ارزهای دیجیتال

با وجود کشش قابل توجه Uniswap در بازار خرس، واقعیت چیست؟

چند هفته گذشته چرخش مثبتی را در جریان رویدادها در بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه برای Uniswap به ارمغان آورده است. بسیاری از دارایی های کریپتو در قیمت های خود ارزش بیشتری به دست می آورند. این پس از زمستان سخت رمزنگاری که پروتکل های زیادی را در لبه قرار می دهد، تغییر می کند.

بیشتر شاهد کاهش شدید قیمت تا 50 درصد از ژانویه 2022 هستیم. آخرین هرج و مرج در فضای کریپتو بهتر از آن چیزی بود که توضیح داده شد تصور شود.

علاوه بر این، سقوط استیبل کوین الگوریتمی Terra و توکن اصلی آن، LUNA، روند نزولی را افزایش داد. چندین سرمایه‌گذار میلیون‌ها دلار را از دست دادند و باعث ایجاد تنش در کل صنعت کریپتو شد. برخی از شرکت‌های خدمات ارز دیجیتال به دلیل تلاش برای شناور بودن کشتی خود، از تعادل خارج شدند.

با این حال، تعدادی از آنها همچنان ورشکست شدند و بیشتر وجوه سپرده گذارانشان روی پلتفرم هایشان قفل شده بود. برخی از شرکت‌کنندگان در این صنعت شروع به از دست دادن اعتماد به دارایی‌های دیجیتالی کرده‌اند، زیرا ترس، عدم اطمینان و شک به تدریج به وجود می‌آیند.

به نظر می رسد همه چیز برای Uniswap به تدریج خوب پیش می رود، زیرا توکن اصلی آن، UNI، ارزش قیمت آن را افزایش می دهد. قدرت افزایش قیمت آن، Uniswap را در رتبه بندی بر اساس ارزش بازار در میان 15 ارز دیجیتال برتر قرار داده است.

علاوه بر این، ارزش پروتکل غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است و طی هفت هفته گذشته به 150 درصد رسیده است.

Uniswap Sentiment Activity l منبع: Sentiment

بر اساس داده‌های Santiment، یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای، تجمع نهنگ‌های UNI افزایش یافته و قابل‌توجهی است. این افزایش قیمت اخیر و همچنین افزایش فعالیت آدرس را توضیح می دهد.

Santiment گزارش داد که آدرس‌های فعال روزانه Uniswap به بیش از 1100 افزایش یافته است. با وجود فعالیت آدرس قوی در شبکه، پروتکل این پتانسیل را دارد که قیمت فعلی را حفظ کند.

Uniswap Whale Addresses Push Positive Moves

آدرس‌های نهنگ Uniswap از زمان سقوط کریپتو در ماه می 2022 حرکت مثبتی را نشان داده‌اند. آدرس‌ها مقادیر زیادی توکن UNI را در درصدهای انبوه جمع‌آوری کرده‌اند. در عملکرد خود، آدرس‌های نهنگ حاوی 100 هزار تا 1 میلیون توکن UNI در دو هفته گذشته انباشته شده‌اند.

همچنین، Santiment اشاره کرد که سطح تراکنش‌هایی که آن‌ها فکر می‌کنند برجسته هستند، تراکنش‌هایی است که حدود 100000 دلار یا بیشتر دارند. اشاره کرد که چنین تراکنش هایی از نهنگ ها انجام می شود و به تراکنش هایی که در ماه مه دیده شده است، باز می گردد.

بنابراین، بیان کرد که تمام معاملات مهم اخیر از نهنگ ها قابل توجه است. این به این دلیل است که چنین حرکاتی فقط در هفته گذشته قبل از صعود قیمت به 9.69 دلار انباشته شد.

با وجود کشش قابل توجه Uniswap در بازار خرس، واقعیت چیست؟
Uniswap اخیراً جذابیت زیادی پیدا کرده است. منبع: UNUISDT در TradingView

علاوه بر افزایش قیمت، Uniswap میانگین بازده معامله‌گران فعال خود را افزایش داده است. در حال حاضر بیش از 22.5 درصد در MVRV 30 روزه خود ثبت شده است.

بر اساس گزارش Santiment، ارزش فعلی به وضوح بالاتر از منطقه خطر است. با وجود افزایش قیمت چشمگیر Uniswap، Santiment به سرمایه گذاران توصیه کرده است که با احتیاط این پروتکل را رعایت کنند.

Featured image from Pexels, charts from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا