ارزهای دیجیتال

برنامه ریزان مرکزی غیرمولد را نادیده بگیرید و از بیت کوین استفاده کنید

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در زیر گزیده ای مستقیم از خم مارتی است موضوع #1337: برنامه ریزان مرکزی غیرمولد را نادیده بگیریدبرای خبرنامه اینجا ثبت نام کنید.

طبقه غیرمولد تمام تلاش خود را می کند تا اقتصاد جهانی را خراب کند. این طبقه متشکل از سیاستمداران، بوروکرات‌ها و بانک‌های مرکزی است که توسط یک دولت اداری جهانی که از پایان جنگ جهانی دوم با سرعت فزاینده‌ای در حال گسترش است، امکان‌پذیر شده‌اند. آن دسته از افرادی که طبقه غیرمولد را تشکیل می دهند، علیرغم آنچه می خواهند شما فکر کنید، چیزی با ارزش برای جهان تولید نمی کنند، و آن این است که آنها بخش اساسی نظم در جهان هستند. در واقع، طبقه غیرمولد را احتمالاً باید به درستی به عنوان طبقه معکوس توصیف کرد، زیرا به نظر می رسد هر کاری که انجام می دهند برای کسانی که واقعاً مهارت ها و تخصص های تولیدی ارزشمندی را به دنیا می آورند، اصطکاک ایجاد می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا