ارزهای دیجیتال

بریز 4.5 میلیون دلار در دور جمع آوری کمک جمع آوری کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Breez، ارائه‌دهنده خدمات راه‌حل لایتنینگ، 4.5 میلیون دلار را در دور سرمایه‌گذاری بیش از حد که توسط ego death capital و Entrée Capital هدایت می‌شود، جمع‌آوری کرده است. سایر صندوق‌های صنعتی که شرکت کردند عبارتند از Hivemind Ventures، Fulgur Ventures، Hawk Digital Innovation و Bitcoiner Ventures.

در یک بیانیه مطبوعاتی که برای مجله بیت کوین ارسال شد، روی شینفلد، مدیرعامل بریز، در مورد رویکرد لایتنینگ به عنوان سرویس (LaaS) شرکت اظهار نظر کرد و گفت: «هدف ما همچنان ارائه لایتنینگ به توده‌ها است، همانطور که در روز اول بود. LaaS یک تکامل طبیعی به سمت آن هدف است. از نظر مفهومی، این بهترین راه برای مقیاس جهانی لایتنینگ بدون قربانی کردن ارزش‌ها و ویژگی‌هایی است که ارز نهایی تاریخ بیت کوین را تبدیل می‌کند.

این شرکت لایتنینگ را به‌عنوان یک سرویس اینگونه توصیف می‌کند: «…رویکرد جدید رویایی بریز برای آوردن پرداخت‌های خرد بیت‌کوین تقریباً آنی و بدون اصطکاک به جریان اصلی جهانی».

در رابطه با افزایش حقوق، جف بوث، یک شریک عمومی در ego death capital، اظهار داشت که «روی و تیمش از برترین توسعه دهندگان لایتنینگ در این سیاره هستند. علاوه بر این، مهارت‌های تفکر انتقادی و توانایی اجرایی روی، ما را بسیار هیجان زده می‌کند تا از روی و دیدگاه او برای تحقق LaaS حمایت کنیم.»

لایتنینگ یک راه حل لایه 2 است که بر روی بیت کوین ساخته شده است که انتقال تقریباً آنی پرداخت ها را با کارمزدهای بسیار کاهش می دهد. این فناوری به عنوان راهی برای حل بسیاری از مشکلاتی که منتقدان بیت‌کوین به عنوان محدودیت‌های این فناوری برجسته می‌کنند، تبلیغ می‌شود. در حالی که هنوز در جامعه در مورد توانایی آن برای تحقق این هدف تردید وجود دارد، دیگران معتقدند که این بهترین گزینه ارائه شده برای مقیاس بیت کوین است.

Breez به عنوان یک مشتری لایتنینگ شروع به کار کرد و خدماتی مانند نرم افزار نقطه فروش لایتنینگ و پخش کننده پادکست بومی را ارائه کرد.

اکنون، Breez به سمت هدف غیرمتمرکز کردن توسعه برنامه‌های کاربردی جدید مبتنی بر لایتنینگ و موارد استفاده از طریق لایتنینگ SDK غیرقانونی خود می‌رود. Breez امیدوار است از طریق ارائه محصولات خود نشان دهد که لایتنینگ راه حل لایه 2 برای مقیاس بندی بیت کوین برای پذیرش است.

Breez قبلاً سرمایه‌گذاری‌هایی را از Seetee، زیرمجموعه گروه سرمایه‌گذاری نروژی Aker متمرکز بر بیت‌کوین، و سرمایه‌گذاری از بنیاد حقوق بشر دریافت کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا