ارزهای دیجیتال

با گرم شدن آشفتگی بازار، اتریوم منطقه تقاضا را بازپس گرفت. آیا 500 دلار امکان پذیر است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت ETH منطقه تقاضای 1200 دلاری خود را در همان ساعات اولیه از دست می دهد زیرا بایننس خرید FTX را رد می کند و قیمت با جهش از پایین ترین حد روزانه خود پاسخ می دهد.
  • قیمت ETH همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت ETH در بازه‌های زمانی روزانه از 1100 دلار پایین می‌آید زیرا قیمت برای میانگین‌های متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) در نظر گرفته می‌شود.

در دو روز گذشته، بازار ارزهای دیجیتال نامنظم بوده و قیمت بسیاری از آلت‌کوین‌ها، از جمله اتریوم (ETH) پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه بایننس پس از انجام بررسی‌های لازم، FTX را تصاحب نمی‌کند، برای بقا می‌جنگد. هفته های گذشته شاهد عملکرد خوبی بودیم که قیمت اتریوم (ETH) از پایین ترین سطح 1200 دلار به بالاترین سطح 1600 دلار رسید. بیشتر آلت‌کوین‌ها با افزایش بیش از 200 درصدی، از جمله رشد DOGE از منطقه 0.55 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار، با امیدواری بسیاری برای بازیابی بیشتر، روند صعودی دارند. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار ارزهای دیجیتال کوتاه شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

هفته گذشته شاهد افزایش بیش از 200 درصدی آلتکوین‌ها در طول 7 روز گذشته بودیم که از حرکت محدود خود خارج شدند، زیرا بسیاری معتقدند امید بیشتری به فضای کریپتو باز می‌گردد.

هفته جدید هنوز شبیه هفته قبل نشده است، زیرا هفته با FUD (ترس از عدم قطعیت و شک) خفه شده است، که منجر به تاثیر منفی روی بسیاری از آلتکوین ها در قیمت شده است زیرا سکه های اصلی تلاش می کنند تا از چیزی که به نظر می رسد رمزنگاری به نظر می رسد سرپا باقی بمانند. پاکسازی

خبر نجات بایننس با تصاحب FTX خوب بود. با این حال، بایننس پس از بررسی دقیق خود، تصمیم گرفت FTX را تصاحب نکند، زیرا این امر بر بازار تأثیر منفی گذاشته است و قیمت ETH را در یک حرکت مارپیچ به 1100 دلار رساند.

قیمت اتریوم پس از شکستن به پایین ترین سطح هفتگی خود یعنی 1100 دلار، همچنان نزولی به نظر می رسد. قیمت به سرعت در این منطقه افزایش یافت زیرا قیمت به بالای 1300 دلار بازگشت و تا حدودی امن به نظر می رسید. قیمت ETH باید از 1200 دلار دور شود و به عنوان یک منطقه تقاضا عمل کند تا از فروش در امان بماند.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1450 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1100 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

قیمت اتریوم در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 1100 دلاری بالای حمایت 1200 دلار معامله می شود که باعث شد قیمت ETH منطقه تقاضای خود را به خرس ها از دست بدهد.

اگر قیمت اتریوم به بالای 1450 دلار برسد، می‌توانیم شاهد افزایش بیشتری برای قیمت ETH باشیم، اما بازار هنوز زود است. ما می خواهیم به آن زمان بدهیم و ببینیم که چگونه به وضعیت بازار پاسخ می دهد.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1450 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1200 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا