ارزهای دیجیتال

برندهای Sandbox Owner Animoca با ارزش 5.9 میلیارد دلاری 75 میلیون دلار جمع آوری کردند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

برندهای Sandbox Owner Animoca با ارزش 5.9 میلیارد دلاری 75 میلیون دلار جمع آوری کردند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • Animoca Brands، یک شرکت بازی‌های زنجیره بلوکی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر، ۷۵ میلیون دلار در آخرین دور سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده است.
  • افزایش سرمایه جدید، ارزش پیش از پولی شرکت را به 5.9 میلیارد دلار می رساند
  • ارزش برندهای Animoca در سال گذشته با وجود رکود گسترده‌تر ارزهای دیجیتال بیش از دو برابر شد.

ارزش گذاری قبل از پول Animoca Brands از 2.2 میلیارد دلار به 5.9 میلیارد دلار در 9 ماه گذشته افزایش یافته است.

Animoca Brands، یک شرکت بازی‌سازی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر که مقر آن در هنگ‌کنگ است، روز سه‌شنبه اعلام کرد که در آخرین دور مالی خود بیش از ۷۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. دور – که توسط لیبرتی سیتی ونچرز رهبری می‌شد و با مشارکت 10T Holdings، C Ventures، Delta Fund و دیگران انجام شد – دومین بخش از تامین مالی بود که در ابتدا در ژانویه اعلام شد. در آن زمان، این شرکت بیش از 358 میلیون دلار “برای رشد متاورس باز” جمع آوری کرد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، سرمایه گذاران خریداری شده توانستند سهام برندهای Animoca را با قیمت اشتراک 4.50 دلار استرالیا (تقریباً 3.03 دلار آمریکا) خریداری کنند. با تعداد کل سهام بیش از 1.8 میلیارد، ارزش گذاری قبل از پول این شرکت در حال حاضر 5.9 میلیارد دلار است.

امیل وودز، شریک مدیریت لیبرتی سیتی ونچرز، سرمایه‌گذاران پیشرو در آخرین دور تأمین مالی، در مورد چشم‌انداز بلندمدت برندهای Animoca می‌گوید:

طی دهه آینده، بشریت قدرت تغییر بازی را که مالکیت دیجیتالی دارایی‌های مبتنی بر بلاک چین در جنبه‌های بی‌شماری از زندگی روزمره به ارمغان می‌آورد، کشف کرده و از آن استقبال خواهد کرد. ما مفتخریم که از Animoca Brands، تیمی بسیار با استعداد متشکل از رویاپردازان و سازندگان در خط مقدم این جنبش برای پذیرش و تحقق وعده Web3 حمایت می کنیم.

Animoca Brands شاید بیشتر به خاطر نقشش به عنوان یک توسعه دهنده و مالک The Sandbox، یکی از محبوب ترین بازی های متاورس مبتنی بر بلاک چین در صنعت، شناخته شود. علاوه بر این، این شرکت دارای یک سبد رو به رشد متشکل از شرکت های رمزنگاری برجسته مانند OpenSea، Axie Infinity، NBA Top Shot، Harmony و بیش از 300 پروژه دیگر است.

اکتبر گذشته، Animoca Brands 65 میلیون دلار با ارزش گذاری پیش از پول 2.2 میلیارد دلاری در یک دور سرمایه گذاری که توسط Token Bay Capital، Summer Capital و Dragonfly Capital هدایت می شد، جمع آوری کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا