ارزهای دیجیتال

برنده NFT HERO شوید تا تجربه بازی جذاب را با ویژگی ها و جوایز جدید به ارمغان بیاورید – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سنگاپور، سنگاپور، 9 آگوست 2022، Chainwire

قهرمان NFT برنده شوید تلاش می کند تا با ویژگی ها و جوایز جدید، یک تجربه بازی استثنایی بازی برای کسب درآمد (P2E) را برای کاربران در فضای GameFi به ارمغان بیاورد.

P2E آخرین روند در GameFi از سال گذشته بوده است. با این حال، در ماه‌های اخیر، به نظر می‌رسد که GameFi در نظرسنجی‌ها افت کرده است، زیرا اکثر بازی‌های بلاک چین تاکید زیادی بر «درآمد» دارند. از آنجایی که درآمد تضمین نشده است، شروع به باز داشتن بازیکنان از یک تجربه بازی خوب همه جانبه کرد.

با این حال، از آنجایی که GameFi هنوز به طور کلی به عنوان ورود به متاورس در نظر گرفته می شود، اعتماد سرمایه گذاران به این صنعت به دلیل نوسانات کوتاه مدت بازار خیلی بدتر نشده است. همانطور که GameFi در حال استقبال از مرحله جدیدی از توسعه است، TRONبه نظر می‌رسد که بازی بلاک چین WIN NFT HERO پیشتاز خواهد بود و تجربه سطح بعدی بازی P2E را به ارمغان می‌آورد.

1660032840 766 برنده NFT HERO شوید تا تجربه بازی جذاب را با

ساخته شده بر روی TRON بلاک چین، WIN NFT HERO یک بازی استراتژی نوبتی «GameFi+NFT» است که در آن کاربران به طور کامل مالک دارایی‌های NFT درون بازی خود، مانند قهرمانان و تجهیزات هستند. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا دارایی های مختلف درون بازی را به صورت رایگان به دست آورند و آنها را در بازار رسمی معامله کنند، این بازی به ساخت یک متاورس TRON “رایگان برای بازی” اختصاص دارد.

1660032841 413 برنده NFT HERO شوید تا تجربه بازی جذاب را با

NFT های قهرمان از پنج عنصر تشکیل شده اند: کیفیت، ویژگی، کلاس، مهارت و پیوند. اگرچه هر قهرمان موقعیت خود را دارد، اما تانک های کوتاه برد و مهاجمان دوربرد در پیروز شدن در مبارزات ضروری هستند. علاوه بر این، قهرمانان از همان کلاس یا ژن پیوندهایی ایجاد می کنند، که به طور قابل توجهی عملکرد تیم را در نبرد افزایش می دهد. برای عملکرد بهتر در نبرد، بازیکنان باید از قبل برنامه های استراتژیک ایجاد کنند: قهرمانان مختلف را انتخاب کنند، موقعیت های آنها را مرتب کنند، تجهیزات مناسب را انتخاب کنند، و پیوند ایجاد کنند.

1660032841 504 برنده NFT HERO شوید تا تجربه بازی جذاب را با

در مورد گیم پلی، WIN NFT HERO اکنون چهار حالت ماجراجویی، ALLSTAR، Dungeon و Mission را ارائه می دهد. جوایز هیجان انگیزی در هر حالت موجود است که به کاربران امکان می دهد از سرگرمی P2E در اکتشافات و مبارزات لذت ببرند. علاوه بر این، همانطور که متاورس به طور مداوم در حال تکمیل شدن است، WIN NFT HERO حالت های بازی بیشتری را برای برآورده کردن خواسته های کاربران معرفی می کند.

WIN NFT HERO در حال حاضر دور جدیدی از تست های بسته را در کنار رویدادهای آزمایشی با ارائه جوایز سخاوتمندانه آغاز می کند. با پیشرفت بازی به نقطه عطف جدید، جوایز بیشتری برای پرندگان اولیه منتشر خواهد شد. منتظر جزئیات بیشتر در هفته های آینده باشید.

درباره WIN NFT HERO

WIN NFT HERO یک بازی استراتژی نوبتی به سبک کارتونی سه بعدی “GameFi + NFT” است که به زودی راه اندازی می شود. WIN NFT HERO به گونه ای طراحی شده است که به تبادل قهرمانان و تجهیزات مختلف موجود در بازار اجازه می دهد تا جادوها و مهارت های قوی را به دست آورند که بازیکنان می توانند از آنها برای بردن جوایز نبرد استفاده کنند.

قهرمان NFT برنده شوید | توییتر | تلگرام | اختلاف نظر

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا