ارزهای دیجیتال

بزرگترین شرکت برق ژاپن، TEPCO، برای استخراج بیت کوین با انرژی مازاد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بزرگترین شرکت برق ژاپن در آستانه شروع استخراج بیت کوین است.

CoinDesk ابتدا گزارش داد که شبکه برق شرکت برق توکیو (TEPCO) با TRIPLE-1، یک طراح و توسعه دهنده نیمه هادی محلی، برای استخراج بیت کوین با انرژی مازاد در سراسر کشور شریک است. بر اساس داده های Statista، TEPCO بزرگترین شرکت برق کشور در کل دارایی است.

TEPCO ابزاری است که در پشت رآکتور هسته‌ای فوکوشیما قرار دارد، که در سال 2011 توسط یک زلزله و سونامی عظیم که برخی از سیستم‌های خنک‌کننده آن را از کار انداخت و به سه راکتور اجازه ذوب شدن داد، ضربه زد. شرکت برق بعداً اعتراف کرد که در انجام اقدامات قوی تر برای جلوگیری از چنین بلایایی شکست خورده است. TEPCO همچنان از این حادثه رنج می برد، زیرا غرامت برای قربانیان تا به امروز بر سودآوری آن تأثیر می گذارد. اکنون، شرکت انتقال و توزیع برق آن، TEPCO Power Grid، به دنبال راه‌هایی برای کسب درآمد از نیروی مازاد با استخراج بیت کوین از طریق شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت Agile Energy X است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا