ارزهای دیجیتال

برترین موارد اخیر NFT برای دنبال کردن – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

برترین موارد اخیر NFT برای دنبال کردن - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

ظهور NFT ها فضای هنر دیجیتال را تغییر داد. طی چند ماه گذشته، هزاران NFT راه اندازی شده و میلیون ها نفر فروخته اند. NFT ها فضای هنر را متحول کرده اند و آن را به یک سرمایه گذاری سودآور تبدیل کرده اند. آثار هنری اکنون ارزش بیشتری دارند و می توانند در اختیار هر کسی باشند. اما آیا می دانید NFT در حال ظهور چه چیزی را باید دنبال کنید؟

ما به شما خواهیم گفت.

در این مقاله سه مورد از افت های اخیر NFT مورد بحث قرار خواهد گرفت.

Genesis NFT Drop جولین دوریکس

موارد اخیر NFT برای دنبال کردن وبلاگ کافه

جولین دوریکس هنرمند مشهوری است که آثار گذشته اش به برخی از معتبرترین گالری های هنری در سراسر جهان راه یافته است. جولین با بیش از 500 قطعه ساخته و منتشر شده، جایگاهی را در میز برخی از هنرمندان زنده جهان با رتبه بالا به دست آورده است.

با عنوان “Like A Brush”، اولین مجموعه هنری دیجیتال او در بلاک چین اتریوم مستقر خواهد شد. این NFT ها محصول اولین و نمادین ترین مجسمه اصلی جولین دوریکس هستند، این چیزی بیش از یک قطره NFT است. این پروژه ای است که شکاف بین دنیای هنری فیزیکی و مجازی را پر خواهد کرد.

جولین دوریکس مفهوم بدیع «سوختگی پیشرونده» را معرفی می‌کند، این مفهوم جدید به شما، دارنده اجازه می‌دهد تا NFT‌های خود را با یک اثر هنری فیزیکی منحصر به فرد مبادله کنید. ایده سوزاندن تدریجی مستلزم آن است که ارزش اثر هنری دریافتی در هر پنجره سوختگی افزایش می یابد.

جولین همچنین با ستاره سابق NBA آنتونی پارکر جونیور شریک شده است.

111 NFT به تصویر گارد سابق سن آنتونیو اسپرز ایجاد خواهد شد و درآمد حاصل از آن صرف خیریه او خواهد شد. شما می توانید این NFT ها را با ضرب کردن در تاریخ عرضه یا خرید از بازار ثانویه دریافت کنید. دنبال کردن جولین دوریکس و پروژه NFT او مثل یک برس از تمام اتفاقاتی که در شرف وقوع است مطلع شوید و برای مقابله با یکی از مورد انتظارترین NFT های سال 2022 آماده شوید.

Battle Infinity NFT Drop

1663590428 232 برترین موارد اخیر NFT برای دنبال کردن وبلاگ کافه

مسلماً یکی از موردانتظارترین 13 دراپ NFT سال، Battle Infinity یک پلتفرم بازی مبتنی بر Metaverse است که بازی های مختلفی را برای کسب درآمد ارائه می کند. [P2E] عناصر.

بر اساس زنجیره هوشمند بایننس [BSC]، Battle Infinity اخیراً پیش فروش خود را به پایان رسانده است. یکی از دلایل متعددی که این بازی هیجان انگیز P2E در این لیست ظاهر می شود، وجود گیم پلی قانع کننده، شهودی و همه جانبه است. این یک بازی ورزشی است که هر کسی می تواند بازی کند. برخلاف بازی‌های موجود Metaverse و NFT، Battle Infinity NFT‌ها را به عنوان بخش‌های اصلی بازی ادغام می‌کند.

این بازی آینده NFT drop و P2E به شما امکان می دهد تا NFT و سایر دارایی های درون بازی را به طور یکپارچه با بازیکنان معامله کنید. این همش نیست؛ Battle Infinity هر بازیکن و NFT ها را ساختار می دهد، بنابراین مالکیت واقعی را نوید می دهد. شما می توانید این NFT را با دنبال کردن تیم Battle Infinity در شبکه های اجتماعی دریافت کنید.

پاسوم های عالی

1663590429 888 برترین موارد اخیر NFT برای دنبال کردن وبلاگ کافه

سلامت روان به یک موضوع مورد علاقه تبدیل شده است، و به درستی. برخلاف سایر NFT های آینده، Awesome Possums بر تغییر شکل سفر سلامت روان با ارائه پشتیبانی مورد نیاز به کاربران تمرکز می کند.

برنامه‌ریزی‌شده برای عرضه در ماه آینده، Awesome Possums دارای 12000 NFT با قیمت 0.08 ETH است. با این حال، می توانید این NFT ها را در طول پیش فروش بسیار ارزان تر دریافت کنید. به گفته این تیم، بخش بزرگی از درآمد حاصله به سازمان‌های خیریه که نقش گسترده‌ای در صنعت سلامت روان دارند، اختصاص می‌یابد.

Awesome Possums متمرکز بر جامعه است و قصد دارد با ارائه حمایت های لازم از بیماران سلامت روان به جهان کمک کند. مانند NFT های Julien Durix، Awesome Possums نیز بر پایه بلاک چین اتریوم ساخته شده است. دارندگان از طریق یک سیستم تشویقی – جاده – در چشم انداز پروژه سرمایه گذاری خواهند کرد. با دنبال کردن آنها در شبکه های اجتماعی می توانید درباره این NFT آینده اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اینها بهترین کاهش‌های اخیر NFT هستند که در سال 2022 دنبال می‌شوند. در حالی که همه آن‌ها چشم‌انداز روشنی دارند و هدفشان این است که درصدی از درآمد خود را با خیریه به اشتراک بگذارند، افت بی‌سابقه جولین دوریکس به‌عنوان چیزی که باید بیشتر مراقب آن باشید در رتبه‌های بالاتری قرار می‌گیرد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا