نزدک از آوریل 2020 است.

علاوه بر این، این بزرگترین افزایش نرخ نزدک از 16 دسامبر 2008 به شمار می رود، جایی که بن برنانکه، رئیس سابق فدرال رزرو، در میانه یک بحران مالی جهانی، بهره را تقریباً به صفر رساند.

اتریوم قرار است در راستای رویداد ادغام که در ماه سپتامبر اتفاق می‌افتد، روند صعودی را به نمایش بگذارد. قیمت ETH یک حرکت دوشاخه ای را نشان می دهد که بین دو موج ضربه ای تکه شده است که ممکن است منجر به مشکلاتی در نگهداری ETH شود.

بازگشت احتمالی به سطح 1270 دلار همچنان یک احتمال است. نقض سطح 1250 دلار می تواند این رالی اخیر را باطل کند.

پیش بینی هفتگی قیمت ETH به عنوان دومین رمزارز بزرگ از طریق راه اندازی معاملات 1.5-1 تأیید می شود.

تارگت زون در 28 جولای، هدف بعدی: 2000 دلار

تحلیلگران در 22 ژوئیه دو دیدگاه را در رابطه با بالقوه گرفتن چاقوی اتریوم یا اصلاح و انحلال شکل V ارائه کرده اند. گرفتن چاقو ممکن است در سطح 1300 تا 1350 دلار رخ دهد یا منطقه 1900 دلاری را پس از کاهش هدف قرار دهد.

باطل کردن یک صعود به 1250 دلار منتقل شده است تا فضایی برای تنظیمات و دقت ایجاد شود. در واقع، تحلیلگران و کارشناسان توصیه می‌کنند که برای کسب اطمینان بیشتر در معامله ETH منتظر یک رخنه با 1460 دلار باشید. و این اخیرا اتفاق افتاد.

اولین منطقه هدف در 28 ژوئیه از بین رفت. معامله گرانی که با حرکت های بزرگ ETH پیش رفتند در حال حاضر گام هایی در سودآوری با سکه به دست می آورند. قیمت اتریوم توانست با موفقیت روند صعودی خود را تأیید کند زیرا در کوتاه مدت به سمت 1900 دلار حرکت می کند.

احتمالاً اتریوم ممکن است به سطح 2000 دلار برسد و تنها کاری که باید انجام دهد این است که سرپا بماند و بالای 1700 دلار شناور بماند. سطح 2000 هدف بالقوه بعدی است که منطقه مقاومت آن 2158 دلار تعیین شده است.

ETH total market cap at $384 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from TIME, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا