ارزهای دیجیتال

برایان آرمسترانگ 2 درصد از سهام کوین بیس خود را برای تأمین مالی تحقیقات علمی می فروشد

وقت آن است که برایان آرمسترانگ حرکت خود را انجام دهد. در حالی که مدیران عامل میلیاردر دیگر سعی می کنند شرکت های رمزنگاری ورشکسته را به قیمت ارزان خریداری کنند، رهبر Coinbase تمرکز خود را بر روی علم سخت متمرکز کرده است. برایان آرمسترانگ برای اعلام تلاش های جدید خود از پادکست تیم فریس بازدید کرد. در آن مصاحبه، او موضوعات عمیقی را که شرکت‌هایی که با آنها سرمایه‌گذاری خواهد کرد، توضیح داد. هر چند اشتباه نکنید. اعلام واقعی این بود که برایان آرمسترانگ سهام Coinbase را می فروشد.

مدیر عامل Coinbase در یک موضوع اخیر در توییتر نوشت: “من مشتاق شتاب دادن به علم و فناوری هستم تا به حل برخی از بزرگترین چالش های جهان کمک کنم. برای ادامه این کار، من قصد دارم حدود 2٪ از دارایی های Coinbase خود را در سال آینده برای تامین مالی تحقیقات علمی و شرکت هایی مانند NewLimit + ResearchHub بفروشم. آن شرکت ها چه هستند و چه کار می کنند؟ برای یافتن مطالعه را ادامه دهید.

با توجه به میزان نگران کننده مدیران عامل ارزهای دیجیتال که سمت های خود را ترک می کنند، مهم است که برایان آرمسترانگ این موضوع را روشن کند. برای دوری از شک، من قصد دارم برای مدت طولانی مدیرعامل کوین بیس باشم و نسبت به کریپتو و کوین بیس فوق العاده صعودی هستم. من کاملاً وقف رشد کسب و کار و پیشبرد مأموریت خود هستم، اما همچنین هیجان زده هستم که به روشی متفاوت مشارکت کنم.»

چه ایده هایی برایان آرمسترانگ را تا این حد هیجان زده می کند؟ بیایید دریابیم.

مرکز تحقیقاتی برایان آرمسترانگ و NewLimit

بنابراین، برایان آرمسترانگ “هزینه تحقیقات علمی و شرکت هایی مانند NewLimit + ResearchHub را تامین خواهد کرد.” با این حال، این شرکت ها چه چیزی را نشان می دهند؟ خوب، ResearchHub ابزاری برای انتشار آزاد و بحث در مورد تحقیقات علمی است. کاربران Researchhub برای انتشار، بررسی، انتقاد و همکاری در فضای باز با ResearchCoin (RSC) پاداش دریافت می کنند. جالب است، یک اتاق فکر علمی باز با جزء ارزهای دیجیتال.

به نوبه خود، ResearchCoin هم یک توکن کاربردی و هم یک توکن حکومتی است. “RSC به کاربران این امکان را می دهد که جوایز ایجاد کنند، به سایر کاربران انعام دهند و در تصمیم گیری جامعه حق رای به دست آورند.” این هست حساب توییتر پروژه.

از سوی دیگر، NewLimit است «درمان بیماری‌های مرتبط با افزایش سن برای افزایش طول عمر انسان» و «توسعه داروهای برنامه‌ریزی مجدد اپی ژنتیک برای درمان بیماری‌هایی با نیازهای برآورده نشده بزرگ». این هست حساب توییتر آنها. این یکی در تجارت افزایش عمر است، اما درک جزئیات آن دشوارتر است. خوشبختانه، NewLimit ارائه می دهد یک پست وبلاگ نویسنده خود برایان آرمسترانگ است که در آن عمیقاً به موضوع مورد نظر می پردازد:

NewLimit با بازجویی عمیق از محرک‌های اپی ژنتیک پیری و توسعه محصولاتی که می‌توانند بافت‌ها را برای درمان جمعیت‌های خاص بیمار بازسازی کنند، آغاز خواهد شد. ما با استفاده از سلول‌های انسانی اولیه و گونه‌های مرجع برای توسعه مدل‌های یادگیری ماشینی در مورد اینکه چه ویژگی‌های کروماتین با افزایش سن تغییر می‌کند، شروع می‌کنیم، که کدام یک از این تغییرات ممکن است باعث روند پیری شود، و در نهایت درمان‌هایی را توسعه می‌دهیم که می‌توانند این فرآیند را کند، متوقف یا معکوس کنند. “

در همان پست وبلاگ، ما می آموزیم که این شرکت “توسط برایان آرمسترانگ و بلیک بایرز با ماموریت افزایش طول عمر انسان تاسیس شده است.” و بنابراین، ما متوجه می شویم که مدیر عامل Coinbase پول پشت هر دو شرکت است.

The relationship between COIN and USDT on Bittrex | Source: COIN/USDT on TradingView.com

مصاحبه تیم فریس

برایان آرمسترانگ برای راه اندازی تلاش های جدید خود به روشی درست، به سمت پادکست محبوب تیم فریس. در آن، او دلیل سرمایه گذاری های خود را ارائه کرد. “من فکر می کنم ما به نوعی در این عصر طلایی نرم افزار هستیم که در آن ثروت به دست می آید. اما بخشی از این ثروت، حتی در رمزارزها، اکنون به سمت علوم سخت، مشکلات علوم سخت، اتم‌ها و نه بیت‌ها هدایت می‌شود.

در مورد اینکه این شرکت واقعاً چه کاری انجام می دهد، آرمسترانگ توضیح داد که آنها در حال تلاش برای ساختن پلتفرمی هستند که تعداد زیادی فاکتورهای رونویسی مختلف را با انواع سلول های مختلف آزمایش می کند و از یادگیری ماشینی برای انجام این کار در یک چرخه با فضیلت استفاده می کند. او همچنین روحیه کارآفرینی را در پشت کل این مصیبت توضیح داد.

ما در حال تلاش برای کمک به انسان ها هستیم که عمر طولانی تری داشته باشند، نه فقط کمی بیشتر. اما من فکر می کنم در هر شرکت مهتابی خوب، شما می خواهید نقاط عطف متوسطی در طول مسیر داشته باشید. و بنابراین نقاط عطف میانی بیشتر شبیه به این است که آیا می‌توانیم نوع خاصی از سلول را برای جوان‌سازی و جوان‌تر شدن داشته باشیم؟»

درباره ResearchHub، مدیر عامل Coinbase تأیید کرد که این شرکت “دیگر شرکتی است که من سرمایه‌گذاری کردم و سعی کردم به آن کمک کنم.” این یکی چیکار میکنه

«ما در تلاشیم تا به مردم آسان کنیم که میلیون‌ها مقاله‌ای را که هر سال منتشر می‌شوند، به‌گونه‌ای که بیشترین تأثیر را دارند، دسته‌بندی کنند. ما سعی می‌کنیم به دریافت مواردی مانند بررسی همتایان، پرسش و پاسخ، نظرات، بازخورد درباره تحقیقات کمک کنیم تا با مردم همکاری بیشتری داشته باشیم.»

و اینها ایده هایی هستند که برایان آرمسترانگ قسمت بعدی زندگی خود را به آنها اختصاص خواهد داد. البته در عین حال که به عنوان مدیر عامل Coinbase فعالیت می کند.

Featured Image: Screenshot from this video | Charts by TradingView


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا