ارزهای دیجیتال

بررسی Ethos – مبارزه با تمرکز با نوآوری DeFi – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بررسی Ethos - مبارزه با تمرکز با نوآوری DeFi - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

همه ما می دانیم که ارزهای رمزپایه برای مقابله با تهدید دستکاری سازمانی ثروت و داده ها اختراع شده اند. حدود یک دهه پس از اختراع اولین سکه دیجیتال – بیت کوین (BTC) – صنعت کریپتو هنوز به سطح شفافیتی که همه ما می‌خواهیم، ​​نرسیده است. تعداد زیادی از صرافی های متمرکز، متأسفانه، کنترل را از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران عادی ربوده اند. این یکی از مسائلی است که Ethos قصد دارد قاطعانه با آن مقابله کند، همانطور که در این بررسی Ethos نشان خواهیم داد.

Ethos که در ابتدا در سه ماهه سوم سال 2017 تأسیس شد، سهم خود را از ناامیدی در دنیای ارزهای دیجیتال داشته است. فناوری غیرمتمرکز جدید آن در سال 2019 خریداری شد، اما کارگزار از آن برای متمرکز کردن دارایی‌ها به ضرر کاربران و فناوری استفاده کرد. اکنون، تیم موسس با Ethos 2.0 بازگشته است و قول می دهد که بهتر باشد.

در این بررسی Ethos، ما به طور خلاصه هر آنچه را که باید در مورد پروژه ارزهای دیجیتال اصلاح شده بدانید را مورد بحث قرار خواهیم داد و حکم صادقانه خود را در مورد کیفیت و پتانسیل آن برای تأثیرگذاری برای همیشه بر صحنه ارزهای دیجیتال ارائه خواهیم داد.

نکات مثبت اخلاقی:

  • Ethos DeFi را تا حد امکان ساده می کند، حتی برای افرادی که اطلاعات کمی در مورد فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال دارند یا اصلاً نمی دانند.
  • فناوری اختصاصی Ethos پیشرفته است و جا برای بهبود بیشتر آن وجود دارد
  • Ethos برای دادن قدرت به افراد عادی که تصمیم به سرمایه گذاری در رمزارزها دارند طراحی شده است و این شرکت همیشه از کاربران محافظت می کند.
  • Ethos روی شفافیت سختگیرانه عمل می کند و این شرکت همیشه مشتاق محافظت از کاربران و سرمایه گذاران خود است
  • Ethos چندین ویژگی را ارائه می دهد که برای همه نوع کاربران و سرمایه گذاران مناسب است و آنها هرگز مجبور نخواهند شد امنیت را فدای آن کنند.

معایب اخلاقی:

  • Ethos اخیراً دوباره اختراع شده است و برخی از عملکردهای مهم هنوز به طور کامل توسعه نیافته اند

Ethos چیست؟

بهتر است Ethos را به عنوان یک پروژه رمزنگاری توصیف کنیم که به دنبال دستیابی به دیدگاه اصلی تمرکززدایی، شفافیت و حفاظت از مشتری در فضای رمزنگاری است. این پروژه به منظور ایجاد کنترل کامل به کاربران رمزارز با آسان کردن و ایمن نگه داشتن خود برای همه ایجاد شد.

در حالی که Ethos برای مقابله با تمرکز ایجاد شد، تیم متوجه شد که فضای رمزنگاری مسیر درستی را طی نمی‌کند، زیرا نام‌های بزرگ در صنعت سطحی از تمرکز پنهان را ترجیح می‌دهند. در حالی که باعث می‌شود کاربران احساس کنند که کنترل را در دست دارند، پلتفرم‌های رمزنگاری متمرکز مشتریان را در معرض انواع خطرات قرار می‌دهند. Ethos برای تغییر روایت ایجاد شد.

اگرچه فناوری انحصاری آن توسط کارگزاری به دست آمد که متعهد به اعتماد و شفافیت بود، اما در نهایت به درستی مدیریت نشد. تیم پشت Ethos و فناوری پیشرفته آن تصمیم گرفت دوباره با عنوان Ethos 2.0 راه اندازی شود. بار دیگر، امیدها زیاد است و آینده روشن به نظر می رسد.

آنچه باید در مورد تیم Ethos بدانید

قبل از بررسی نحوه کار Ethos و ویژگی های اصلی آن، مهم است که تیم پشت پروژه را روشن کنید.

داستان Ethos با Shingo Lavine و Adam Lavine، بنیانگذاران آن آغاز شد. شینگو لاوین قبل از اینکه تماس خود را در Ethos پیدا کند، در بخش زیرساخت فناوری چندین مؤسسه کار می کرد. خوشبختانه، او همچنان به عنوان مدیر عامل Ethos 2.0 اصلاح شده خدمت می کند. در همین حال، آدام لاوین یک کارآفرین با تجربه است که با برندهای بزرگی مانند مارول، دی سی و دیزنی قراردادهای صدور مجوز را تضمین کرده است.

علاوه بر مدیرعامل، Ethos دارای ترکیبی از افراد با استعداد و با تجربه است. دیگر اعضای تیم که باید به آنها اشاره کرد، آدام مگجی و تیم سیمونز هستند که مجموعاً به عنوان مدیران ارشد فنی خدمت می کنند.

البته چندین تیم با استعداد و با تجربه دیگر در Ethos وجود دارند که فضا اجازه نمی دهد به آنها اشاره کنیم.

بررسی Ethos – چگونه کار می کند؟

Ethos به عنوان یک اکوسیستم عمل می کند که به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را داشته باشند و کنترل کامل بر نحوه ذخیره و استفاده از آن را اعمال کنند. این شکلی از یک پلتفرم غیرمتمرکز است که تمرکز را به شیوه ای واضح و شفاف بررسی می کند. به عبارت دیگر، حضانت خود را تا حد امکان ساده می کند.

در حالی که اکوسیستم Ethos هنوز به طور کامل توسعه نیافته است، یک پلت فرم معاملاتی رمزنگاری را ارائه می دهد که امن، شفاف و راحت است. تاکید در درجه اول بر تجربه کاربر و ایمنی همه دارایی‌ها در اکوسیستم است.

Ethos یک کیف پول ایمن و چند دارایی ارائه می دهد. کیف پول جهانی Ethos، همانطور که گفته می شود، از بیش از 100 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. کیف پول Ethos به لطف ویژگی هایش، برای مدیریت یک سبد متنوع عالی است.

کیف پول جهانی Ethos و بسیاری از ویژگی های مهم دیگر بر اساس یک پلت فرم توسعه به نام Ethos Bedrock هستند. از جمله موارد دیگر، Bedrock به کاربران این امکان را می دهد که راه حل های خود را به راحتی ایجاد کنند. این خدمات مالی بلاک چین را تکمیل می کند و به عنوان دروازه ای برای راه حل های نوآورانه آینده عمل می کند.

بررسی ویژگی های Ethos

همانطور که قبلا اشاره شد، Ethos چندین ویژگی مهم را ارائه می دهد. در اینجا، ویژگی های کلیدی را به طور مختصر برجسته و شرح خواهیم داد.

کلیدهای جادویی

Ethos یک کلید درجه بانکی ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد دارایی های دیجیتال خود را به طور مناسب ایمن کنند. کلیدهای جادویی پیشرفتی در رمزنگاری نسل بعدی محسوب می شوند.

Ethos Vault

Ethos به هر کاربر یک خزانه شخصی ایمن ارائه می دهد که می تواند به طور ایمن با احراز هویت 2-عاملی و فناوری محافظ اجتماعی قفل شود.

تجارت زنده

کاربران Ethos می توانند به لطف ویژگی معاملات زنده، معاملات را مستقیماً از خزانه خود پخش و اجرا کنند. معاملات زنده ریسک طرف مقابل را صفر می کند.

بهترین قیمت اجرا

Ethos در هر صرافی ممکن DeFi می خزد تا بهترین قیمت و نقدینگی را به کاربران ارائه دهد. در برخی موارد، معاملات بین چندین ارائه‌دهنده تقسیم می‌شوند تا بهترین اجرای قیمت را همیشه تضمین کنند.

جوایز اخلاقی

Ethos قویاً معتقد است که رمزارز باید یک تجربه ارزشمند باشد. کاربران برای هر معامله و برخی دیگر از فعالیت های زنجیره ای پاداش دریافت می کنند.

بازده جویان

در آینده نزدیک، کاربران Ethos می‌توانند فرصت‌های سرمایه‌گذاری را پیدا کنند و با دارایی‌های دیجیتال خود درآمد غیرفعالی کسب کنند. تیم ادعا می کند که این ویژگی به زودی واقعی می شود.

Ethos Review – The Verdict

بنیانگذاران اصلی Ethos با نسخه 2.0 بازگشته‌اند و یک airdrop برای طلبکاران Voyager و دارندگان VGX که هنگام اعلام ورشکستگی شرکت ضرر کرده‌اند، آماده کرده‌اند. کاربرانی که تحت تأثیر قرار گرفتند ممکن است واجد شرایط Ethos Recovery Airdrop باشند.

با توجه به ارزش پیشنهادی و کیفیت فناوری آن، Ethos پروژه خوبی است. در حالی که کیف پول جهانی همچنان بزرگترین نقطه فروش آن است، در آینده نزدیک انتظارات زیادی وجود دارد. این تیم به‌روزرسانی‌های به‌موقع را منتشر کرده است، و ممکن است تبدیل شدن Ethos به یک اکوسیستم رمزنگاری بسیار ارزشمند، زمان زیادی باشد. به نظر می‌رسد که انجمن Ethos در توییتر و کانال‌های دیگر نیز از تیم و روند کار راضی است، بنابراین می‌توان به پروژه فرصت داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا