ارزهای دیجیتال

بستن DOT روی پشتیبانی 8 دلاری برای حفظ سرعت صعودی بسیار مهم است

آیا پولکادوت (DOT) می تواند زندگی عزیز را حفظ کند زیرا قیمت آن در نمودارهای روزانه 4 درصد کاهش یافت، درست پس از رسیدن به 8.84 دلار؟ خط حمایت 8 دلار به عنوان یک منطقه بحرانی برای سکه در نظر گرفته می شود، به خصوص با وجود فشار غالب فروشنده.

DOT به نظر می رسد در حال سقوط است یا می تواند تا 6 دلار در روزهای آینده سقوط کند. در سمت روشن تر، قیمت توکن به طور کلی صعودی است همانطور که در افزایش طولانی نشان داده شده است که قیمت آن را به بالای 8.84 دلار رساند که دیروز مشاهده شد.

از سوی دیگر، DOT یک شبه 4 درصد کاهش قیمت داشته است. در 26 ژوئیه 2022، زمانی که قیمت به 6.55 دلار سقوط کرد، قیمت آن یک الگوی مثلث صعودی توسعه یافته تشکیل داد.

DOT مقاومت در برابر 8.5 دلار را می شکند

از این پس، DOT بسیار صعودی بوده و مقاومتی را که در 8.5 دلار دیده می شد و بالای 8.60 دلار معامله می شود، شکست.

پشتیبانی 8 دلاری برای قیمت پولکادوت، به ویژه با فشار فروش قریب الوقوع، بسیار مهم است. با در نظر گرفتن این موضوع، هر حرکتی که به زیر این خط بحرانی منحرف شود، می‌تواند باعث ایجاد یک روند نزولی بدتر شود که ممکن است منجر به کاهش قیمت تا 6.15 دلار شود.

ارزهای دیجیتال بزرگ مانند بیت کوین و اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته افت شدیدی را تجربه کردند. بیت کوین آشکارا 3 درصد یا به 23700 دلار سقوط کرد، در حالی که اتریوم به طور چشمگیری به 1700 دلار سقوط کرد. با افزایش ۳ درصدی آلتکوین‌ها، ریپل به ۰.۳۸ دلار رسید، کاردانو به ۰.۵۲ دلار کاهش یافت، سولانا تا ۴۴.۲۲ دلار افزایش یافت، در حالی که Dogecoin 3 درصد سقوط کرد و به 0.07 دلار سقوط کرد.

آیا کریپتو می تواند حرکت صعودی خود را حفظ کند؟

بر اساس نمودار 24 ساعته، قیمت Polkadot در حال حرکت برای یک روند صعودی است که دیروز افزایش قیمت را به 8.84 دلار نشان داد. از سوی دیگر، قیمت DOT نوساناتی را تجربه کرده است که باعث شده قیمت به سمت پایین حرکت کند.

با این حال، قیمت DOT روی میانگین‌های متحرک بحرانی 9 و 21 روزه و همچنین متحرک نمایی متحرک 50 روزه که در 7.80 دلار ثبت شده است، باقی مانده است. علاوه بر این، پتانسیل بسیار زیادی برای رسیدن قیمت به سطوح مقاومتی که در ابتدا در 9.20 دلار و بعد در 12.5 دلار مشاهده شد، وجود دارد.

DOT RSI نیز به حدی افزایش یافته است که منطقه اشباع خرید را که در 61.72 یک شبه مشاهده شده است، پوشش داده است، که ممکن است در معاملات بعدی بر قیمت تأثیر بگذارد. در نتیجه، حجم معاملات DOT نیز 17 درصد کاهش یافت که به معنی کاهش ارزش بازار است.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) با تشکیل الگوهای لرزه ای پایین تر و حفظ واگرایی صعودی ثابت دیده می شود.

بنابراین، 24 ساعت آینده حیاتی است. قیمت DOT باید با حمایت 8 دلاری خود قویاً ادعا کند زیرا یک اینچ کمتر از این سطح می تواند به وضوح رگه صعودی سکه را باطل کند که ممکن است DOT را با حمایت بعدی در 4.5 دلار به سمت پایین بکشاند.

DOT total market cap at $7.7 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from VOI, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا