ارزهای دیجیتال

بزرگترین انجمن سازندگان Metaverse جهان، SandStorm پیشنهادهای ساخت را برای برندها راه اندازی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

تامپا، ایالات متحده، 1 آگوست 2022، Chainwire

جامعه سازندگان متاورس پیشرو، SandStorm، پلتفرم “پیشنهاد و پیشنهاد” مورد انتظار خود را منتشر کرده است. این بازار ساخت‌وساز متاورس، برندها را با سازندگان دنیای مجازی برتر از جمله Decentraland و The Sandbox جفت می‌کند و به برندها اجازه می‌دهد تا دارایی‌ها و تجربیات خود را در صورت تقاضا به کار گیرند. رویکرد غیرمتمرکز آن بهترین سازندگان را جمع‌آوری می‌کند تا کیفیت بی‌نظیر و صرفه‌جویی در هزینه را برای برندهای پیشگام در متاورس فراهم کند.

مشابه بازارهای درخواستی مانند HomeAdvisor و Upwork، SandStorm در حال حاضر به مرکزی برای هزاران نفر از بهترین سازندگان متاورس جهان برای یافتن کار تبدیل شده است. SandStorm با اتصال برندها، سازندگان منفرد، و استودیوهای توسعه کامل در هر اندازه، راه حلی نوآورانه برای چگونگی ورود مارک های قدیمی مانند Walmart، Panera و McDonald’s به دنیای متاورز ارائه می دهد.

استیو مک گاری، مدیر عامل SandStorm گفت: “موقعیت فیزیکی محل کار برای بسیاری از ما در دو سال گذشته بسیار کمتر شده است. در SandStorm، ما بر این باوریم که آینده کار در درجه اول توسط مهارت‌های یک فرد و توانایی آن‌ها برای کار بر روی یک تیم در متاورس هدایت می‌شود. همانطور که ما به یک جامعه دیجیتالی تر حرکت می کنیم، مهارت های ایجاد دارایی برای چندین دنیای مجازی که در نمایه SandStorm به نمایش گذاشته می شود، زمینه بازی را برای یافتن کار هموار می کند.

پلت فرم SandStorm سازندگان را بر اساس مهارت‌ها، در دسترس بودن، ارتباطات، کیفیت، ضرب‌الاجل‌ها و همکاری تیمی برجسته می‌کند. می توان آن را به ساخت یک خانه رویایی در دنیای فیزیکی تشبیه کرد، اما به جای استخدام یک شرکت توسعه املاک و مستغلات، بهترین معمار در کره، بهترین سقف در لندن و بهترین برقکار در کانادا را انتخاب کنید. با فعالیت در دنیای مجازی، برندها می توانند پیمانکاران را بر اساس مجموعه کارهای قبلی خود انتخاب کنند.

1659354930 209 بزرگترین انجمن سازندگان Metaverse جهان، SandStorm پیشنهادهای ساخت را برای

مارک ها می توانند پیشنهاد ارائه کنید برای ایجاد یک تجربه در Sandbox، Decentraland، و به زودی پنج دنیای مجازی دیگر. سازنده‌ها و استودیوهای توسعه‌دهنده از سراسر جهان سپس با استفاده از نمایه SandStorm خود پیشنهاد قیمت می‌دهند. سپس برندها می توانند تیم مورد نظر خود را با راهنمایی SandStorm انتخاب کنند. پس از تکمیل ساخت، یک Transaction NFT (TNFT) به تمام پروفایل های سازنده درگیر ارسال می شود. این به سازندگان اجازه می دهد تا نقش خود را در پروژه به اشتراک بگذارند و ساخت برند را برای دنبال کنندگان خود تبلیغ می کند. شرکای برند و سازندگان پس از تکمیل ساخت، یکدیگر را بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند که همه طرف‌ها بالاترین کیفیت را دارند.

1659354930 800 بزرگترین انجمن سازندگان Metaverse جهان، SandStorm پیشنهادهای ساخت را برای

SandStorm CBO Matt Saricicek گفت: “SandStorm قصد دارد مانع ورود برندها را کاهش دهد زیرا حداقل بودجه برای ارائه یک پیشنهاد 1000 دلار آمریکا برای گروه کوچکی از دارایی ها است. پس از تأیید این پیشنهادها، آنها در مقابل بیش از 2000 سازنده تأیید شده برای ارائه پیشنهادات برای پروژه‌های با اندازه‌های مختلف به صورت زنده نمایش داده می‌شوند.

“این فقط نوک کوه یخ است؛ افراد باهوش و خلاق بی‌شماری در سرتاسر جهان وجود دارند که از web3 بی‌اطلاع هستند و در نهایت جامعه و تجربیات موجود در وب3 را هزار برابر خواهند کرد. کار این هنرمندان باورنکردنی ما را به وجد می‌آورد و ما از اینکه در این حرکت مشارکت می‌کنیم هیجان‌زده هستیم.»

جی پی مورگان پیش بینی کرده است که متاورس تا سال 2030 به یک بازار 8 تریلیون دلاری تبدیل خواهد شد و نیاز زیادی برای سازندگان و سازندگان برای تولید محتوا در تمام تجربیات مجازی وجود دارد. از آنجایی که SandStorm به سازماندهی بازار باز ساخت و ساز متاورس با حجم عظیمی از داده های قیمتی ادامه می دهد، آموزش سازندگان نقش حیاتی ایفا خواهد کرد.

SandStorm با ارائه مصاحبه‌های هفتگی، کارگاه‌ها و آموزش‌هایی که مستقیماً از پلتفرم خود پخش می‌شوند، هر روز به طور متوسط ​​از 25 سازنده جدید در این فضا استقبال می‌کند. SandStorm به عنوان یک رمپ برای سازندگان جدید مشتاق، انتظار دارد تا اواسط سال 2023 رشد بین 130 تا 170 سازنده جدید در روز باشد.

ایوان استافورد، مدیر اجرایی SandStorm، گفت: «ما معتقدیم که کلید باز کردن قفل پتانسیل نسل‌های آینده، ایجاد یک پلتفرم باز است که در آن هر کسی می‌تواند سرنوشت خود را با خالق بودن در دنیای متاور «بسازد».

درباره نحوه دریافت پروپوزال خود در مقابل هزاران نفر از بهترین سازندگان متاورس در Decentraland و The Sandbox بیشتر بدانید اینجا

درباره Sand Storm

SandStorm برندها را با بهترین سازندگان دنیای مجازی مرتبط می‌کند و موانع ورود متاورس را از بین می‌برد. با استفاده از پلتفرم منحصربفرد «پیشنهاد و پیشنهاد» SandStorm، برندها می‌توانند پیشنهاد ارائه کنند، پیشنهادات را بپذیرند، و سازندگان املاک مجازی را در فراورده‌های مطلوب استخدام کنند. در همین حال، سازندگان می توانند از مجموعه خود برای ارتباط با مشتریانی استفاده کنند که به آنها مخاطب جهانی می دهد و مهارت های خود را به نمایش می گذارد.
بیشتر بدانید: https://sandstorm.co/

مخاطب

مدیر عامل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا